Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 24, 2019

Scroll to top

Top

About Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Juxhin Nebiaj

Besiktas ne presing per Joao Mario: Presidenti Orman e sheh si pasardhesin e Talisca!

24/08/2018, 18:55 |

Disa gazeta kane shkruar lajmin se Joao Mario ka refuzuar ofertat nga Turqia. Nje nga me seriozet eshte ajo e Besiktas, te cilet e kan nje objektiv serioz portugezin zikalter. Shitja e Talisca, i cili shkoi ne Kine te Kuangzhou … Read More

Sky – Inter-Torino, Radja ne progres te vazhdueshem: Do jete ne pankine!

24/08/2018, 18:46 |

Luciano Spalletti po vazhdon stervitjen e zakonshme perpara ndeshjes qe do luhet te dielen kunder Torino. Lajme te mire duken ne horizont, pasi Radja Nainggolan duket se pas 1 muaj eshte rikthyer ne stervitje normalisht. Sky Sport raporton se mund … Read More

Lautaro: “Tek Inter me ndihmon gjithcka. Trekuartist? Mendoj se po ja dal”.

04/08/2018, 23:31 |

Shenuesi i golit te vetem ne fitoren kunder Lyon, Lautaro Marinez eshte ndalur ne mikrofonat e Sky Sport per te folur rreth eksperiences zikalter:

“Kombinimi me Mauro Icardi? Ai po me ndihmon shume per tu ambjentuar. Duhet ta pranoj qe … Read More

NOTAT: Lautaro nje siguri. Mbrojtja…”.

04/08/2018, 23:22 |

HANDANOVIC 6,5 – I sakte ne goditjen me koke nga terrier, i pergjigjet edhe Marianos.

D’AMBROSIO 5,5 – Jep pershtypjen se i mungon forma, ka dhe 2 jave kohe per tu furnizuar me benzine e te jete gati per kampionatin.80’ … Read More

GdS – Joao Mario nuk kthehet ne Appiano. Vjen Miranda e Vecino…

29/07/2018, 19:35 |

Neser eshte dita e kthimeve ne Pinetina: Joao Miranda e Matias Vecino kthehen nga pushimet e mara pas Boterorit. Dy lojtaret do jene nen urdhrat e Spallettit per te filluar pergatitjet e sezonit te ri. Fillimisht do kujdeset stafi i … Read More

CdS – Vecino-Chelsea: Ausilio ne Nice por nuk eshte takuar me Marina Granovskaia.

28/07/2018, 11:01 |

Bashk me skuadren per ne Nice ka udhetuar edhe Ausilio, Gardini e Baccin, por Inter sipas Corriere dello Sport ka mohuar mundesine e takimit me Maria Granovskaia per te folur rreth Vecinos.

Takimi i drejtuesve do behet ne stadium, por … Read More

Gaglia: “Chelsea per te treguar se luajm ne nivele te larta”.

28/07/2018, 10:52 |

Ne oren 20:00 luhet ndeshja e pare e ICC kunder Chelsea. Ne kamerat e Sky Sport eshte ndalur Gagliardini i cili ka folur pak per parapergatitjen e sezonit te ri e perballjen me Blut e Maurizio Sarrit:

“Jane dy skuadra … Read More

GdS – Chelsea-Inter: Asamoah luan ne mesfushe. Dyshim Lautaro-Politano…

28/07/2018, 10:43 |

Sot per Interin luhet ndeshja e pare per International Champions Cap ne Nice ku do perballet me Chelsean e Maurizio Sarrit. Ne France kane udhetuar edhe te demtuarit Borja Valero e Nainggolan. Persa i perket formacionit, Luciano Spalletti do luaj … Read More

Sky – Zhbllokohet tratativa per Vrsaljko: kontaktet pozitive, Inter ofron 8 milion per huazim e 17 per te drejten e blerjes.

26/07/2018, 15:56 |

Kontakte pozitive ndermjet Interit e Atletico Madridit per transferimin ne Milano te Sime Vrsaljko. Sic raporton Sky ne lajmet me te fundit, drejtuesit zikalter kane bere nje ofert te fundit per Colchoneros: 8 milion per huazim e 17 per te … Read More

Moratti: “Kemi humbur Cancelon e Rafinhen por Interi eshte me i fort. Cr7? Une do e kisha menduar”.

26/07/2018, 14:20 |

I intervistuar nga RTV San Marino, ish presidenti zikalter Massimo Moratti eshte kthyer te flas per blerjet e Inter por edhe ardhjen e Cr7 tek juventus:

“Do e kishit menduar nese do ishit akoma president? Ndoshta, jane hipoteza, e veshtire … Read More

De Vrij: “Inter, projekt ambicioz. Skriniar eshte shume i forte, ndihem mire me te”.

26/07/2018, 14:15 |

Stefan de Vrij ka dhen nje interviste per Gazzetta dello Sport ku flet per ditet e para te eksperiences se tij tek Inter:

Ne cilin modul preferoni te luani? “Tek Lazio kemi luajtur me 3 dhe me 4 mbrojtesa. Tek … Read More

CdS – Objektivi Vidal: Deciziv rikthimi i Zhang Jr. ne Milano?

26/07/2018, 10:51 |

Eshte Arturo Vidal Top Playeri qe Inter deshiron ti dhuroj Luciano Spallettit per te festuar rinovimin e kontrates deri ne vitin 2021.

Piero Ausilio ka kuptuar se Bayern eshte gati te jap ok e ketij transferimi duke qene se … Read More

GdS – Politano kthehet, Nainggolan e Bojra stervitje e diferencuar. Karamoh eshte me mire…

26/07/2018, 10:43 |

Asnje frakture ne shpatull per Dalbert, eshte vetem nje perplasje e cila do kaloj shpejte. Luciano Spalletti po buzeqesh pasi po i rikthehen te gjithe te demtuarit e ketij fillim sezoni. Politano eshte gati e po punon bashk me grupin, … Read More

Serie A, ja struktura e diteve dhe orareve qe do luhen ndeshjet e sezonit 2018-2019:

25/07/2018, 22:30 |

La Lega Serie A ka zyrtarizuar strukturen baze te orareve dhe diteve qe do luhet sezoni i ri 2018-2019:

– Te shtunen ora 15.00 (1 ndeshje) – Te shtunen ora 18.00 (1 ndeshje) – Te shtunen ora 20.30 (1 ndeshje) … Read More