Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2019

Scroll to top

Top

About Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Juxhin Nebiaj

GdS – Chelsea-Inter: Asamoah luan ne mesfushe. Dyshim Lautaro-Politano…

28/07/2018, 10:43 |

Sot per Interin luhet ndeshja e pare per International Champions Cap ne Nice ku do perballet me Chelsean e Maurizio Sarrit. Ne France kane udhetuar edhe te demtuarit Borja Valero e Nainggolan. Persa i perket formacionit, Luciano Spalletti do luaj … Read More

Sky – Zhbllokohet tratativa per Vrsaljko: kontaktet pozitive, Inter ofron 8 milion per huazim e 17 per te drejten e blerjes.

26/07/2018, 15:56 |

Kontakte pozitive ndermjet Interit e Atletico Madridit per transferimin ne Milano te Sime Vrsaljko. Sic raporton Sky ne lajmet me te fundit, drejtuesit zikalter kane bere nje ofert te fundit per Colchoneros: 8 milion per huazim e 17 per te … Read More

Moratti: “Kemi humbur Cancelon e Rafinhen por Interi eshte me i fort. Cr7? Une do e kisha menduar”.

26/07/2018, 14:20 |

I intervistuar nga RTV San Marino, ish presidenti zikalter Massimo Moratti eshte kthyer te flas per blerjet e Inter por edhe ardhjen e Cr7 tek juventus:

“Do e kishit menduar nese do ishit akoma president? Ndoshta, jane hipoteza, e veshtire … Read More

De Vrij: “Inter, projekt ambicioz. Skriniar eshte shume i forte, ndihem mire me te”.

26/07/2018, 14:15 |

Stefan de Vrij ka dhen nje interviste per Gazzetta dello Sport ku flet per ditet e para te eksperiences se tij tek Inter:

Ne cilin modul preferoni te luani? “Tek Lazio kemi luajtur me 3 dhe me 4 mbrojtesa. Tek … Read More

CdS – Objektivi Vidal: Deciziv rikthimi i Zhang Jr. ne Milano?

26/07/2018, 10:51 |

Eshte Arturo Vidal Top Playeri qe Inter deshiron ti dhuroj Luciano Spallettit per te festuar rinovimin e kontrates deri ne vitin 2021.

Piero Ausilio ka kuptuar se Bayern eshte gati te jap ok e ketij transferimi duke qene se … Read More

GdS – Politano kthehet, Nainggolan e Bojra stervitje e diferencuar. Karamoh eshte me mire…

26/07/2018, 10:43 |

Asnje frakture ne shpatull per Dalbert, eshte vetem nje perplasje e cila do kaloj shpejte. Luciano Spalletti po buzeqesh pasi po i rikthehen te gjithe te demtuarit e ketij fillim sezoni. Politano eshte gati e po punon bashk me grupin, … Read More

Serie A, ja struktura e diteve dhe orareve qe do luhen ndeshjet e sezonit 2018-2019:

25/07/2018, 22:30 |

La Lega Serie A ka zyrtarizuar strukturen baze te orareve dhe diteve qe do luhet sezoni i ri 2018-2019:

– Te shtunen ora 15.00 (1 ndeshje) – Te shtunen ora 18.00 (1 ndeshje) – Te shtunen ora 20.30 (1 ndeshje) … Read More

GdS – Biabiany, nje hap larg Parmes!

24/07/2018, 18:44 |

Javen e ardshme do zyrtarizohet kalimi me titull perfundimtar i Jonathan Biabiany nga Inter tek Parma. Sipas Gazzetta dello Sport u vleresuan problmet e zemres se sulmuesit francez dhe gjithcka shkon ne menyren e duhur, brenda nje jave vjen pergjigja … Read More

Zevendes Presidenti i Betis, Sarra Ferrer: “Joao Mario na intereson”.

24/07/2018, 18:23 |

Drite nga spanja per merkaton e Inter. Betis, ka kthyer koken nga Joao Mario. Per vertetesine e ketij lajmi fcInternews.it ka kontaktuar drejtperdrejte zevendespresidentin e ketij klubi Lorenzo Sarra Ferrer:

“Eshte nje nga profilet qe na pelqen per karakteristikat e … Read More

GdS – Inter-Vrsaljko, e ashper situata me Atleticon!

24/07/2018, 18:16 |

Disktuimet me Atletico Madrid per Sime Vrsaljko po behen te veshtira. Colochoneros nuk kthejne pergjigje, keshtu nuk ka asnje te re as per drejtuesit zikalter e as per lojtarin. Kete lajm ka shkruar sot Gazzetta dello Sport e cila vazhdon … Read More

CdS – Miranda rinovimi gati prej 1 muaj. Eshte rreziku i pankines…

24/07/2018, 18:12 |

Eshte ne Stand By rinovimi i Miranda. Eshte rasti i cuditshem i Joaos i cili nga titullar tek Boterori i Brazilit rrezikon te qendroj ne pankine ne Milano. Corriere dello Sport ka bere nje lajm rreth situates se Mirandes ne … Read More

TS – Nainggolan-Vidal-Brozovic, eshte nje Inter me Bad Boy!

24/07/2018, 17:50 |

Tifozet zikalter po enderrojne nje trio me djem te keqinj qe do frikesonin cdo kundershtar. Ausilio po provon ta mbylli per 20-22 milion euro.

Sipas The Sun, per Vidal ka hyre ne gare edhe Manchester United dhe ka nje perparesi … Read More

CdS – Vidal, gati te ule rrogen. Tani duhet bindur Bayern!

24/07/2018, 17:29 |

Arturo Vidal nuk eshte me nje enderr e larget per Inter, kilieni eshte gati te filloi aventuren me fanellen zikalter. Kjo eshte “leja” per te cilen drejtuesit zikalter po perpiqen seriozisht per ta sjell ne Milano.

Ne Bavari e … Read More

SI – Vidal ose Barela, duhet te shitet Joao Mario. Herrera nuk leviz!

24/07/2018, 0:25 |

Ne studiot e Sportitalia flitet per mesfushen zikalter. Ja opsionet e mundshme:

Hector Herrera nga Porto nuk eshte nje piste konkrete sepse meksikanit i skadon kontrata sezonin e ardhshem, e deshiron ta zgjedh vete skuadren e tij te ardhshme.

Arturo … Read More