Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 22, 2019

Scroll to top

Top

About Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Juxhin Nebiaj

Ausilio: Ja merkato zikalter, Eder, Guarin dhe Biglia.

11/04/2016, 10:18 |

Piero Ausilio ka dhen dje nje interviste per Radio Rai. Drejtori sportiv i zikalterve ka folur rreth strategjise se merkatos: “Per Eder nuk kemi shpenzuar akoma asnje euro, do e bejm brenda 2 viteve. E … Read More

FcIN – Cila do te jete e ardhmja e Brozovic? Pelqehet nga shume klube ne Europe, Agjenti ja kalon topin Interit: Shume zera po qarkullojne,por do te vendose Interi.

10/04/2016, 11:10 |

Eshte e sigurt qe pa Champions League te pakten njeri nga lojtaret Big te Interit do ti duhet te sakrifikohet per bilancin e klubit. Per te percaktuar se cili do te largohet nga Appiano ne fund te sezonit … Read More

Murillo: “U lumturova kur mesova se me kerkonte Interi”

07/04/2016, 17:09 |

Murillo ka dhen nje interviste te shkurter per InterChannel: Ndeshja radhes: Kunder Frosinones duhet te jemi te perqendruar. Miranda: Eshte nje lojtar dhe nje njeri i madh.Ka shume eksperience dhe perpiqem gjithmone te mesoj prej tij. Idhulli: Qe i vogel … Read More

Kondgbia – Duhet te besojme tek Champions. Milan? Flet klasifikimi. Une dhe Toure ketu do te ishte nje enderr.

07/04/2016, 11:11 |

Cfare diference keni kuptuar midis Seria A, Ligua 1 dhe La Liga? 

Cdo kampionat ka karakteristikat e tij. Seria A eshte kampionati me taktik, por dhe ne France dhe Spanje duhet shume perqendrim.

Cfare … Read More

Miranda molla e ndaluar. Eder do te konfirmohet. Do te kerkohet skonto per Ljajic – Telles. Jovetic…

06/04/2016, 13:04 |

Shume nga lojtaret zikalter jane ne dyshim per sezonin e ardhshem, kane dhe pak ndeshje per te shfaqur aftesite e tyre dhe te bindin Mancinin.

Per Miranda mungojne dhe 11 milion per te kompletuar blerjen e … Read More

Mirror – Toure nje tjeter Jo, Interit. Nga zikaltrit ju ofrua nje kontrate 3-vjecare, por lojtari preferon te vazhdoj ne Premier.

06/04/2016, 9:58 |

Yaya Touré i thote perseri JO, Interit. Mesfushori afrikan momentalisht me skuadren e Cityt fiton 220 mij sterlina ne jave, por kontrata i skadon ne 2017-ten dhe nuk ben pjese ne planet e Guardioles.

Sipas te perditshmes … Read More

EKSKLUZIVE – Agj. Toure: “Kemi super raport me Mancinin. Zgjedhja e skuadres se ardhshme ne baze te projektit, ai i Interit na pelqen.

04/04/2016, 10:06 |

Dimitri Seluk agjenti i  Gnegneri Yaya Touré flet ekskluzivishte per FcInterNews: “Eshte e sigurt qe do te largohemi nga City kete vere. Per Yayan kane ardhur shume oferta dhe po i shqyrtojme me qetesi, akoma nuk kemi arritur ne nje vendim … Read More

Murillo: Nese nuk arrihet vendi i trete do te jete nje deshtim.

02/04/2016, 10:58 |

“Deri ne fund te dhjetorit cdo gje po shkonte mire, Handanovic po bente mbrekullira. Ne janar skuadrat e tjera u perforcuan ndersa ne pesuam nje renie. Te mos luajm ne Champions eshte nje zhgenjim, do te luftojme deri … Read More

TS – Banega-Erkin, plus 4 te tjere. Dhe nese largohet Icardi dhe Handa….

02/04/2016, 10:01 |

Erick  Tohir eshte rikthyer ne Milano per te folur me drejtuesit zikalter per perforecimet gjate merkatos se veres. Banega dhe Erkin jane te bllokuar nga zikaltrit, dhe pritet hapja e merkatos per tu zyrtarizuar. Tani hidhen syte nga … Read More

Agjent zikalter ne Le Mans: Haller i vezhguari special. Kushton 10 milion euro.

30/03/2016, 11:35 |

Pas lajmeve te para ne Hollande, sot shkruajn dhe mediat Italiane: Inter ka mare seriozisht ne konsiderate Sebastien Haller, sulmuesi 21 vjecar i Utrecht, i cili kete vit ka shenuar 16 gol ne 27 ndeshje ne Eredivisie.  Haller eshte … Read More

GdS – Sevilla nuk do ta bleje Andreollin. Udineze po ndjek situaten.

29/03/2016, 10:30 |

Marco Andreolli ne 21 nentor demtoj tendinen e Akilit dhe Sevilla nuk e perdori te drejten e blerjes, keshtu qe zikaltrit nuk do te perfitojne 2.5 milion eurot e planifikuara. Pas operacionit nga mjeket zikalter Andreolli ka te … Read More

Mancini, nje tjeter revolucion nese arrihet Champions. Nga Benzema te Berardi….

27/03/2016, 10:28 |

Ne rast se sezonin e ardhshem do te luajme ne Europa League do te kete vetem disa nderhyrje te vogla, por nese arrijme Champions pritet nje revolucion. Eshte Corriere dello Sport qe flet per kete revolucion.

Read More

Inter, po mendohet per Benzema! Me Realin mbi Lewandowski dhe me largimin e mundshem te Icardit, Tohir piketon francezin.

26/03/2016, 11:35 |

Kete vere flitet per levizjen e shume sulmuesve te medhenj, per Interin del ne skene emri i nje top-playeri. Real Madrid eshte gati te bej cmenduri per Lewandowskin dhe me Icardin te cilin e ka piketuar gjysma e Premiers (dhe … Read More

Daily Star – Shkembimi Mata-Miranda? Interi ka vetem 1 shans: Mourinho.

26/03/2016, 11:15 |

Juan Manuel Mata – Inter sipas Daili Mail eshte e veshtire por jo e pamundur. Sipas kesaj gazete zikaltrit kane vendosur te kerkojne trekuartistin e klasit 88′ nga Manchester duke pare interesimin e ketyre te fundit per mbrojtesin … Read More