Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 23, 2019

Scroll to top

Top

About Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Juxhin Nebiaj

Moratti: “Inter po kalone ne perjudhe depresioni gjeneral. Nuk mendoj se skuadra nuk e ndjek Mancinin, ai…

01/03/2016, 17:51 |

I pyetur nga gazetaret per gjendjen qe po kalon Interi, ish-presidenti zikalter Massimo Moratti i eshte pergjigjur keshtu : “Nuk e di nese skuadra nuk eshte me Mancini, por nuk besoj se po ndodh dicka e tille. Eshte … Read More

FcIN- Shume zera per largimin e Mancinit nga Interi, por vullneti i trajnerit eshte i qarte: Deshiron Interin dhe per sezonin e ardshem.

01/03/2016, 14:01 |

Interi po kalon nje perjudhe te veshtire me rezultate negative te cilat e kane larguar nga lufta per Titull por kane vene ne rrezik dhe Champions. Si pasoje e ketij momenti, zerat e merkatos po vene gjithnje e … Read More

CdS- Tohir mban Mancinin dhe ndryshon Interin. Gati Banega, piketohet Bellarabi. Iken Brozovic dhe JoJo, Ljajic…

01/03/2016, 11:50 |

Ndryshe nga Tuttosport, sipas Corriere della Sport Mancini do te jete dhe sezonin tjeter trajner i Interit. Gjithashtu Mancio po pergatit prej kohesh levizjet ne merkaton e ardhshme per te forcuar me grupin me blerje te rendesishme por … Read More

TS-Mancini-Inter: Do te jete lamtumire. Ja motivet…

01/03/2016, 11:33 |

Sot te gjith e mohojne por Tuttosport nuk ka dyshime: “Ne fund te sezonit rruget e Mancinit dhe Interit do te ndahen. Tohir ka bere me shume sec duhej duke rrezikuar e nga Fair play per te kenqur … Read More

Rocchi kunder Interit: 8 kartona te kuq…

28/02/2016, 13:59 |

Pas Napolit (322), Interi eshte skuadra e dyte me me pak faulle te shkaktuar (346) por jan ndeshkuar me 72 kartona, 1 karton cdo (4.81) fualla dhe vetem Empoli eshte ndeshkuar me shume me 1 karton ne (4.77).

Gianluca Rocchi … Read More

Trapattoni: “Juve, te perballet me Interin pas ndeshjes me Bajernin eshte nje avantazh. Mancini me pelqen, Icardi si Paolo Rossi”.

28/02/2016, 11:07 |

“Per Juventusin do te jete nje avantazh perballja me Interin direkt pas ndeshjes me Bajern, keshtu ata jane me te karikuar”. Ky eshte mendimi i Giovanni Trapattoni per mikrofonat e Tuttosport.

Trapp flet dhe per dy trajneret: “Te Allegri, gjithmone praktik … Read More

Zanetti: “Juve: Kete here do te jete nje ndeshje tjeter”.

27/02/2016, 10:13 |

“Me Juventusin do te jete nje ndeshje shume e veshtire, por nese arrijm te dalim ne lojen tone me te mire, athere do mund te fitojme”

Scudeto? “Mendoj se do te jete nje lufte e gjate midis Juves dhe Napolit. … Read More

Eder: “A jam i shqetesuar per mungesen e golit? Jo, kam shenuar 12. Eshte normale te hasesh veshtiresi kur nderon skuader ne janar.Kunder Juves….

26/02/2016, 21:23 |

Kur kane ngelur me pak se 48 ore nga perballja e se dieles kunder Juventusit, blerja me e re e Interit Eder ka folur per mikrofonat e Mediaset Premuium dhe ka hedhur poshte zerat qe flasin per nje fillim te … Read More

Zyrtare: Gianni Infantino eshte presidenti me i ri i FIFA-s.

26/02/2016, 20:30 |

Ish sekretari gjeneral i UEFA-s pase balotazhit te dyte me vota kunder sheikut Salman Al Kalifa eshte perzgjedhur Presidenti i FIFA-s. Infantino: “Do te jem presidenti i te 209 Federatave, do te punojme te gjith sebashku per nje perjudhe te … Read More

Tohir: “Shitja e lojtarve tane? I lexoje shpesh keto lajme por ju them se grupi baze nuk ndryshon”

26/02/2016, 10:38 |

Erick Tohir i eshte pergjigjur pyetjes se gazetarve per mundesine e shitjes se disa lojtarve kryesore te Interit: “Ne media lexoje shpesh lajme rreth mundesive per te shitur lojtaret tane. Kemi nje strategji per te ndertuar nje formacion baze te … Read More

FcIN- Kontakte te shpeshta Inter-Kaçe per vitin e ardhshem. Eshte arritur nje akord fillestar me Paok…

24/02/2016, 16:40 |

Te reja te rendesishme ne merkaton hyrese te Interit per sezonin e ardhshem. Sipas FcInterNews  jan bere hapa te rendesishem per mesfushorin e Paok Ergys Kaçe.

Ergys Kaçe mesfushori i Kombetares Shqipetare i klasit 93′ eshte … Read More

GdS- Juve dhe Napoli stop, kampionati mund te rihapet.

24/02/2016, 11:12 |

Ajo qe dukej si nje gare midis dy skuadrave, shume shpejte mund te rihapet ne nje gare me shume konkurente. Sipas Gazzetta dello Sport barazimi i fundit i Napolit dhe Juventusit ka rihapur disi garen dhe per ekipet … Read More

TS-Mancini ka zgjedhur: Moutinho dhe Banega.

24/02/2016, 10:56 |

Per te rigjetur perseri Kondogbian e vertete, Roberto Mancini ka piketuar partnerin e tij te Monaco Joao Moutihno (i cili alternohej me Toulalan, mund te luaj si ne qender por edhe trekuartist). Do te ishte partneri perfekt per … Read More

Pa champions, Icardi largohet per te pakten 40 milion euro. Zevendesuseit mund te jene Dzeko, Cavani…

24/02/2016, 10:28 |

Mauro Icardi ne momentin e mire qe po kalon tek Interi, ka dale ne vitrinen e skuadrave te tjera Europiane. Sic raporton Gazzetta dello Sport, sulmuesi argjentinas me nje raport te pabesueshem gjuajtje-gol (19-11), eshte futur ne listen … Read More