Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 18, 2018

Scroll to top

Top

About Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Juxhin Nebiaj

Perisic: “Kisha nevoje te ambjentohesha, por tani gjithcka shkon mire. Dopjo sfide kunder Juves, do te japim gjithcka.

23/02/2016, 23:15 |

Ne nje interviste ekskluzive per Inter Channel, Ivan Perisic ka folur per mometin qe po kalon skuadra por dhe ai personalishte, pikerishte 5 dite perpara ndeshjes ne Juve Stadio. Ja fjalet e Kroatit: “Ishim ne nje moment te … Read More

CdS – Chelsea-Conte, Mancini favorit per Kombetaren Italiane.

23/02/2016, 14:51 |

Rikthehet perseri hipoteza Kombetare per Roberto Mancinin. Sipas raportimit te Corriere dello Sport, me kalimi e mundshem te Antonio Conte ne pankinen e Chelseat, Mancini do te jete kandidati kryesore per ta zevendesuar.

Read More