Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 10, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Sky – Inter, cfare tifozerie: 20 autobuze dhe 1 avion nga Milano drejt Frances. Ne Saint-Ettiene…

06/11/2014, 14:34 |

Ne lidhje direkte nga Saint-Ettiene, Andrea Paventi tregon oret ne prag te ndeshjes qe do te luhet sot ne oren 19:00 ndermjet Interit dhe Saint-Ettiene.

Ja fjalet e tij: “Skuadra Franceze deshiron qe te hape perseri … Read More

Gazzetta – Te gjithe te cmendur per Bonazzolin: Pas ndeshjes se pare me Interin, tashme vjen…

05/11/2014, 20:42 |

Nje surprize e bukur per Federico Bonazzolin, talentin 17 vjecar Italian te Interit, qe luan per zikalerit qe nga mosha 6 vjecare.

Gjate dites se sotme tek Interi ka ardhur nje fax i gezueshem: Bonazzoli eshte … Read More

Sky – Nga te rikthyerit, Guarin eshte me gati. Osvaldo gjysem. Por Interi shpreson tek rekuperimi…

05/11/2014, 20:34 |

Massimiliano Nebuloni qe nga studiot e Sky Sport 24 ka folur per situaten e te demtuarve tek shtepia Inter dhe per te rikthyerit ne dispozicion.

“Nagatomo, Osvaldo dhe Guarin jane tre perforcimet fondamentale te Interit ne … Read More

Interi do te vazhdoje me Mazzarrin deri ne qershor nese sdo te kete rezulate negative. Por Thohir dhe tifozet…

05/11/2014, 17:06 |

Massimiliano Nebuloni flet per Sky Sport 24 dhe ka treguar situaten e Mazarrit dhe te tifozeve zikalter.

Keto jane fjalet e gazetarit Italian: “Interi i Parmes nuk ka bindur aspak. Mazzarri, po ashtu si edhe lojtaret … Read More

Hernanes: “Nuk eshte vetem Mazzarri pergjegjes per rezultatet. Fitojme bashke dhe humbim bashke…”

04/11/2014, 16:38 |

Profeti Hernanes ka folur per SportMediaset per gjendjen qe po kalon Interi aktualisht.

Keto kane qene fjalet e Brazilianit per mikronat e medias Italane: “Te shtunen ishte nje moment emergjence. Mazzarri etiketohet si fajtor nga … Read More

Te premten sfide vs UEFA: Inter i plote ne Nyon. Alarm i kuq! Shifra shqetesuese. Inter rrezikon shume…

04/11/2014, 15:56 |

Interi duket se nuk do te luaje vetem te enjten ne France ndaj Saint Etienne, por do te luaje edhe ne Nyon te premten, ku Interi do te pergjigjet perpara UEFA-s.

Ndoshta eshte kjo ‘ndeshja’ me … Read More

SportMediaset – Thohir ka zgjedhur teknikun e ri per sezonin qe vjen! Nese Mazzarri largohet tani, do te vije…

04/11/2014, 15:27 |

Paolo Bargiggia, prezent ne studiot e SportMediaset, ka folur per StudioSport per situaten e pankines se Interit.

Ja fjalet e tij: “Nese do te largohet Mazzarri, pavarsisht besimit qe shprehu tek tekniku Piero Ausilio, do te … Read More

Thohir te enjten debuton ne transferte? Por takimi kyc do te zhvillohet ne Nyon te premten…

03/11/2014, 15:11 |

Sipas asaj qe thuhet nga Corriere dello Sport, Erick Thohir mund te jete ne tribune te enjten per te ndjekur ndeshjen e Europa League ndermjet Saint-Etienne dhe Interit. Nese kjo gje do te ndodhe, do te jete transferta … Read More

“Sa bukur qe luani, bej komplimente nga ana ime Mazzarrit”. Keshtu Cassano i thote Juan Jesus pas…

02/11/2014, 15:17 |

Kunder Parmes, Interi beri nje nga ndeshjet e radhes te dobeta edhe pse vinte nga dy fitore rresht.

Konfirmimi vjen edhe nga Walter Mazzarri pas ndeshjes: “Per fat te keq kemi nje problem shume te madh. … Read More

SkySport – Po flitet se Mazzarri eshte ne dyshim. Por situtata reale eshte nje tjeter…

01/11/2014, 23:42 |

SkySport ka folur pak minuta me pare per pozicionin e Mazzarrit ne drejtimin e Interit. Duket se humbja me Parmen ka turbulluar pak ujrat tek zikalterit por SkySport nuk mendon se pankina e ish teknikut te Napolit eshte … Read More

Sky analizon Bonazzolin: Spikasin karakteri dhe forca fizike perpara…

01/11/2014, 0:01 |

Ne programin “La Giovane Italia” qe ne shqip do te thote “Italia e re” eshte analizuar e ardhmja e Federico Bonazzolit, bomberit zikalter i cili gjithmone e me shume po i afrohet ekipit te pare me paraqitjet e … Read More

Inter: Eshte kohe rinovimesh. I pari do te jete Kovacic, me pas nje rinovim i shpejte me…

31/10/2014, 15:37 |

Brenda muajt Nentor pritet qe ne shtepine Inter te behen disa rinovime kontratash shume te rendesishme.

I pari qe ka arritur marveshjen (flitet per nje kontrate deri ne 2019) eshte, sipas Corriere dello Sport, Mateo Kovacic. … Read More

Alarm i kuq per ne Parma: Hernanes dorezohet? Ne kete rast balotazh ndermjet…

31/10/2014, 15:02 |

Interi ka vazhduar stervitjen ne Appiano pas fitores super te rendesishme ndaj Sampdorias. Lojtaret qe luajten te merkuren, kane pasur nje pune me te lehte, nderkohe te tjeret kane zhvilluar nje mini-ndeshje me Puscas dhe Khrin, autore te … Read More

Mazzarri po ben llogarite: E fundit pa Osvaldon, Sprint Nagatomo. Hernanes dhe Jonathan…

30/10/2014, 22:43 |

Walter Mazzarri po ben llogarite ne prag te ndeshjes te se shtunes kunder Parmes ne Tardini. Interi do te provoje te fitoje ndeshjen e trete radhazi per here te pare qe kur Mazzarri eshte ne drejtimin e Interit … Read More