Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 7, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Klasifikimi i Kampionatit Primavera: Interi ka filluar fluturimin…

20/09/2014, 23:23 |

Qe ky brez lojtaresh te Primavers do te bente mrekullira e kishin thene shume specialiste, por pak e besonin vertete e mesa duket cdo gje e thene nuk ka qene kot sepse jo me kot nje shprehje e … Read More

Kovacic do te luaje titullar. Nagatomo ne te djathte. Ne sulm Icardi me…

20/09/2014, 22:51 |

Eshte grumbulluar edhe pse ishte ne dyshim.

Neser do te beje nje prove te vogel dhe Mazzarri do te vendose nese do nise si titullar. Sipas SportMediaset ne fakt Kovacic do te jete ne fushe nga … Read More

Handanovic, cfare profesionisti super: Ne flutrimin Kiev-Milano portieri i Interit…

20/09/2014, 15:21 |

Qe Samir Handanovic eshte nje profesionist i madh nuk eshte se po e zbulojme sot.

Por Slloveni nuk humbet kurr rastin per te studiuar dhe per te pare aspektet pozitive dhe negative ne nje ndeshje te … Read More

Stadiumi, lind ideja e re e Thohir. Ja si do te transformohet Meazza!

20/09/2014, 15:09 |

Duke pritur takimin e javes se ardhshme ndermjet Erick Thohir dhe Barbara Berlusconi, Interi i ka idete e qarta per shtepine e tifozeve te saj: Projekti i transformimit te Meazzes do te kushtoje disa milione euro, por do … Read More

Kovacic, oret e ardhshme decizive: Eshte ne dyshim. Ndersa idhulli Medel…

19/09/2014, 21:51 |

Mateo Kovacic ka punuar edhe sot vecmas skuadres ne stervitje dhe per te mare vesh nese ai do te jete ndaj Palermos te dielen duhen pritur oret e ardheshme: maksimumi neser dyshimet per gjendjen e tij do te … Read More

Dnipro-Inter: Ja ku mund ta shikoni ndeshjen ne tv!

17/09/2014, 14:28 |

Ndeshja e ardhshme per zikalterit ne Europa League eshte kunder Dnipro ne Kiev, e vlefshme per ndeshjet ne grup. Ne kete takim, Mazzarrit do i duhet te beje pa Nagatomo dhe Medel, por do te kete ne dispozicion … Read More

VIDEO | Atalanta – Inter Primavera 1-3: Te gjithe golat dhe rastet e ndeshjes!

15/09/2014, 21:14 |

Interi perpara dy ditesh mundi nje nga skuadrat me te forta ne kampionat, Atalanten, ne fushen e kesaj te fundit. Djemte e rinj zikalter shkelqyen si ne cdo ndeshje kete sezon dhe lojtaret qe shenuan ishin te perhershmit: Bonazzoli golin … Read More

Guarin, gol dhe lot per Interin. Skuadra vrapon per ta perqafuar dhe ai…

15/09/2014, 14:22 |

Kur nje skuader arrin te kuptohet ne menyre perfekte – duke arritur te shprehet mire ne menyre kolektive – edhe lojtaret individualisht japin me te miren.

Eshte rasti i Fredy Guarin, i cili dje mbasdite hyri … Read More

Appiano – Inter rinis rruga e Europa League. Skuadra ne pune qe nga mengjesi i sotem…

15/09/2014, 14:00 |

Interi eshte serisht ne fushe pas fitores 7-0 ndaj Sassuolos dje ne SanSiro.

Ne qendren stervitore “Angelo Moratti” skuadra po pergatitet per ndeshjen e pare te Europa League kunder Dnipro. Ne stervitjen e mengjesit te sotem, … Read More

Direkt i pazevendesueshem: 101 topa te prekur, 94% saktesi. Medel pushton San Siron!

14/09/2014, 21:02 |

Prezantim absolutisht i mrekullueshem ai i sotmi per Gary Medel.

Mesfushori Kilian, i hedhur ne fushe sebashku me nje ekip te perqendruar totalisht ne sulm, ka luajtur praktikisht i vetem ne mesin e fushes dhe ka … Read More

Medel: “Cfare ndeshje, goli i shpejte deciziv. Nuk do te jem ne Europa League sepse…”

14/09/2014, 19:53 |

Gary Medel, ne fundin e ndeshjes kunder Sassuolos ka ndaluar ne zonen e intervistave ne San Siro per te komentuar fitoren 7-0.

Ja fjalet e tij: “Kemi bere nje ndeshje te madhe dhe kemi fituar … Read More

Icardi: “Duhet te jemi te gjithe gati. Po ju tregoj te gjithe golat. Maradona? Jo, me mire…”

14/09/2014, 19:45 |

Mauro Icardi pas ndeshjes eshte intervistuar nga InterChannel dhe Sky dhe ka komentuar ndeshjen dhe paraqitjen e skuadres.

Keto jane fjalet e lojtarit: “E mora me vrap topin ne fundin e ndeshjes. Goli im? Ne nxemje … Read More

VIDEO | Interi shkaterron Sassuolon ne San Siro 7-0!

14/09/2014, 18:21 |

Interi ka shkaterruar Sassuolon me te njejtin rezultat si ne vitin e kaluar: 7-0. Kesaj radhe zikalterit fituan ne shtepi, ndryshe nga sezoni i kaluar. Interi e filloi fuqishem ndeshjen duke kaluar ne avantazh qe ne minutat e para me … Read More

Mazzarri zgjedh Osvaldon: Fiton ‘duelin’ me Palacion. Mesfushe plot me kualitete…

14/09/2014, 11:57 |

Walter Mazzarri duket se ka zgjdhur edhe dyshimet e fundit per formacionin. Sebashku me Mauro Icardin, kunder Sassuolos ne sulm do te jete Pablo Daniel Osvaldo, i cili ka fituar balotazhin me Rodrigo Palacion.

Mateo Kovacic … Read More