Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 7, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Sky – Thohir ka bllokuar gjithcka: Rinovime te ngrira, lojtaret jane ne provim!

05/02/2014, 18:07 |

Paraqitjet e lojtareve te Interit nuk do te jene pa asnje pasoje. Erick Thohir ka vendosur te bllokoje te gjitha rinovimet e kontratave. Deshiron te prese dhe te shohe nga paraqitjet se cili do te meritoje rinovimin dhe … Read More

Hernanes vazhdon te tregoje aftesite e veta: Super gol me te majten, pastaj gol ‘Alla Del Piero”.

05/02/2014, 18:00 |

Hernanes nuk po humb me te vertete aspak kohe. Profeti po stervitet me shume entuziazem me Interin ne prag te ndeshjes me Sassuolon ne San Siro dhe po i impresionon te gjithe ne stervitje.

Ne stervitjen … Read More

Do te kete nje prezantim me stil per HERNANES: Neser jo ne Appiano, por…

05/02/2014, 15:21 |

Flagship Pirelli Corso Venezia 1. Kjo eshte adresa ekskluzive ne te cilen Interi do te prezantoje kampionin Brazilian Hernanes ne zemer te Milanos.

Pirelli, sponsori zyrtar i Interi prej 18 vitesh (nga sezoni 1995-1996), eshte shume … Read More

D’Ambrosio: “Erdha tek Interi sepse ka nje projekt fitues. Me deshironin ekipet e medha por preferova Interin…”

05/02/2014, 15:06 |

“Mezi arritem te siguronim sherbimet e tij sepse shume skuadra te tjera e deshironin, por ai ne fund na zgjodhi ne. Jemi shume krenar qe do te beje pjese ne familjen tone”. Keshtu u shpreh dje Piero Ausilio … Read More

Foto e SportMediaset – Ja si do te ishte Interi me formacionin 4-2-3-1: Botta, Kovacic dhe…

04/02/2014, 23:22 |

Ne edicionin e lajmeve te perditshem tek SportMediaset, Bruno Longhi flet per nje situate hipotetike te Interit ne te ardhmen nese Walter Mazzarri do te mendonte te ndryshonte skeme. Tekniku i ka te gjitha mundesite per te perdorur … Read More

Sky – Inter, tete lojtare ne skadence kontrate: Do te qendroje vetem njeri!

04/02/2014, 23:04 |

Jane tete lojtaret e Interit qe i skadon kontrata, dhe shtate prej tyre do te largohen nga klubi zikalter ne fund te sezonit. Sipas SkySport, ne fakt, klubi do ti lere te largohen lojtaret per arsye te ndryshme … Read More

ZYRTARE – Interi do te mare pjese tek International Cup ne USA: Detajet!

04/02/2014, 17:07 |

Eshte zyrtarizuar pak minuta me pare prezenca e Interit tek International Cup qe do te zhvillohet ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes nga data 26 Korrik deri me 4 Gusht. Qyetet qe do te jete protagoniste ne kete … Read More

Sky – Mauro Icardi ndaj Sassuolos mund te luaje vetem…

04/02/2014, 15:42 |

A eshte e mundsheme qe Mauro Icardi te luaje titullar kunder Sassuolos? Sipas asaj qe tregon Massimiliano Nebuloni ne Sky, pergjigja eshte jo.

“Nga ajo qe kemi mare vesh nga Interi, Icardi ka ne kembe vetem … Read More

Botta, Icardi, Kovacic dhe jo vetem: Mazzarri ka nje pune shume te rendesishme! Nje objektiv qe vlen me shume se Europa…

03/02/2014, 20:03 |

Tifozet e Interit veshtire se do te pranojne nje perseritje te sezonit te shkuar, ku inati per mungesen e rezultateve u kthye ne nje autoironi.

Interi nuk ka fituar kurre ne kete 2014, dhe ka fituar … Read More

Milito, cfare sedre: Therret shoket e skuadres pas ndeshjes dhe i kerkon…

03/02/2014, 18:34 |

Ne fundin e ndeshjes se humbur dje 3 me 1 ndaj Juves, nje ndeshje qe tregoi edhe nje here momentin jo te Interit, Diego Milito i cili hyri ne fushe ne pjesen e dyte, ka dashur qe shoket … Read More

Foto nga Sky – Inter, cfare ben keshtu? Ne 10 ndeshjet e fundit…

03/02/2014, 18:00 |

Tamam nje total pikesh per nje ekip provincial. Interi, ne 10 ndeshjet e fundit ka koleksionuar mizerjen prej 8 pikesh. Vetem nje fitore, ajo ne Derby, dhe me pas vetem 5 barazime: Bologna, Sampdora, Parma, Chievo dhe Catania. … Read More

Inter, neser do te prezantohet zyrtarisht Ruben Botta!

03/02/2014, 17:21 |

Dje luajti pak minuta, por me shume se zakonisht. Gjithsesi, ai ne ato pak minuta qe luan, luan me shpirt dhe tregon talentin e tij. Kjo u pa dje, por eshte pare dhe sa here ka luajtur. Ruben … Read More

Mazzarri ridizenjon Interin: Ja formacioni i mundshem!

02/02/2014, 15:25 |

Shume pak dyshime per formacionin e Walter Mazzarrit qe sot do te perballet me Juventusin e Antonio Contes ne Torino. Tekniku zikalter do e nise lojen pa Cambiassion, pa Guarin dhe pa Hernanes i cili sapo eshte blere.

Tekniku eshte i … Read More

Gazzetta – Guarin, tashme eshte i sigurte rinovimi. Me Thohir…

01/02/2014, 23:48 |

“Kush e di se Fredy Guarin e mendon si tekniku i tij Walter Mazzarri, autor i biografise se tij ‘Me e mira ska ardhur akoma’.”

“Tani per tani, 27 vjecari Kolumbian di vetem se e ardhmja … Read More