Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 6, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

SKY – Interi i thote ‘JO’ Monaco-s per Icardin. Ndersa Ranocchia…

30/01/2014, 18:17 |

Vjen ‘jo’ e Interit. Klubi zikalter ka bllokuar shitjen ne huazim te Icardit tek Monaco. Klubi Francez deshironte sulmuesin argjentinas ne nje huazim me te drejte blerje qe do bente Interin te dilte me fitim duke pare vleren … Read More

Di Marzio – Oret po kalojne por ende nuk kemi nje marveshje. Oferta e Interit…

30/01/2014, 16:16 |

Hernanes eshte lojtari ne qender te merkatos, me nje te ardhme ndermjet Lazios dhe Interit. Presidenti zikalter Thohir gjendet ne Rome, por ne axhende nuk ka ndonje takim me Lotiton per mesfushorin Brazilian, ndryshe nga sa u perfol.

Read More

Sky – Hernanes, tratativa ende e bllokuar. Icardi? Monaco po pret nga Interi…”

30/01/2014, 16:09 |

Mario Giunta i SkySport ka folur per tratativen ndermjet Lazios dhe Interit qe pritet te sjelle Hernanes tek Interi.

Sipas gazetarit tratativa nuk eshte zhbllokuar ende. Ja fjalet e tij: “Tratativa ndermjet Lazios dhe Interit duhet … Read More

Cericola (RadioRadio): “Rroga e Hernanesit tek Interi do te jete…”

30/01/2014, 16:00 |

Dalin shifrat e para per sa i perket kontrates se Brazilianit Hernanes me Interin.

Sipas Paolo Cericola, i derguari i Radio Radio per tu informuar per ceshtjet e Laziosl, Hernanes tek Interi do te perfitoje 3,3 … Read More

Monaco hidhet ne sulm per Icardin: 1,5 milion per huazimin me te drejte blerje. Interi…

29/01/2014, 23:36 |

Monaco pas demtimit te Falcaos eshte ne kerkim te nje sulmuesi qendre. Ideja eshte Mauro Icardi. Monaco i ka ofruar Interit 1,5 milion euro vetem per huazimin deri ne fund te sezonit si dhe nje te drejte blerje … Read More

Agjenti i Kovacic: “Blerja e Hernanes? Asnje problem, perkundrazi akoma me mire. Interi me ka thene…”

29/01/2014, 22:45 |

Agjenti i Kovacic, Nikki Vuksan ka folur per Calciomercato.com ku ka treguar situaten reale te Mateo Kovacic tek Interi. Ja fjalet e tij: “Mateo eshte shume i lumtur ne Milano dhe mjaft krenar qe ben pjese tek nje klub prestigjoz sic eshte Interi. … Read More

MediasetPremium – Agjenti i Hernanes eshte ne Milano. Brenda nje ore ka takim me…

29/01/2014, 21:53 |

Sipas asaj qe tregohet nga gazetaret e Premium Calcio qe ndodhet ne Ata Hotel ne Milano, prokuratori i Hernanes, Joseph Lee prej pak minutash ka zbarkuar ne Milano dhe eshte gati te takohet me Interin pas pak.

D’Ambrossio: “Tek Interi jo si ‘Zonje e pare’. Europen e dua me cdo kusht. Me Thohir…”

29/01/2014, 18:44 |

Danilo D’Ambrossio, pak minuta perpara vizitave mjekesore (qe po i zhvillon ne keto caste), ka komentuar ne menyrem me entuziasmuese te mundeshme kalimin tek Interi: “Objektivi personal eshte ai qe te jap maksimumin sic kam bere gjithmone ku … Read More

Inter-Hernanes, tratativa komplikohet. Lajmet e fundit thone…

29/01/2014, 17:53 |

“Hernanes-Inter po komplikohet. Interi po provon te vere duart mbi brazilianin e Lazios Hernanes, por situata po komplikohet. Kerkesat e rroges nga ana e Mbaye po frenojne operacionin, dhe Lotito nuk ka asnje qellim te rikthehet pas. Sot … Read More

SkySport: “Oriali dhe Branca nuk shkojne. Guarin si Wes. Williamson, Leo, Mazzarri, Botta…”

28/01/2014, 20:12 |

Ne studiot e SkySport, ka qene prezent Massimiliano Nebuloni dhe i eshte pergjigjiur pyetjeve te tifozeve qe pyesnin per situaten e Interit.

Ja tek ju fjalet e gazetarit te Sky:

MERKATO – Te gjithe … Read More

Longo pret bileten per ne Spanje. Lojtari do te largohet me nje formule…

28/01/2014, 19:56 |

Mesa duket Ausilio udhetoi perpara dy ditesh ne Spanje vetem per kete ceshtje: Samuele Longo do te huazohet deri ne fundin e sezonit tek Rayo Vallecano.

Lojtari do te kaloje ne Spanje me nje huazim … Read More

Sky – Ranocchia ne huazim tek Gallatasaray: Interi mund te perfitoje goxha nga vetem huazimi…

28/01/2014, 19:37 |

Silvia Vallini ne lidhje telefonike per SkySport informon se ka nje mundesi mjaft te larte qe Ranocchia te shkoje tek Galatasaray ne nje huazim te thjeshte deri ne fund te sezonit. Klubet duhet te bien akoma dakort, por … Read More

Agjenti i Guarin: “Kemi besim vetem tek Thohir. Drejtuesit nuk na flasin qe prej nje jave. Tani…”

28/01/2014, 19:33 |

Marcelo Ferreyra, agjenti i Fredy Guarin, azhornon situaten e Kolumbianit per Calciomercato.it: “Kemi nje jave qe nuk flasim me asnje drejtues. As une dhe as Fredy nuk jemi kontaktuar. Duam qe Thohir te ulet ne tavoline me ne … Read More

Sky – Benassi-Torino zhbllokohet: D’Ambrossio vishet zikalter. Neser testet mjekesore. Shifrat…

28/01/2014, 19:23 |

“Danilo D’Ambrossio eshte praktikisht nje lojtar i Interit. Dje ka pasur nje takim ne Torino ndermjet klubeve, dhe tratativa eshte mbyllur per 1,5 milion euro, gjysmen e kartonit te Colombit dhe gjysmen e kartonit te Benassit. Pak minuta … Read More