Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Curva Nord gezon: «Fitorja e te gjithe interistave».

23/01/2014, 11:51 |

Ne nje komunikate ne sitin e tyre diten e djeshme, Curva Nord ka publikuar nje shkrim falenderues dhe plot ndjenje : «Duam te falenderoje personat e shumte qe kane derguar mijera mesazhe falenderimi, te gjithe Inter Club-et, te … Read More

Belfodil afer QPR: Parma thote po, ja formula…

22/01/2014, 17:47 |

Edhe Belfodil eshte me nje kembe jashte Appiano Gentiles. Sulmuesi eshte ne bashkpronesi ndermjet Interit dhe Parmes dhe sipas asaj qe shkruhet nge Gianluca Di Marzio, ne oret e ardhshme mund te transferohet ne angli, me sakte tek … Read More

Sky – Hernanes mbetet objektiv. Guarin do te rinovoje?

22/01/2014, 17:31 |

Gianluca di Marzio shpjegon situaten e merkatos ne shtepine zikalter direkt nga website i tij: “Hernanes eshte ne orbiten zikalter. Mesfushori brazilian i Lazios mbetet nje objektiv i Interit por gjithcka do te varet nga shitjet e mundeshme … Read More

Fredy Guarin nuk do te jete i grumbulluar ndaj Catanias. Ndersa Icardi po, dhe ndoshta…

22/01/2014, 16:54 |

Fredy Guarin eshte me leje sot dhe keshtu do te jete edhe neser, e nuk do te mare pjese ne Inter-Catania. Kolumbiani nuk do te luaje kunder Catanias dhe as nuk do te grumbullohet fare.

Read More

Hugo: “Tifoze, tani mos na fishkelleni. Dhe mbi Guarin…”

22/01/2014, 16:46 |

Hugo Campagnaro ka folur ne mikrofonat e Sportmediaset per ceshtjen Guarin. Ja dhe fjalet e tij: “Nuk e di nese Guarin do te qendroje ose do te ike. Ne duhet te mendojme sa me pak se cfare ndodh … Read More

Materazzi: “Vucinic-Guarin? Fiton Juventusi, Interi nuk perfiton ndonje gje te madhe. Mazzarri…”

21/01/2014, 15:16 |

Marco Materazzi ka folur per Radio 24, dhe ka treguar pikpamjen e tij per shkembimin Vucinic-Guarin: “Vucinic-Guarin? Ketu fiton Juventusi. Por per fat te keq nuk vendos une. Vucinic nuk do te beje ndonje hap te madh tek … Read More

Oferta per Mauro Icardin? Ja e ardhmja e Argjentinasit…

21/01/2014, 15:11 |

Ky sezon ka qene shume i pafat per te, por edhe pse ai ka luajtur pak gjithsesi ka arritur te shenoje dy gola, njerin Juventusit dhe tjetrin Cagliarit. Ai u operua perpara 40 ditesh, por demtimi ju rikthye … Read More

SportMediaset shkruan skenarin e tratatives Vucinic-Guarin. Ja versioni sipas tyre…

21/01/2014, 14:45 |

“Ciao Beppe, deshirojme Vucinic”. Me kete fraze, ne mesin e javes qe kaloi ne zyrat e Federates, nisi tratativa per shkembimin e cuditshem ndermjet Interit dhe Juves. Ai qe foli ishte Fassone, dhe natyrisht Beppe ishte Marrota. “Ok, … Read More

Vucinic-Guarin, problemi quhet Thohir: Klubet ende larg!

21/01/2014, 14:24 |

Nje burim i FcInter1908.it, shume afer tratatives Fredy Guarin ka shpjeguar se si po shkon tratativa qe do te dergoje Kolumbianin tek Juventus, per uebsajtin Italian: “Behet fjale per nje tratative me komplekse nga cfare mund ta imagjinonim … Read More

Moratti: “Nuk di asgje per Vucinic. Kam lexuar komunikaten e Curva Nord…”

21/01/2014, 14:20 |

 Presidenti i Interit del nga SARAS dhe gazetareve prezent i thote vetem: “Per tratativen Vucinic nuk di asgje. Nese e kam lexuar komunikaten e Curva Nord? Po, faleminderit. Mirupafshim”.

Jashte kishte te pranishem edhe shume tifoze … Read More

Premium – Vucinic-Guarin do te behet neser zyrtare. Interi ve ne pjate 15 milion euro per…

20/01/2014, 23:14 |

Neser gjate oreve te paradites Vucinic dhe Guarin do te jene zyrtarisht dhe respektivisht lojtare te Interit dhe te Juventusit. Tratativa ndermjet dy ekipeve, sipas programit Calciomercato qe trasmetohet tek Premium Calcio, do te vazhdoje dhe mbi te … Read More

Curva Nord: “A kemi nje President? Shitja e Guarin dicka e papranueshme. Duam qe…”

20/01/2014, 18:49 |

Curva Nord Interiste nuk eshte dakord me shkembimin e Guarin me Vucinic, dhe per kete gje nepermjet nje komunikate publike ne uebsajtin e tyre zyrtar deshiron te shprehe tere pakenaqesine. E sjellim tek ju ne shqip kete komunikate:

Read More

Gazzetta – Tratativa eshte mbyllur: Guarin vizitat mjekesore ok. Conte deshironte…

20/01/2014, 17:22 |

Ora 17:22 – Gazzetta dello Sport flet per nje marveshje tashme te arritur ndermjet Interit dhe Juventusit. Ja cfare shkruan e perditshmja ne uebasjtin e saj zyrtar: “Dy tratativat tashme mund te konsiderohen te mbyllura. Malazezi tashme ka … Read More

Neser vizitat mjekesore per Vucinic. Interi kerkon 5 milion euro plus per Guarin…

20/01/2014, 16:39 |

Ora 16:25 – Drejtuesit e Interit dhe Juventsit po vazhdojne te diskutojne detajet e ketij operacioni shkembimi. Sipas Anses, shoqeria zikalter ka kerkuar nje shume 5 milion euro per te bere shkembimin, ndersa ekipi i Juventus kerkon nje … Read More