Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Inter-Juventus takim per shkembimin Vucinic-Guarin. Kolumbiani prezent… (Foto)

20/01/2014, 16:24 |

Ora 16:02 – Interi dhe Juventusi kane ngrene dreke bashke, rralle ndodh kjo. Aty eshte biseduar per shkembimin Vucinic-Guarin. Te gjitha mediat ne keto ore vetem per kete ceshtje flasin. Ne takim eshte prezent edhe Fredy Guarin, sic … Read More

Guarin-Vucinic, pothuajse gjithcka e mbaruar, po diskutohen detajet! Neser…

20/01/2014, 15:41 |

Interi dhe Juventus jane ulur ne tavoline dhe po diskutojne detajet e fundit per shkembimin e Guarin dhe Vucinic. Kete gje e konfirmon per Sky Gianluca Di Marzio, i cili shton se po diskutohet vlera ekonomike qe do … Read More

Shkembimi Vucinic-Guarin: Shperthen inati i tifozeve ne rrjetet sociale ne Itali!

20/01/2014, 15:13 |

Ora 15:05, sipas asaj qe shkruhet nga mediat ne Itali tashme shkembimi i Guarin koke me koke me Mirko Vucinic eshte mbyllur. Faqja zyrtare e Interit ne facebook eshte mbushur me sulme dhe komente kunder ketij operacioni, gje … Read More

Inter, do te largohet edhe Ranocchia: Vjen oferta e Dortmund, ai thote po!

20/01/2014, 15:07 |

“Ore te nxehta, Interi eshte ne qender te tratativave te merkatos. Andrea Ranocchia eshte me valixhet ne fuar dhe rruga e con drejt Dortmund. Gjate kesaj jave Dortmund do te formalizoje oferten per mbrojtesin zikalter. Ranocchia e preferon … Read More

Notat e Genoa-Inter: Pa Rickyn nje tjeter Inter, Kovacic erresire totale…

19/01/2014, 18:37 |

Interi deshton serisht, madje ne fakt zhytet akoma me shume. Humbet me Genoan dhe tashme Europa ngjan me nje mirazh se sa me dicka konkrete. Keto jane notat e ndeshjes:

HANDANOVIC 5,5 – Perpara golit te … Read More

MediasetPreminum – Alvarez, jo ndonje gje e rende por vetem nje goditje!

19/01/2014, 18:08 |

Nuk eshte asgje e rende, por thjesht nje goditje ne gju, dicka qe do te kaloje. Per Mediaset Premium, Marco Barzaghi shpjegon se ne nje moment te pare u mendua per ndonje demtim pak me serioz sepse ai … Read More

Leter e hapur nga Paolo Rossi per Erick Thohir: “Ja cfare do te thote te jesh Interist!”

18/01/2014, 15:34 |

Interist doc, Paolo Rossi ka dashur te shkruaje nje leter me zemer te hapur per Erick Thohir, duke dhene mendimin e tij per boten zikalter ne rreshtat e Gazzetta dello Sport. Nje leter iluminuese dhe prekes.

Read More

Pereira, operacion qe bind: Ndermjet plusvalences dhe rroges, shifrat jane…

18/01/2014, 14:44 |

Shitja e Alvaro Pereires tek San Paulo ne huazim per 18 muaj eshte me shume fitimprurese per Interin nga sa mund te imagjinohet. Pervec 1 milion euros te fituar nga huazimi, do i shtohen edhe 7 milion euro … Read More

L’Equipe – Djordjevic-Inter, ne Janar eshte e pamundur…

18/01/2014, 14:23 |

Jo vetem Lazio dhe Interi per Filip Djordjevic, por lojtari i pelqen edhe Napolit por edhe disa ekipeve ne Premier League. Por pika qe duhet diskutuar nuk eshte kjo, te pakten sipas asaj qe thote gazeta transalpine. Burimet … Read More

Genoa-Inter, ka rrezik te shtyhet ndeshja!

18/01/2014, 14:12 |

Genoa-Inter eshte serisht ne rrezik te mos luhet per shka kte kohes se keqe. Shtyrja e ndeshjes nuk eshte dicka per tu perjashtuar dhe mund te ndodhe vertete. “Duhet te flasim me Prefekturen, dhe ne baze te zhvillimeve … Read More

Sky – Icardi, ka nje kerkese per te nga Valencia. Oferta e United per Guarin…

18/01/2014, 0:01 |

Edhe Icardi mund te perfundoje ne huazim. Lojtari eshte ndalur serisht per probleme pubalgjie te cilat po e perndjekin kete sezon, dhe pritet te rikthehet ne ndeshjen ndaj Catanias te se dieles se ardhshme. Sipas asaj qe thote … Read More

Interi fiton 1 milion euro, Djordevic kushton po aq. Rroga e tij…

17/01/2014, 16:44 |

Interi do te fitoje nje milion euro nga San Paolo per huazimin e Alvaro Pereras, dhe nese e shikon me kujdes, po aq duhen per te bindur Nantes te leshoje qe tani sulmuesin e saj per te mos … Read More

SportMediaset: “Interi i ‘vjedh’ Djordevic Lazios. Karta fituese…”

17/01/2014, 16:40 |

Interi i ka ‘vjedhur’ Filip Djordevic, sulmuesin e Nantes Lazios. Per kete eshte e bindur redaksia e Mediaset, e cila shkruan: “Inter i prish pune Lazios per Filip Djordevic, sulmuesin 26 vjecar te Nantes. Zikalterit kalojne Lazion ne … Read More

Gazzetta – Longo, Interi i kerkon 4 milion Verones…

17/01/2014, 16:34 |

Gazzetta dello Sport flet per situaten qe lidhet me Samuele Longon. Lojtari i talentuar Italian i cili eshte huazuar tek Verona nuk po gjen hapsiren te cilen ai deshironte ne fillim te sezonit, dhe tashme eshte nje hap … Read More