Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Zyrtare – Interi nuk do te mare pjese ne Trofeun TIM. Do te jete Juve, Milan dhe…

24/06/2013, 19:04 |

Tani pothuajse eshte zyrtarizuar ajo qe inter.al ju lajmeroi dje. Interi nuk do te mare pjese ne Trofeun TIM te 2013.

Skuadrat qe do te marin pjese jane Juventusi, Milani si dhe supriza Sassuolo, skuadra qe … Read More

FOTO – Nike zbulon: Ja bluza e Interit per sezonin 2013/2014

24/06/2013, 18:24 |

Kete here nuk po shkruajme per ndonje thashethem te ndonje blogu verdalle neper internet. Mesa duket tashme kane dale fotot e bluzes se pare te Interit per sezonin e ri.

Lajmi vjen direkt nga Nike, e … Read More

Lajm nga Spanja: “Barcelona ka zgjedhur Handanovic. E deshiron me ngulm…”

24/06/2013, 1:30 |

Interi duhet te pergatitet shum shpejt per nje sulm nga ana e Barcelones per Samir Handanovic. Lajmi vjen direkt nga qyeteti i Barcelones, me sakte nga gazeta katalanese Sport.

“Handanovic eshte i perzgjedhuri per porten e … Read More

ESPN nuk ka dyshime “Neymar-Balotelli? Braziliani eshte nga nje planet tjeter…”

24/06/2013, 1:20 |

Ata u perballen edhe ne fushe, por edhe perpara se te perballeshin shume veta as nuk humbisnin kohe, e as nuk humbasin kohe ti krahasojne te dy sepse e verteta dihet.

Ja tek ju nje artikull … Read More

Sky – Raffale Di Gennaro do te largohet nga Interi, do te huazohet tek Cittadella!

24/06/2013, 0:51 |

Sipas Sky, portieri i Interit Raffale Di Gennaro i cili ka qene portieri titullar i Primaveres zikalter e cila u shpall kampione Europe do te largohet ne huazim!

Gianluca Di Marzio shkruan se lojtar i i … Read More

Ruben Botta kerkohet shume edhe pse i demtuar! Ai i kerkohet Interit nga…

24/06/2013, 0:33 |

Ruben Botta, talenti i Tigre qe Interi e ka mare me parameter zero, do ti duhet te qendroje pa luajtur rreth 6 muaj per shkak se ka thyer ligamentet e kryqezuara te gjurit.

Por pavarsisht kesaj, … Read More

Miqesoret verore, vendoset edhe kundershtari i fundit! Interi me 10 ose 11 Gusht do te perballet me…

24/06/2013, 0:16 |

Corriere dello Sport flet per miqesoret qe do te luaje Interi kete vere perpara fillimit te sezonit.

Me sakte po behet fjale per miqesoren e dates 10 ose 11 gusht, ndeshje qe do te organizohet nga … Read More

Sky – Kater takime ne program per Interin

23/06/2013, 12:54 |

Dite te nxehta vere, dite te nxehta edhe per merkaton e Interit e cila ka hyre ne dinamikat e saj, sepse edhe pak dit e po afrohet grumbullimi ne Pinzolo.

Sipas asaj qe thuhet nga Sky, java qe vjen do … Read More

VIDEO – Ishak Belfodil, ja kush eshte blerja me e re e Interit!

22/06/2013, 13:15 |

Ishak Belfodil eshte sulmuesi me i perfolur kete merkato nga gazetat. Ai ka shkelqyer sezonin qe sapo lame pas me Parmen, duke luajtur mjaft mire por edhe duke shenuar gola mjaft te bukur. 

Ishak eshte e … Read More

Boterori Under 20: Ja talenti qe Interi e kerkon me ngulm…

22/06/2013, 12:49 |

Ne boterorin Under 20 Interi ka 4 perfaqesues: Livaja, Duncan, Alborno dhe Laxalt.

Por zikalterit kane vene ne shenjester nje futbollist te peste, te cilin e ndjekin prej kohesh e ka terhequr vemendjen e shume klubeve … Read More

FOTO – Inter, nga Brazili vijne fotot e para te bluzes se dyte te sezonit te ri…

22/06/2013, 12:38 |

Sezoni i ri po afrohet, po ashtu edhe thashethemet e pamjes se fanellave te Interit.

Pasi para disa ditesh dha disa detaje per bluzen e pare te Interit sezonin qe vjen, blogu brazilian Todosobrecamisetas, nje nga … Read More

Sky – Kolarov i veshtire, por Interi…

21/06/2013, 17:40 |

Del ne skene serish emri i Aleksandar Kolarov ne listat e shpenzimeve te Interit por edhe Juventusit.

Ish futbollisti i Lazios, i cili luan per City-n, mbetet nje objektiv shum i veshtire per tu arrire, por … Read More

Ne 2012, Interi i pari per perfitime: Ja te gjitha shifrat!

20/06/2013, 22:24 |

Interi eshte ekipi qe ka pasur perfitimin monetar me te madh ne krahasim me 14 ekipet me te mira ne Serie A.

Ky eshte rezultati vjetor i observimit te prezantuar nga Osservatorio Leanus, studim i cili … Read More

Sky – Agjentet e Pinilla prezent tek selia e Interit. Ai tani…

20/06/2013, 21:24 |

Mauricio Pinilla eshte nje Interist, kjo gje dihet. Por edhe Interi ka disa sezone qe interesohet per te, edhe pse nuk eshte bere asnje hap zyrtar ne drejtim te tij.

Nga studiot e Sky Sport, eksperti … Read More