Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

VIDEO – Gezuar ditelindjen Princ! Ja 5 golat me te bukur te Diego Militos…

12/06/2013, 0:40 |

Sot Diego Alberto Milito, i njohur ndryshe si Princi i Milanos nga tifozet e Interit dhe jo vetem, ka ditelindjen dhe mbush plot 34 vjec! Te gjithe zikalterit ne rrjetet sociale po e urojne ate, dhe po e … Read More

Monaco ofron 5 milion euro per Mbaye: Oferta refuzohet! Nderkohe Sunderland kerkon Duncan…

12/06/2013, 0:25 |

Te shitet. Kjo eshte nevoja e pare e Interit qe te aktivizohet merkato hyrese, por kjo gje varet se per cilin lojtar eshte oferta.

Jo vetem per Guarin, por edhe per Ibrahima Mbaye dhe Alfred Duncan … Read More

Sky – Per nje Stankovic qe do te largohet, dy te senatore te tjere do te rinovojne

11/06/2013, 19:38 |

Sipas Sky Sport 24, ne reportazhin e pak minutave me pare, konfirmohet se Dejan Stankovic do te largohet, por sipas medias Italiane dy senatore te tjere te Interit do te rinovojne kontraten me zikalterit.

Dejan Stankovic sic eshte perfolur keto … Read More

Ansa: “Inter, fillojne shitjet: Ja kush do te jene tre largimet e para!”

11/06/2013, 19:29 |

Sipas agjensise se lajmeve Ansa, Interi do te nise kete sesion merkatoje me 3 largime. Zikalterit do te jene te detyruar te kursejne perpara se te fillojne me blerjet, por ky nuk eshte i vetmi qellim.

Read More

Agjenti i Obi-t dhe Longo-s: “Joel pelqehet ne Premier League. Samuele do te shkoje…”

11/06/2013, 19:08 |

Per te tashmen dhe te ardhmen e Joel Obi-t, mesfushor i klasit 1991, dhe te Samuele Longo-s, sulmues i klasit 1992, FcInterNews ka intervistuar agjentin e dy lojtareve te rinj, Renzo Contratto. Ja tek ju fjalet e tij … Read More

Tre lojtare zikalter po behen gati te luajne sebashku me Messi-n!

11/06/2013, 18:55 |

Leo Messi ka vendosur se cilet do te jene shoket e tij ne aventuren e tij me te re qe do ta shikojne ate protagonist ne Los Angelos ne 3 Korrikun e ardhshem.

Ylli i Barcelones … Read More

Thesari ne shtepi. Mediano: Po sikur Mazzarri te besonte fort tek Alfred Duncan?

11/06/2013, 18:23 |

Po sikur te ndodhe qe ne vend qe te kerkoje verdalle te kuptonte qe ate qe i duhet e ka poshte hundes? Na ka ndodhur shpesh kur kerkojme dicka: Kerkojme kudo, neper vendet me te pa mendueshme, por … Read More

Gazzetta dello Sport – Interista, jeni per tu mare shembull!

11/06/2013, 17:58 |

Qe Interistat jane nder tifozet me besnik ne Europe kemi lexuar, ose te shprehemi me mire e kemi pare vete kete fakt. Si ne vitet 2002 kur humben nje kampionat ne minutat e fundit, si ne 1998 kur … Read More

Renditja e UEFA-s per klube: Inter, sado dobet qe eshte, perseri ndodhet siper Juves dhe Milanit…

10/06/2013, 22:39 |

Ne futboll ndodh qe te kesh nje sezon ashtu-keshtu, ndodh qe te renditesh ne vendin e gjashte, me pas ne te nentin, por dy sezone si i dobet nuk mund te fshijne nje domonim disa vjecar. 

Po flasim … Read More

Gazzetta – Duncan do te jete ne grumbullimin pre-sezonal. Por…

10/06/2013, 22:20 |

Duncan do ta kete vete ne dore te ardhmen e tij, keshtu te pakten shkruan Gazzetta dello Sport.

Sipas La Gazzetta dello Sport, Alfred Duncan, mesfushori i talentuar i Interit i cili ishte huazuar tek Livrono … Read More

Mediaset – Branca tani do te hidhet ne sulm per Nainggolan

10/06/2013, 21:41 |

Ai eshte nje nga objektivat e Interit kete merkato, ka qene i tille edhe me Stramaccionin ne krye, dhe mbetet nje objektiv real edhe me ardhjen e Mazzarrit sepse eshte nje mesfushor mjaft i vlersuar dhe zoteron shume … Read More

O Jogo – Neymari i ri tek Interi, eshte nje transferim i mundshem

10/06/2013, 18:12 |

Ju kemi thene edhe disa dite me pare, radaret e Interit jane ndezur ne drejtim te Victor Andrade, diamanti i Santos. Kete gje zbulon gazeta portugeze O Jogo, qe shpjegon se lojtari konsiderohet si Neymari i ri.

Andrade ka nje … Read More

Gazzetta dello Sport – Juventusi deshiron Guarin, por Interi i pergjigjet…

10/06/2013, 17:55 |

Qe RuBentusi eshte e interesuar per mesfushorin kolumbian te Interit eshte dicka e njohur, sepse edhe ne kohen kur ai do te largohej nga Porto, Guaro kerkohej fuqimisht edhe nga RuBentus, por Interi ja rrembeu atyre.

Nderkohe sipas asaj qe … Read More

VIDEO – Inter, cfare ylli ke ne skuader! Show i Mateo Kovacic ndaj Skocise me Kroacine e tij…

09/06/2013, 17:53 |

Qe Interi ka ne radhet e veta nje yll te futbollit boteror kjo gje dihet, te gjithe e kemi pare ne fushe teksa luan super talentin Kroat Mateo Kovacic.

Por qe nje lojtar te beje ato qe ben ai ne … Read More