Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Zanetti shkruan historine, thyen nje tjeter rekord…

21/04/2013, 23:14 |

Po, perseri ai, ka thyer nje tjeter rekord. Kapiteni zikalter ka kapur kuoten e 1100 ndeshjeve te luajtura ndaj Parmes.

Ky rekord, eshte historik, sepse Javier Zanetti me 1100 prezencat e tij, pozicionohet ne vendin e 4 ne klasifikimin botror … Read More

Jonathan: “Une e meritoj Interin. Te gjithe kunder meje, per shume gjera. Branca…”

21/04/2013, 23:06 |

Fjale shume te vendosura per Jonathan, i cili duket sikur po merr hak per te gjitha momentet e veshtira me bluzen zikalter:

Po lind dicka mes teje dhe Interit? “Nuk e di nese po lind dicka, une jam i lumtur … Read More

Ranocchia: “Tani dua te fitoj me Interin. Materazzi nje vella per mua!”

21/04/2013, 22:43 |

Interviste shume e bukur dhe e gjate e Andrea Ranocchia-s ne revisten javore SportWeek, e cila realizohet nga Gianfelice Facchetti dhe eshte pjese e Gazzetta delo Sport. Ka nisur me nje batute: Kue i kane kerkuar te beje nje set … Read More

Fassone: “Gjithcka per turneun ne USA. Duam qe te rrisim marken”

17/04/2013, 13:42 |

“Do te jete nje pergatitje shume e mire ne prag te kampionatit te Serise A”. Ky ka qene komenti i drejtorit gjeneral te Interit Marco Fassone, i cili eshte pyetur nga Mediat e Shteteve te Bashkuara per sa i perket … Read More

Mision Europian: Interi enderron Isco. Basta pelqehet, ndersa Sanchez…

17/04/2013, 0:21 |

Sic raporton Gazzetta dello Sport, drejtuesi zikalter Piero Ausilio po monitoron talentin e Malages, Isco. Ne kontraten e tij ka nje klauzole prej 20 milion eurosh, e cila do te ishte e nevojshme per te prishur kontraten. Po e ndjek … Read More

Inter, rifillon nga ketu: keto jane 6 «shtyllat» e te ardhmes. Te pakten te pashitshem…

09/04/2013, 17:14 |

Endrra te parealizuara. Shpresa e fundit per te shkuar ne Champions League zbehet kunder murit juventin. Tashme vendi trete eshte nje mirazh prasktikisht i paarritshem. Por Inter-i duhet te ringrihet dhe te nderoje finalen e kampionatit, gjithashtu duke u … Read More

105 Keshilla per tifozet zikalter!

09/04/2013, 17:01 |

Inter-i sapo mbushi 105 vjet. Nje jete intensive, fituese, unike. Sot ne darke ndeshemi kunder Bolognes dhe duhet te fitojme pike per te mbajtur gjalle shpresat e Champions League-s. Per tifozet e vertete te Inter-it iu kujtojme 105 keshilla … Read More

Dy anet e monedhave: Mikpritja vs Intriga 1-0.

01/01/2013, 20:00 |

Ne fakt te them te drejten nuk di nga tja nis, sepse deri ne momentin qe e perjetova, me dukej nje situate surreale per tu perjetuar, shume larg imagjinates time. Gjithcka ka te beje me Inter Club Albanian, … Read More