Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 13, 2018

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Alarm i kuq per ne Parma: Hernanes dorezohet? Ne kete rast balotazh ndermjet…

31/10/2014, 15:02 |

Interi ka vazhduar stervitjen ne Appiano pas fitores super te rendesishme ndaj Sampdorias. Lojtaret qe luajten te merkuren, kane pasur nje pune me te lehte, nderkohe te tjeret kane zhvilluar nje mini-ndeshje me Puscas dhe Khrin, autore te … Read More

Mazzarri po ben llogarite: E fundit pa Osvaldon, Sprint Nagatomo. Hernanes dhe Jonathan…

30/10/2014, 22:43 |

Walter Mazzarri po ben llogarite ne prag te ndeshjes te se shtunes kunder Parmes ne Tardini. Interi do te provoje te fitoje ndeshjen e trete radhazi per here te pare qe kur Mazzarri eshte ne drejtimin e Interit … Read More

Bonazzoli: “Fiziku i CR7, e majta e VanPersie, gjuajtjet e Ibras: Po i studioj te gjithe! Me thone se i ngjaj…”

30/10/2014, 20:08 |

Federico Bonazzoli eshte intervistuar eskluzivisht per Sky Sport 24 ne Itali. Lojtari i ri zikalter ka folur per sezonin e tij dhe per Interin. Keto jane fjalet e tij:

“Atalanta eshte nje kujtim i vogel i … Read More

Juan Jesus: “Duhet te vazhdojme keshtu. Ranocchia ne pushim na foli dhe na tha qe…”

30/10/2014, 0:22 |

“E veshtire te perballesh me Sampdorian sepse ka sulmues qe jane teper te shpejte. Okaka eshte shume i forte edhe fizikisht. Ne pjesen e pare kemi krijuar shume dhe kemi humbur shume raste. Ishte e rendesishme te fitonim … Read More

Kovacic: “Demtim? Jo, thjesht bllokim i vogel. Tifozet? Merziten shume kur une…”

30/10/2014, 0:10 |

Ne fundin e ndeshjes, Mateo Kovacic ka komentuar ndeshjen e sotme ndaj Sampdorias.

Keto jane fjalet e lojtarit zikalter: “Ishte nje ndeshje e veshtire sepse ne ndeshjet e fundit kemi pasur shume veshtiresi ne loje dhe … Read More

Icardi: “Kush vershellen nuk i do te miren Interit. Tifozet e vertete kendojne deri ne minuten e 90…”

29/10/2014, 23:30 |

Ka gjuajtur penalltine ne minuten e 43 te pjeses se dyte dhe ka shenuar e keshtu Maurito Icardi i ka dhuruar Interit tre piket ndaj Sampdorias. Ne fundin e ndeshjes talenti zikalter ka folur per mikrofonat e Sky:

– I … Read More

Gazzetta – Aspak turnover? Mazzarri beson tek djemte e Cesenes! Tre rikthehen me Parmen…

29/10/2014, 13:31 |

Do te jete nje Inter jo pak i lodhur ai qe do te perballet sot me Sampdorian sepse Mazzarri do te jete i detyruar qe te luaje me te njejtet lojtare qe luajti ndaj Cesenas.

Ne … Read More

Inter-Sampdoria, ja formacioni i mundshem i Interit! Rikthehet Vidic ndersa Obi…

29/10/2014, 0:22 |

Sot luhet Inter-Sampdoria ne Giuseppe Meazza, ndeshje e vlefshme per javen e nente te kampionatit Serie A, me djemte e Sinisa Mihajlovic qe paraqiten ne kete takim si skuadra e trete ne klasifikim (16 pike, njesoj me Udinesen).

Read More

Gazzetta dello Sport tregon arsyen e vertete se pse Mazzarri eshte kaq i sigurte ne detyren e tij ne krye te Interit.

28/10/2014, 16:14 |

Zikalterit, pavarsisht veshtiresive teknike kane probleme edhe nga ana ekonomike. Dhe eshte kjo pikerisht nje nga motivet e pozicionit kaq te sigurte te Walter Mazzarrit si tranjer i Interit.

Ne fakt, ne daten 7 Nentor … Read More

Interi ‘qetesohet’, asnje terheqje muskulare per Guarin. Ai do te mungoje vetem…

27/10/2014, 15:22 |

Fredy Guarin i eshte nenshtruar sot ne mengjes kontrolleve mjekesore ne ‘Istituto Clinico Humanitas di Rozzano’ per te pare llojin e demtimit te tij, demtim te cilin e pesoi gjate stervitjes te se shtunes.

Rezonanca magnetike … Read More

Inter-Sampdoria, arbiter i ndeshjes do te jete Russo!

27/10/2014, 15:11 |

Serie A do te luhet edhe ne mesjave e Interi ndeshjen e radhes e ka ne Meazza, e do te shohe perballe Sampdorian e Sinisa Mihajlovic, nje nga ekipet me ne forme ne Serie A ne kete fillim … Read More

Hernanes konfirmohet si me i miri. Super edhe Handanovic. Nderkohe Obi…

27/10/2014, 15:01 |

Eshte serisht Hernanes(nota 7), me i miri ne fushe per Interin. Sipas Gazzetta dello Sport, ne fitoren e Interit dje ne Cesena Braziliani ishte me i miri ne fushe per zikalterit.

Super asisti i dhene per … Read More

Thohir: “Besim tek Mazzarri. Me Morattin akoma raporte te shkelqyera. Interi do te shkoje…”

26/10/2014, 21:57 |

Erick Thohir ka pare ndeshjen Cesena-Inter sebashku me InterClubIndonezia dhe ka folur ne fundin e pjeses se pare per situaten ne shtepine zikalter. Ja fjalet e Presidentit nga Indonezia: “Vitin e kaluar ishte objektivi te riktheheshim ne Europa League dhe … Read More

Gazzetta – Interi me formacion te detyruar perballe Cesenes. Nga krahu tjeter luan Garritano!

25/10/2014, 21:06 |

Interi shkon ne Cesena pa dyshime per formacionin. E kjo jo sepse Mazzarri i ka bere zgjedhjet e tij me kohe por sepse thjesht nuk ka ndonje zgjedhje tjeter.

Interi ka pak lojtare qe jane te … Read More