Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 10, 2018

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Sky – Lajmet e keqija nuk kane te sosur: Demtimi i M’Vila shume serioz. Por me i lehte se i D’Ambrossios…

24/10/2014, 23:26 |

Massimiliano Nebuloni tregon pe Sky Sport 24 se demtimi i Yann M’Vila, eshte goxha i rende por me i lehte se ai i Danilo D’Ambrossios.

Lojtari francez i eshte nenshtruar kontrolleve mjekesore te nevojshme nga doktoret … Read More

Marveshje ndermjet Interit dhe Kovacic: Rinovim deri ne 2019! Sot ne takim…

24/10/2014, 21:33 |

Ne te njejtin hotel ky Thohir ka takuar disa drejtues te shoqerise, ashtu sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky Sport, ka pasur nje takim edhe ndermjet Ausilios dhe agjentit te Mateo Kovacic.

Jane hedhur keshtu bazat … Read More

Thohir mbledh te gjithe drejtuesit ne nje takim, edhe Zanetti ne mbledhje: Ja mesazhi!

24/10/2014, 17:05 |

Sic tregon Nebuloni per Sky Sport 24, ka pasur nje takim te jashtezakonshem ndermjet Thohir dhe i te gjithe drejtuesve te tjere tek Interi qe do te thote se ne takim ishin: Williamson, Fassone, Bolingbroke, Zanetti, Ausilio dhe … Read More

Sky – Ndodhia me Morattin ka turbulluar skuadren. Lojtaret te tronditur. Ndersa Mazzarri…

24/10/2014, 15:57 |

Massimiliano Nebulono per SkySport24 ka folur sot per vendimin e President Massimo Morattit si dhe reagimin e skuadres.

Gazetari tregon se “Skuadra duhet te kerkoje te reagoje ne fushe, sepse eshte nevoja e rikthimit si protagonist. … Read More

Moratti: “Aksionet jane te miat dhe do i mbaj fort. Koha ime kaloi. Mazzarri…”

24/10/2014, 15:31 |

President Moratti ka folur pak per mediat dhe i eshte pergjigjur disa pyetjeve te bera nga gazetaret e pranishem poshte zyrave te Saras. Ja cfare ka thene ai pak me pare:

– Gjithmone president apo vetem … Read More

Mazzarri: “Mjaftonte nje gol por jemi ne emergjence. Moratti? Une doja te thoja vetem…”

23/10/2014, 23:10 |

Ne konferencen per shtyp pas ndeshjes Inter-SaintEtienne tranjeri i Interit Walter Mazzarri i eshte pergjigjur pyetjeve te gazetareve prezent ne San Siro.

Zero gola te pesuar ne Europe dhe nje repart solid ofensiv, si ka mundesi … Read More

Thohir ne dhomat e zhveshjes se Interit. Eshte nje moment shume…

23/10/2014, 22:54 |

Momenti i tanishem eshte delikat, shume delikat. Interi del nga Meazza me vetem nje barazim dhe nderkohe doreheqja e Morattit sot mbasdite ka lekundur disi ambjentin zikalter.

Ne fund te ndeshjes presidenti Thohir ka shkuar te … Read More

E papritur: Moratti heq dore nga posti si President Nderi. Bashke me te largohet edhe…

23/10/2014, 14:24 |

Nje lajm sa i papritur po aq edhe i pabesueshem: Massimo Moratti duket se ka hequr dore nga pozicioni si President Nderi i Interi i ofruar nga Erick Thohir nentorin e shkuar.

Sebashku me Morattin kane … Read More

Interi do te tentoje te mbylle llogarite sot: Icardi sulmues i vetem. Ne mesfushe…

23/10/2014, 14:13 |

Java e trete e Europa League. Sot luhet Inter-Saint’Etienne ne San Siro, Milano.

Interi ka ne dore kualifikimin dhe keshtu duke fituar do te hipotekonte kalimin e turit, kjo edhe sepse Interi ka 6 pike … Read More

Inter vs Saint-Etienne, 20 te grumbulluar nga Mazzarri!

22/10/2014, 18:03 |

Jane njezet lojtaret e grumbulluar nga Walter Mazzarri per ndeshjen e neserme te vlefshme per Europa League kunder Saint-Etienne. Tre portiere, shtate mbrojtes dhe shtate mesfushore e tre sulmues ne liste. Ja dhe lista e plote nga Inter.it:

Read More

Eshte rikthyer Profeti: Walter Mazzarri po ferkon duart per Hernanes. Dhe ai dedikim special…

22/10/2014, 17:42 |

Pas nje periudhe me ulje dhe ngritje, ne ndeshjen e se dieles ai ka treguar rendesine e tij: Po flasim per Anderson Hernanes, Profetin Brazilian.

Ai erdhi tek zikalterit Janarin e kaluar per 13 milione euro … Read More

Klubi dhe Mazzarri jane ne nje mendje: Vidic nuk diskutohet!

22/10/2014, 13:50 |

Natyrisht nuk eshte nje moment shume i mire per Nemanja Vidic. Ish kapiteni i Manchester United eshte etiketuar nga disa tifoze si blerja me e keqe e bere nga Ausilio ne merkaton verore.

Por pavarsisht gjithckaje, … Read More

Sky – Thohir mbeshtet Mazzarrin. Bilanci i pare do te behet ne Janar dhe me pas…

21/10/2014, 22:48 |

Sic tregon Silvia Vallini per SkySport24, Thohir e ka thene disa here se ka mbeshtetje absolute per Mazzarrin.

Projekti nuk varet vetem tek nje rezultat i vetem apo tek disa, por eshte i projektuar per te … Read More

Sky – Me Saint-Etienne kthehet Andreolli. Ne te djathte Obi apo Mbaye? Perpara…

21/10/2014, 16:25 |

Momenti i Interit eshte delikat, jane kater ndeshje qe do te luhen ne 10 dite. Mazzarri po pergatit ndeshjen ndaj Saint-Etienne me nje sy nga Cesena.

Pas barazimit me Napolin, skuadra zikalter duhet te rikthehet te … Read More