Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 16, 2018

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Sky – Icardi, ka nje kerkese per te nga Valencia. Oferta e United per Guarin…

18/01/2014, 0:01 |

Edhe Icardi mund te perfundoje ne huazim. Lojtari eshte ndalur serisht per probleme pubalgjie te cilat po e perndjekin kete sezon, dhe pritet te rikthehet ne ndeshjen ndaj Catanias te se dieles se ardhshme. Sipas asaj qe thote … Read More

Interi fiton 1 milion euro, Djordevic kushton po aq. Rroga e tij…

17/01/2014, 16:44 |

Interi do te fitoje nje milion euro nga San Paolo per huazimin e Alvaro Pereras, dhe nese e shikon me kujdes, po aq duhen per te bindur Nantes te leshoje qe tani sulmuesin e saj per te mos … Read More

SportMediaset: “Interi i ‘vjedh’ Djordevic Lazios. Karta fituese…”

17/01/2014, 16:40 |

Interi i ka ‘vjedhur’ Filip Djordevic, sulmuesin e Nantes Lazios. Per kete eshte e bindur redaksia e Mediaset, e cila shkruan: “Inter i prish pune Lazios per Filip Djordevic, sulmuesin 26 vjecar te Nantes. Zikalterit kalojne Lazion ne … Read More

Gazzetta – Longo, Interi i kerkon 4 milion Verones…

17/01/2014, 16:34 |

Gazzetta dello Sport flet per situaten qe lidhet me Samuele Longon. Lojtari i talentuar Italian i cili eshte huazuar tek Verona nuk po gjen hapsiren te cilen ai deshironte ne fillim te sezonit, dhe tashme eshte nje hap … Read More

TMW – Ranocchia dhe Dortmund me afer. Mund te mbyllet marveshja per 13 milion euro…

17/01/2014, 16:24 |

Andrea Ranocchia eshte afer largimit nga Interi. Sipas disa lajmeve te fundit te sjella nga TuttoMercatoWeb.com kete te merkure lojtari ka folur per situaten e tij me prokuratorin, dhe i ka dhene ok per operacionin me Borussia Dortmund. … Read More

Pereira-San Paolo eshte mbyllur gjithcka. Do te jete huazim: Ja detajet!

17/01/2014, 16:00 |

“Brazili do te jete destinacioni i tij dhe Alvaro Pereira keshtu do te pershendese Interin. E pret boterori ne Qershor, dhe Uruguajani eshte gati te udhetoje per ne Brazil. Atje do e prese San Paolo, qe ne keto … Read More

Partnership Inter-DC United, vjen futbollisti i pare: Ai quhet Michael Seaton. Ja kush eshte…

16/01/2014, 23:19 |

Partnershipi ndermjet Interit dhe DC United po mer forme. Te dy klubet kane filluar te bashkpunojne dhe shum shpejt, Enzo Concina, ish asistenti i Mazzarrit dhe vezhgues zikalter do te udhetoje per ne Washington qe te behet assistent … Read More

Eshte momenti i Kovacic: Mazzarri ka menduar ti ndryshoje pozicion, por me nje kusht!

16/01/2014, 16:36 |

Shume e kane menduar kete spostim prej shume kohesh, por tashme duket se edhe Walter Mazzarri eshte bindur se Mateo Kovacic nuk eshte gati dhe nuk ka kohen e duhur per te luajtur si trekuartist, e as nuhatjen … Read More

Sky – Ndermjet Ranocchias dhe Guarin, me afer shitjes eshte…

16/01/2014, 16:25 |

Ranocchia apo Guarin? Cili do te jete i sakrifikuari ne kete sesion merkatoje? Formula nuk ka ndryshuar, nje here blihet pastaj shitet, dhe qe te vije ndonje nga lojtaret qe ka kerkuar Mazzarri duhet te shitet ndonje lojtar … Read More

Nagatomo: “Sezon i cuditeshem, kurre nje penallti per ne. Kam folur me Honden…”

15/01/2014, 15:50 |

Mbrojtesi i krahut te Interit, Yuto Nagatomo ka folur ne mikrofonat e Sport Mediaset dhe ka komentuar keshtu momentin negativ te Interit dhe ardhjen e bashkombasit te tij tek Milan, Keisuke Hondes: “Ky sezon eshte shume i cuditeshem, … Read More

Sky – D’Ambrosio, tratative qe do te zgjase. E ndoshta mund te perfundoje duke…

15/01/2014, 15:37 |

Nyja eshte Botta. Torino kerkon bashkpronesine e tij, Interi maksimumi do ta huazonte, por tani edhe kjo duket e pamundur duke qene se Ausilio ka deklaruar se klubi dhe Mazzarri deshirojne ta mbajne argjentinasin ne Pinetina.

Read More

Icardi po rekuperohet. Mazzarri shpreson ta kete te gatshem ne ndeshjen…

15/01/2014, 15:27 |

Nuk po arrin te zgjidhe dot problemet e tij fizike Mauro Icardi, dhe po kalon nje sezon plot me mankthe, duke qene se pritej shume nga ai por demtimet e kane frenuar shume.

Pas nje nisje … Read More

Filozofia e cuditeshme e Interistave: “Ok Arbitrat, po ne gjithsesi ta shpifim!”. E nderkohe, arbitrat…

14/01/2014, 18:40 |

Eshte me te vertete e cuditeshme ajo qe lexohet keto dite nga Interistat, dhe nga Interizem po kthehet ne histerizem. Erick Thohir po e kupton avazh avash qe ka mare ne dore nje klub prestigjoz, nje nder te … Read More

Thohir: “Blerje? 24-26 vjec eshte mosha perfekte, do ndjekim modelin anglez. Hernonjte e Tripletes…”

14/01/2014, 17:29 |

Rikthehet te flase per Interin nga Jakarta presidenti i ri i Interit, Erick Thohir. Manjati Indonezian perserit serisht konceptet te cilat i ka treguar edhe me pare qe ka per te ardhmen e Interit. Ja cfare ka thene … Read More