Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 25, 2019

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Inter-Sassuolo neser ne oren 15:00. Formacioni i mundshem…

13/09/2014, 15:42 |

Sot nje stervitje e blinduar ne San Siro ne oren 15:00 per te provuar barin e fushes dhe per te pergatitur ne menyren me te mire ndeshjen me Sassuolon.

Lajm i mire edhe per tifozet zikalter … Read More

Primavera e Interit eshte nga nje tjeter planet: Viktima e radhes eshte Atalanta!

13/09/2014, 15:14 |

Viktima e radhes se Inter Primavera eshte Atalanta, e cila eshte mundur sot me rezultatin 1-3 nga te rinjte zikalter.

Skuadra e Atalantes eshte nje nga me te veshtirat ne kampionatin e te rinjve dhe nje … Read More

Mazzarri: “Guarin? Do e nise nga pankina, eshte i karikuar. I kam thene se…”

13/09/2014, 13:03 |

Walter Mazzarri, ne konferencen per shtyp ne prag te ndeshjes qe do te luhet neser ndaj Sassuolos ne San Siro, ka folur per disa argumenta te ndryshem. Por nje lojtar me shume se te tjeret ka vemendjen e … Read More

Guarin: 67 gjuajtje ne porte ne 32 ndeshje, i dyti eshte Palacio. Ndersa me assist i treti pas…

12/09/2014, 21:22 |

Tek Sky Sport kane treguar disa statistika per Interin e vitit te kaluar. Ja te gjitha te dhenat si me poshte:

PALACIO – Ndeshje: 37; Assist: 7; Raste te krijuara: 8; Gjuajtje ne total: 80; Gjuajtje … Read More

Mazzarri mund te buzeqeshe: Lojtaret ne kombetare jo te lodhur dhe deciziv. Minutazhi…

12/09/2014, 14:20 |

Interi dhe Walter Mazzarri mund te nisin pa probleme rrugetimin ne Kampionat pas pushimit nga Kombetaret. Ranocchia ka fituar dhe bindur, Kovacic tashme eshte nje lojtar i rendesishem i Kroacise dhe Nagatomo me Japonine. Medel dhe Handanovic jane … Read More

“One night in Istanbul”: Milan-Liverpool 3-3, finalja e Champions behet nje film!

11/09/2014, 22:33 |

Per te gjithe popullin zikalter nata e Stambollit, ajo e famshme finale e humbur nga Milani kunder Anglezeve te Liverpool (nga 3-0 ne 3-3 dhe me pas humbje me penallti), do te mbetet gjithmone nje nga talljet me … Read More

Bonazzoli, cfare sponsorizimi nga Thohir: “Ai eshte sulmuesi yne i katert! Interi…”

11/09/2014, 22:15 |

Vijne fjale te tjera direkt nga Xhakarta dhe gjithmone eshte ai qe po flet: Erick Thohir.

Presidenti i Interit ka folur per merkaton dhe repartin e sulmuesve ne vecanti: “Jam shume i lumtur per ate … Read More

Thohir? Njeri qe i mban premtimet: Kerkoi kohe dhe besim tek DC tani ata po fluturojne…

10/09/2014, 21:31 |

Erick Thohir eshte nje investues i sukseshem. Eshte ne boten e mediave dhe deshiron te jete edhe ne boten e sportit. Vitin e kaluar, kur indoneziani ishte ne tratative me Massimo Morattin per blerjen e 70% te klubit, … Read More

Te gjitha rrogat e lojtareve te Inter: Vidic me i paguari, nderkohe me i ‘varferi’ eshte…

10/09/2014, 17:35 |

Thohir po punon per te blinduar Kovacic dhe Icardin deri ne 2019, te cilet kane nje rroge relativisht me te ulet sec marin shoket e tyre neper bote nese llogarit talentin.

Por le ti hedhim nje … Read More

Drejt Sassuolos, ja te rejat nga sulmi! Guarin dhe Palacio…

10/09/2014, 17:29 |

Nga Appiano Gentile vijne te rejat e fundit per sa i perket formacionit qe tekniku zikalter Walter Mazzarri mund te hedhe ne fushe ndaj Sassuolos ne javen e dyte te Serie A, perballe publikt ne Meazza.

Read More

Sky – Pakt Mazzarri-Guarin. Ja cfare i ka thene tranjeri sot Kolumbianit!

09/09/2014, 21:48 |

Eshte nje tip pakti. Mazzarri dhe Guarin jane takuar sot balle per balle. Nje takim qe ishte planifikuar prej ditesh dhe ka ndodhur sapo lojtari eshte kthyer ne Pinetina.

Tekniku – sic shpjegon per Sky Massimiliano … Read More

FOTO – Norvegji-Itali, ne fundin e pjeses se pare me i miri ne fushe Andrea Ranocchia!

09/09/2014, 21:35 |

Pjesa e pare kunder Norvegjise eshte mbyllur nga Kombetarja Italiane me avantazhin nje me zero.

Whoscored, pas fraksionit te pare te lojes publikoi notat e lojtareve per pjesen e pare dhe ai me noten me te … Read More

Inter-Sassuolo, surprizon Mazzarri: Eshte Guarin? Ja 3 motivet e teknikut te Interit!

09/09/2014, 12:33 |

Sot tekniku zikalter Walter Mazzarri do te gjeje grupin pothuajse te plote dhe do mund te punoje per sfiden e radhes kunder Sassuolos. Ndeshje, qe sipas Gazzetta dello Sport, mund te rezevoje ndonje surprize ne formacionin titullar.

Inter po kerkon Kovacic-at e rinj: Ja kater emrat te cilet po vezhgohen me shume kujdes!

09/09/2014, 12:23 |

Merkato e Interit, si e gjithe skuadrave te tjera te medha, vazhdon edhe kur ajo eshte e mbyllur zyrtarisht.

Qe nga ky muaj e deri ne Janar, vezhguesit zikalter vazhdojne te shkojne rreth e perqark botes … Read More