Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 21, 2019

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Saphir Taider ka zgjedhur numrin e fanelles: Ai do te veshe bluzen me numer…

21/08/2013, 13:23 |

Pas stervitjes se pare me Interin, Saphir Taider ka zgjedhur edhe numrin qe do te mbaje mbi shpine me bluzen zikalter.

Lojtari Franko-Algjerian qe erdhi tek Interi nga Bologna pas disa ditesh tratativash ka zgjedhur … Read More

FOTO – Interi i se ardhmes ne huazim! Talentet zikalter kudo neper Itali…

21/08/2013, 13:02 |

Qe ‘kantera’ zikalter eshte plot me te rinj premtues eshte dicka e padiskutueshme. Sot per sot, neper Itali ndermjet huazimeve dhe bashkpronesive, te rinjte zikalter po bejne eksperience me shpresen se nje dite do te bejne hapin e … Read More

Gazzetta – Taider? Eshte blerja e pare e epokes Thohir! Ja pse, por ka dhe nje prapaskene!

21/08/2013, 12:34 |

Saphir Taider nuk eshte thjesht nje blerje e dashur nga Mazzarri, nga Moratti apo nga shoqeria. Eshte nje blerje e rendesishme sepse shenon me shume mundesi ndryshimin epokal te zikalterve. Gazzetta dello Sport sot ne numrin e saj … Read More

ZYRTARE – Vjen zyrtarizimi nga ana e Interit: “Mirsevjen Taider. Tani jemi gati te…”

21/08/2013, 12:19 |

“Cfare eshte per mua Interi? Nje skuader shume e madhe qe ka fituar gjithcka, jam shume i lumtur”. Me keto fjale Saphir Taider nis aventuren e tij tek Interi qe e mer nga Bologna ne bashkpronesi.

Read More

Inter-Cittadella, vjen zyrtarizimi! Ja se ku mund ta shikoni live ndeshjen e Kupes se Italise!

14/08/2013, 15:01 |

Tifozet e Interit mund ta shohin pa problem ndeshjen e pare zyrtare te zikalterve kete sezon kunder Cittadellas ne kohe reale. Ka ardhur me ne fund marveshja per transmetimin e ndeshjes se turit te trete te Kupes se … Read More

Sky – Kovacic jashte, Mazzarri shume i shqetesuar. Problemi eshte…

12/08/2013, 23:24 |

Nder shume motivet qe Mazzarri nuk eshte i lumtur kete nisje sezoni tek Interi eshte edhe demtimi i Kovacic qe nuk ka luajtur asnje ndeshje kete fillim sezoni.

Ne Pinzolo u fol per nje shqetesim te … Read More

Hashim Djojohadikusumo: Tjeter aleat i mundshem i Thohir tek Interi. Ai eshte i klasifikuar nga Forbes…

12/08/2013, 23:09 |

Hashim Djojohadikusumo, vellai i Prabowo Subianto (super favorit per fitimin e zgjedhjeve indoneziane ne fundin e vitit 2013), eshte aleati i mundshem i Erick Thohir pasi ai te bleje aksionet e shumices tek Interi. Ky lajm vjen nga … Read More

Di Marzio: “Isla deshiron te shitet me cdo kusht. Interi po e pret…”

12/08/2013, 22:58 |

Ju kishim thene disa dite me pare qe Isla kerkonte largimin nga Juventusi. Ai deshiron qe te luaje vitin qe vjen ne boterorin e Brazilit, dhe preferon Interin sepse mendon se do e zinte formacionin tek zikalterit.

Mazzarri si Gasperini dhe Benitez. Merkato eshte shqetesuese!

12/08/2013, 22:36 |

Massimiliano Nebuloni, gazetari i Sky afer Interit, tregon situaten e merkatos e cila lidhet edhe me gjendjen e Mazzarrit. Tekniku tani eshte ne Toskane per te rikarikuar baterite. Ashtu si ne epoken e Gasperinit dhe te Benitez, Interi … Read More

Kesaj radhe mbyllet me te vertete: Wallace po udheton drejt Milanos! Neser ai…

12/08/2013, 22:27 |

“Wallace eshte i Interit, me ne fund erdhem ne finish. Lojtari do te vije sot gjate oreve te vona ne Milano qe ti nenshtrrohet vizitave mjekesore dhe te filloje aventuren e tij tek Interi. Pas testeve do te … Read More

Gazzetta dello Sport – Eto’o, Interi fillon kontaktet: Sot do te meret vesh nese…

12/08/2013, 15:53 |

Kthimi tek zikalterit i Samuel Eto’o eshte me shume se nje enderr vere qe ne vetvete eshte nje nevoje e organikut. Keshtu Gazzetta dello Sport konfirmon: “Nuk eshte ne axhenden e Interit, por eshte nje ngjarje qe do … Read More

Wallace, ja arsyeja qe Interi zgjati kaq shume nje transferim te cilin e kishte ne xhep…

12/08/2013, 15:39 |

Sipas mediave Italiane, pas nje jave tratativash, sot ka ardhur rruga e lire per kalimin e Wallace tek Interi. Braziliani do te transferohet tek Interi nga Chelsea ne nje huazim te thjeshte, por nese gjithcka do te shkonte … Read More

Interi shpreson tek Thohir: Nese manjati do te investonte direkt ja goditjet e mundeshme ne merkato!

12/08/2013, 15:27 |

Interi, ne kete moment, ka nje buxhet praktikisht bosh per merkaton. Branca dhe Ausilio shohin perreth por gjithcka eshte e vdekur sepse nuk ka para. Duke mos pasur shitje te rendesishme, dy njerezit e merkatos zikalter duhet te … Read More

Inter: Nga 2010, 30 blerje por vetem 14 prej tyre kane mbetur. Ja lista e plote…

12/08/2013, 15:02 |

Nga 2010, viti i Tripletes, Interi ka blere plot 30 lojtare.

Por nga ket 30, vetem 14 kane qendruar dhe jane konfirmuar ne klubi, i cili po mundohet te beje nje merkato me te bindeshme se tre vitet e fundit.

Read More