Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Alvarez dhe Jonathan: Motivet e mungeses ne Parma!

18/04/2014, 17:10 |

Jonathan dhe Alvarez nuk jane grumbulluar per ndeshjen e neserme qe luhet ne oren 15:00 ndaj Parmes. I pari eshte akoma duke u rekuperuar nga demtimi moskular dhe kushtet e tij po permirsohen, por mjeket zikalter sigurisht nuk … Read More

Interi sapo ka mberritur ne Parma. Nje mega pritje per Icardin nga ana e…

18/04/2014, 16:43 |

Interi ka mberritur pak minuta me pare ne Parma.

Zikalterit jane mirpritur nga qindra tifoze te Interit qe kane pritur autobuzin e skuadres me ore te tera jashte perpara hotelit. Nje brohorime e madhe i eshte … Read More

Po lind Interi i ri: 14 lojtare te sigurte, 5 blerje dhe 2 te pasigurte…

17/04/2014, 13:21 |

Nje nder klubet Italiane me te gjalla ne merkato sigurisht qe eshte Interi, klubi i Erick Thohir po leviz qe tani per merkaton e veres qe te formoje nje skuader te denje per sezonin qe vjen. Presidenti i … Read More

Bastet: Parma-Inter, do te jete nje ekuiliber i plote ne Tardini. Inter kuotohet…

17/04/2014, 12:56 |

Ndeshje shume e rendesishme per rrugen ne Europa League, por ne te njejten kohe nje ndeshje shume e ekuilibruar ajo qe do te luhet te shtunen ne oren 15:00 ndermjet Parmas dhe Interit. Ose te pakten keshtu mendojne … Read More

Thohir i papermbajtshem: Deshiron nje sulmues te madh dhe ka ne dore Nilton. Por ne liste…

17/04/2014, 12:50 |

Gazzetta dello Sport ka bere nje analize te merkatos se Interit duke cituar fraza te thena nga Presidenti Thohir gjate dites se djeshme. Ja cfare shkruan e perditshmja Italane:

Pas teknikut, tashme e ka radhen skuadra. … Read More

Rolando do te blihet me skonto. Ndersa Ranocchia…

14/04/2014, 16:58 |

Interi do te bleje Rolandon, por me shifra inferiore nga ato qe kerkon Porto. Kete tregon Sky Sport sot, dhe zikalterit mesa duket kane vendosur per te blere Portugezin e marveshja do te arrihet per diku tek 3-4 … Read More

Sky – Botta, eshte ideja e huazimit. Kovacic tashme mund te qendroje…

14/04/2014, 16:53 |

Ruben Botta po gjen shume pak hapsira tek Interi. Gazetari i Sky, Massimiliano Nebuloni, ve pikat mbi ‘i’ mbi te ardhmen e ish lojtarit te Tigre, ja fjalet e tij: “Botta ne qershor mund te largohet nga Interi, … Read More

Appiano: Inter ne pune e ndare ne dy grupe. Jonathan…

14/04/2014, 16:03 |

Kete mengjes Interi eshte rikthyer ne Pinetina per stervijen e pare te javes dhe qe te pergatitet per ndeshjen direkte me Parmen te vlefshme per kualifikimin ne Europa League dhe qe do te luhet te shtunen ne oren … Read More

TOP dhe FLOP te Sampdoria-Inter 0-4

13/04/2014, 21:09 |

Heret ose vone duhet te ndodhte, dhe ajo qe eshte luajtur deri me sot neper rrjete sociale, me ne fund zbriti ne terrenin e lojes.

Ishte Marassi vendi i betejes se ferrit, me tifozet dorian qe … Read More

Icardi: “Nuk deshiroj te largohem nga Interi, dua te kujtohem si heronjte e Tripletes. Mazzarri? Problemi eshte…”

10/04/2014, 14:15 |

Maurito Icardi ka dhene nje interviste te gjate per Il Giornale, tre dite nga rikthimi i tij ne Marassi, por kesaj radhe si kundershtar. Argjentinasi i Interit tregon ndjenjat aktuale dhe kujtimet e te kaluares:

Mauro, … Read More

SportMediaset – Thohir ka takuar Paul Ince ne Londer. Tani…

10/04/2014, 13:29 |

A do te vishet zikalter edhe nje Ince tjeter? Sipas asaj qe shkuan SportMediaset, ne udhetimin e tij Londinez, Erick Thohir ka takuar Paul, ish lojtarin Interist, i cili eshte edhe agjenti i djalit te tij Tom qe … Read More

Juan Jesus: Nuk do te operohet. Po mendohet per terapi konservative! Ndersa Jonathan…

10/04/2014, 13:25 |

Te reja te rendesishme per sa i perket te demtuarve ne shtepine Inter, por jo dhe aq lajme te mira.

Sipas asaj qe thote Corriere dello Sport, mbrojtesi i qendres zikalter, Juan Jesus nuk do te … Read More

Sky – Kovacic, veshtiresi per te dhe per Mazzarin. Kunder Sampdorias…

08/04/2014, 18:27 |

#SaveKovacic. Ne Pinetina dhe ne web ka shperthyer trendi ne mbrojtje te Kovacic dhe praktikisht kunder zgjedhjeve te Mazzarrit ne lidhje me te riun Kroat.

Kete gje ka thene edhe Matteo Barzaghi per SkySport24 ku ka … Read More

Sky – Do te largohen te gjithe ata qe jane ne skadence kontrate. Do te qendroje vetem…

08/04/2014, 18:15 |

Te gjithe lojtaret qe jane ne skadence kontrate do te largohen nga ekipi, vetem Cambiasso ka shanse rinovimi. Keshtu per SkySport24 eshte shprehur Matteo Barzaghi i cili ka folur per merkaton zikalter.

Ja fjalet e tij: … Read More