Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 27, 2020

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Icardi, i vetmi killer ne Serie A. Raporti i keq me Mancinin eshte thjeshte nje legjende…

22/02/2016, 16:33 |

Interi fitoi me Sampdorian dhe rikthehet te beje pike por sirenat e paraqitura me figuren e Jose Mourinhon, qe ishte ne San Siro, mund te alarmojne zikalterit sepse flitet se Portugezi deshiron Icardin.

Per kete gje … Read More

GdS, Banega – Gjithcka e kryer me Interin: 3 milion per 3 vite!

22/02/2016, 15:36 |

Jo nje revolucion, por shume te reja priten per Interin e sezonit te ardshem.

Corriere dello Sport shpjegon strategjine e klubit: “Skuadra per sezonin e ardshem do te kete strukturen aktuale, por do te kete maksimumi … Read More

GdS – Kunder Juventusit per kthesen e vertete

22/02/2016, 14:38 |

Fitorja kunder Sampit ishte per rinisjen, por rikthimi i vertete mund te vije vetem pas ndeshjes me Juven.

Mancini pret perseri nje paraqitje te madhe ne Juve Stadio, se bashku me Tohir mendojne se dhe nje … Read More

Mancini: “Mire tre piket, por dua me shume. Mourinho…”

20/02/2016, 23:56 |

I intervistuar pas ndeshjes, keto jane qene fjalet e teknikut te Interit Roberto Mancini per mediat: “Kur gjerat nuk shkojne mire te gjitha ndeshjet behen teper te veshtira. Sot ishte e rendesishme te fitonim qe te mos largoheshim … Read More

Ronaldo: “I pranoj vershellimat por Interi eshte shtepia ime. Tifozet…”

20/02/2016, 23:32 |

Gjate ndeshjes, perpara se te largohej nga San Siro, Ronaldo ka pershendetur telekamerat e InterChannel dhe ka dhene nje interviste te shkurter.

Ja fjalet e tij: “Ishte nje ndjesi shume e bukur dhe e lezetshme, edhe … Read More

Mourinho: “Inter? Do te rikthehem, por jo tani. Ketu viti me i bukur i jetes time. Qendrova ne Madrid…”

20/02/2016, 14:20 |

Jose Mourinho eshte rikthyer ne Milano dhe ka folur per te kaluaren e tij zikalter por edhe per nje te ardhme te mundeshme si Interist: “Nuk isha kthyer ketu kurre me pare, vetem njehere per nje Real-Milan ne … Read More

Gati nje banderole per Mourinhon nga tifozet zikalter. Mancini nderkohe…

19/02/2016, 16:28 |

Tifozet Interist jane gati qe te mirpresin Jose Mourinhon ne Meazza. Tek Sky tregojne se ka nje surprize te kendeshme per ish tranjerin zikalter e me sakte behet fjale per nje banderole.

Interi do te jete … Read More

Mancini: “Vendi i trete? Jemi ne loje. Telles? Flasim ne fund te sezonit. Mou? Moratti mund te…”

19/02/2016, 14:17 |

Roberto Mancini ka folur sot per mediat ne konferencen per shtyp perpara ndeshjes me Sampdorian.

Kjo eshte intervista e plote e tranjerit te Interit:

Si ka shkuar terheqja ne Appiano? Si e … Read More

Juan, probleme fizike ne Appiano. Ne oret ne vazhdim…

19/02/2016, 14:09 |

Probleme fizike per Juan i cili ka ndjere shqetesime gjate stervitjes se sotme.

Si mase paraprake personeli mjekesor ka vendosur nderprerjen e stervitjes, priten te reja ne oret e ardhshme.

Braziliani keshtu eshte ne … Read More

The Sun – Mou i paduruar me United: Mundesia Inter?

19/02/2016, 14:07 |

Lajmi per rikthimin e Jose Mourinhos ne shtepine zikalter kete fundjave nuk mund te lihet jashte vemendjes dhe spekullimeve mediatike, te cilet kan filluar te mendojne skenaret e mundshme rreth se ardhmes se portugezit.

Sipas The … Read More

La Stampa – Mourinho ne Meazza, syte e United nga Miranda dhe Icardi

19/02/2016, 14:06 |

Nje rikthim jo si turist. Jose Murinho do te jete ne San Siro per te ndjekur nga afer dy futbolliste te cilet ka si synim ti mare me vete te Manchester United sezonin e ardhshem. Sipas se perditshmes … Read More

ZYRTARE – Interi dhe Pirelli nenshkruajne kontrate te re per pese vitet e ardhshme.

17/02/2016, 17:59 |

F.C. Internazionale dhe Pirelli konfrmojne se jane ne fazen e finalizimit te marveshjes per zgjatjen e kontrates se partneritetit.

Marveshja do te jete shumevjecare dhe do te zgjase plot 5 vjet e do te perfshije nje … Read More

Zanetti: “Adriano, nje nga deshtimet e karrieres time…”

17/02/2016, 17:53 |

Sot Adriano, nje nga lojtaret me te dashur ne historine e Interit mbush 34 vjec, dhe Inter Club Albania deshiron ta kujtoje Perandorin me disa fjale te Zanettit per te.

“Sapo kishte ardhur tek Interi shenoi … Read More

ZYRTARE – Interi nga neser grumbullohet ne Pinetina deri te shtunen!

16/02/2016, 18:08 |

“Inter nga neser do te te grumbullohet ne Appiano Gentile deri te shtunen per te pergatitur sfiden Inter-Sampdoria.”

Me kete tweet, klubi zikalter ka zyrtarizuar grumbullimin ne Pinetina ne prag te ndeshjes, shume te rendesishme, te … Read More