Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 27, 2020

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Pirelli-Inter, perpara sebashku edhe per tre vjet te tjera: shifrat!

10/02/2016, 15:22 |

Eshte folur shume ditet e fundit per mundesine e rinovimit te kontrates se sponsorizimit ndermjet Interit dhe Pirellit.

Ajo qe te bente pershtypje ishin shifrat shume te uleta qe jane permendur ne ditet e kaluara, por … Read More

VIDEO – Manaj, dy golat qe derguan Interin ne finale

09/02/2016, 18:17 |

Manaj arriti qe te dergonte Inter Primavera ne finalen e Kupes se Italise sot.

Tranjeri i tij Vechi, e kishte thene edhe para ndeshjes: “Pres shume nga Manaj” dhe talenti shqipar nuk e la ne balte: Shenoi dy gola per … Read More

Po hyme ne ‘periudhen Icardi’. Ne kete periudhe ne karrieren e tij, ai ka bere gjithmone…

09/02/2016, 18:11 |

Golat e Icardit kunder skuadrave nga Verona kane qene dy golat e pare te fazes se dyte te kampionatit. Ne te paren Maurito kishte shenuar ne 8 raste.

Sic tregohet nga Corriere … Read More

Sky Sport – Nese nuk do te ishte blere Kondogbia, klubi zikalter do te kishte blere…

09/02/2016, 18:04 |

Sky Sport zbulon nje prapaskene te merkatos per sa i perket ardhjes se Geoffrey Kondogbia tek Interi.

Francezi erdhi tek zikalterit pas nje tratative te gjate dhe shume komplekse.

Ne rast … Read More

Serie A – Java e 25 per rekord: 8 orare te ndryshme e do te luhet ne kater dite!

09/02/2016, 17:53 |

Java e njezet e peste e kampionatit te Serie A kete sezon do te jete nje jave e denje per rekorde.

Po, sepse per shkak te pergatitjes se ndeshjeve se Rregbise qe do te luhet … Read More

Primavera, Manaj: “Fituam me zemer. Une ndihem…”

09/02/2016, 17:17 |

“Sot kemi fituar duke luajtur me zemer, me shpirtin e duhur. Jam shume i lumtur.”

Keshtu eshte shprehur Rey Manaj pas ndeshjes se perfunduar 2-2 ndaj Lazios, rezultat i cili e coi Interin ne … Read More

Eder pret Sorianon: “Eshte i Interit ne vere? Keshtu thuhet. Une…”

09/02/2016, 16:43 |

Gjate intervistes se tij te leshuar per Gazzetta dello Sport, sulmuesi i ri i Interit, Eder, ka folur edhe per merkaton dhe mundesine per tu bashkuar serisht ne vere me Sorianon, por kesaj radhe me bluzen zikalter.

Nga Anglia – United ne vere nje goditje te madhe: objektiv eshte Icardi!

09/02/2016, 16:37 |

Premier League nuk dorzohet per Mauro Icardin.

Sipas asaj qe tregohet nga Manchester Evening News, Manchester United eshte e gatshme te beje gjithcka per Maurito Icardin sepse eshte pikerisht kapiteni i Interit … Read More

Gazzetta dello Sport – Jovetic, mundesite qe te jete te dielen ne fushe jane…

09/02/2016, 16:24 |

Gazzetta shkruan sot se Stevan Jovetic mund te ja dale te jete i gatshem per ndeshjen e se dieles ndaj Fiorentines.

Sipas te perditshmes Italiane, Jovetic mund te luaje te dielen sepse duket se problemet fizike … Read More

Mancio i sigurte qe do te bleje 2-3 Top Player. Camara per Allan? Obi-Genoa. Portieri…

29/05/2015, 12:31 |

Pavarsisht deshperimit per sa i perket ceshtjes Toure, Mancini, sipas Gazzetta dello Sport, eshte e bindur qe te pakten 2/3 lojtare te medhenj dhe me peshe do te vijne. E

sigurte qe te rendesishme do te … Read More

Drejt Inter-Empoli: Dy ndryshime ne krahasim me Genoan! Vidic dhe Santon ne vend te…

29/05/2015, 12:20 |

Interi eshte ne pritje te ndeshjes se fundit te sezonit e do te kerkoje me sezben nje fitore per tifozet e saj.

Te dielen ne Meazza do te vije skuadra simpatike e Empolit. Ne kete perballje, … Read More

Ende zero oferta per Handanovic. Roma? Maksimumi 5 milione euro. Valencia…

29/05/2015, 12:13 |

Ceshtja e portierit eshte nje teme e nxehte e merkatos se Interit ne kete dite me Samir Handanovic ne qender te tyre.

Sic tregon edhe Gazzetta dello Sport, nuk jane bere hapa perpara per Samir … Read More

Merkato – Gjithcka e mbyllur per Telles, jemi tek detajet: Ja shifrat! Mancini…

29/05/2015, 11:45 |

Me ne fund lajme te mira per merkaton zikalter. Sipas asaj qe tregon SportMediaset, Interi eshte shume afer blerjes se Alex Telles, lojtar i krahut te majte i Galatasaray.

“Zikalterit kane vene duart mbi lojtarin e … Read More

Mancio kerkon nje lider ne mbrojtje: Benatia eshte i duhuri! Ai menjehere telefonon…

29/05/2015, 9:59 |

Një emër i ri për mbrojtjen zikaltër: Mehdi Benatia. Sipas la Gazzetta dello Sport, Roberto Mancini vazhdon të kërkoj përforcime me lojtarë kualitativë.

Mancio e konsideron Benatian si një lojtar përcaktues për repartin e mbrojtjes që … Read More