Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2019

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Sky – Mazzarri ndryshon Interin: 3 levizje te reja te shtunen! Hernanes po mban ne ankth…

26/02/2014, 16:35 |

Vijne te reja per formacionin e mundshem te Interit ndaj Romes direkt nga Pinetina.

Sipas asaj qe tregohet nga Massimiliano Nebuloni, ne fakt, priten te behen tre ndryshime ne formacion ne krahasim me skuadren qe eshte … Read More

Daily Star: “Katastrofe United. Smalling 4, Ferdinant-Evra 5. Vidic? 7. Eshte i vetmi…”

26/02/2014, 16:23 |

Nota teper te renda ato te Daily Star per lojtaret e Manchester United, protagoniste per keq ne ndeshjen ndaj Olympiakos. Fillohet me De Gea i cili vleresohet me 5 sebashku me Rooney dhe Van Persie, ndersa 4 per … Read More

Ibarbo pas ndeshjes: “Une tek Interi? Ne futboll nuk i dihet asnjehere…”

23/02/2014, 18:56 |

Flet Victor Ibarbo ne nje interviste qe leshon ndonje batute jo vetem per ndeshjen, por edhe per merkaton dhe nje te ardhme te mundshme tek Interi. Lojtar i rendesishem kunder Interit, ne pjesen e pare ka bere nje … Read More

Rolando ne InterChannel: “Kemi humbur dy pike por ndeshje e mire. Ibarbo eshte…”

23/02/2014, 18:51 |

Edhe Rolando ka folur per Inter Channel pas ndeshjes. Autori i golit ka komentuar ndeshjen pas barazimit te mbasdites me Cagliarin.

Keto jane fjalet e tij: “Goli ishte i rendesishem sepse barazuam, por me pas nuk … Read More

Mazzarri per InterChannel: “Do deshiroja Icardin nga minuta e pare. Ne Rome dua te shikoj…”

23/02/2014, 18:39 |

Per Inter Channel, Walter Mazzarri ka komentuar ndeshjen kunder Cagliarit.

Keto jane fjalet e tranjerit: “Na ka ndodhur shpesh here qe humbasim pike ne keshtu ndeshjesh, lojtaret kane dhene shume, kane luajtur mire. E meritonim fitoren, … Read More

Juan Jesus: “Si te spostohesha ne ate moment? Vetem nese do te me qellonin ndoshta…”

23/02/2014, 18:31 |

Juan Jesus ka komentuar paraqitjen e tij dhe te skuadres per Inter Channel pas ndeshjes me Cagliarin.

Ja fjalet e tij: “Penalltia? Prekja ime e topit me dore ishte komplet e pavullneteshme. Isha i ndalur dhe … Read More

Gazzetta – Formacioni i mundshem i Interit ndaj Cagliarit

23/02/2014, 1:12 |

Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare disa te dhena per formacionin e mundshem te Interit neser ne San Siro ndaj Cagliarit. 

Sipas Gazzeta dello Sport nuk pritet te kete ndryshime ne mbrojtje, … Read More

Mazzarri: “Zanetti? Deciziv edhe jashte. Nuk po luan sepse…”

22/02/2014, 14:52 |

Walter Mazzarri sot ka folur edhe per Kapiten Zanettin. Ja fjalet e tij: “Cfare ka ndodhur me Zanettin pas Udines? Kam nje raport te mrekullueshem me Zanettin si njeri. Eshte i rendesishem njesoj edhe kur luan edhe kur … Read More

Primavera, Atalanta-Inter: Bonazzoli titullar! Polo direkt ne…

22/02/2014, 14:25 |

Primavera e Interit do te zbrese sot ne fushe ndaj Atalantes ne fushen e kesaj te fundit ne oren 14:30. Blerja me e fundit e Inerit, Andy Polo eshte direkt ne pankine dhe pritet te aktivizohet gjate ndeshjes. … Read More

Ferguson hyn ne Keshillin e Administrimit te Interit! Thohir e prezanton keshtu…

21/02/2014, 23:19 |

Roselan Roeslani eshte larguar nga Keshilli i Administrimit te Interit, vend i cili eshte mare nga nje Skocez. Emri i tij eshte Grant Ferguson. Ferguson eshte nje ekspert i marketingut, telekomunacionit dhe mediave te webit. Ai do te … Read More

Eh Milan, Milan! Sa keq… Nuk je me klubi me i titulluar ne bote! Shperthejne batutat ne rrjete sociale…

21/02/2014, 21:00 |

Milani nuk eshte me klubi me i titulluar ne bote, dhe shkrimi i tyre “krenar” tek bluza kuqezi poshte stemes eshte i destinuar te zhduket. Fajin per kete e ka ekipi Egjiptian Al Ahly, qe eshte bere keshtu … Read More

Europa League: Interi sot do te vezhgoje me kujdes tre lojtare!

20/02/2014, 18:18 |

Sot eshte nata e Europa League dhe Interi ka derguar neper europe vezhguesit e talentave, te cilet do te shohin me kujdes disa lojtare dhe do ti analizojne per ti kthyer ne objektiva real ne vere.

Read More

Thohir: “Vidic? Eshte bere me 90%. Branca u largua? Ja pse. Largesia? Mendoj se…”

20/02/2014, 14:11 |

Erick Thohir eshte rikthyer ne Itali dhe inter.al sjell tek ju ne shqip deklaratat e tij ne Malpensa: “Kemi bere pike ne ndeshjet e fundit por edhe kemi pare nje futboll te mire. Kami pasur me shume mundesi … Read More

Sky – “Icardi, model i Interit te ri. Tani…”

20/02/2014, 0:05 |

“Icardi po vrapon aq shpejt sa nje Ferrari, eshte momenti i tij, eshte java e tij” – thote Matteo Barzaghi per SkySport24 nga Appiano Gentile.

Lojtari deshiron nje fanelle titullari, por per Mazzarrin nuk eshte ende … Read More