Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Cfare njeriu Hernanes! Ben nje gjest mjaft te madh ne nder te tifozeve…

01/02/2014, 23:36 |

Hernanes ka postuar kete foto ne faqen e tij ne facebook, dhe nje telefon ne xham. Shpegimi? Ja tek ju. Ja cfare ka shkruar futbollisti me i ri i Interit: “Nga sot kam nje trofe te ri ne … Read More

Me ne fund Hernanes: “Inter, deshiroj te beje diferencen. Sa i emocionuar, po realizoj nje enderr. Tani…”

01/02/2014, 14:28 |

Vijne fjalet e pare te goditjes se madhe ne merkato te Interit, Anderson Hernanes per InterChannel.

Ja intervista e bere nga Roberto Scarpini ne InterChannel me Brazilianin: “Jam shume i lumtur, i falenderoj te gjithe per … Read More

Sky – Ja si do te luaje Interi i ri i Mazzarrit me Hernanes dhe D’Ambrosio! (Foto)

01/02/2014, 13:49 |

Walter Mazzarri ka ne dore tashme lojtaret qe deshironte dhe eshte gati te rindertoje Interin e tij te ri. Redaksia e Sky Sport ka provuar te krijoje nje ide se si mund te luaje Interi me dy blerjet e reja.

Read More

Komunikate zyrtare e Thohir: “Kjo merkato nje nisje e mire. Drejtuesve i kam thene…”

01/02/2014, 13:38 |

Tek Inter.it, eshte publikuar nje deklarate zyrtare e Presidentit zikalter Erick Thohir, qe zgjedh keshtu te flase nje dit pas perfundimit te merkatos.

Ja cfare ka thene ai: “Objektivi jone ishte qe te rrisnim cilesine teknike … Read More

LIVE MERKATO – Zyrtarizohet Hernanes. Belfodil firmos per Livornon

31/01/2014, 22:00 |

Ketu do te ndiqni lajmet e merkatos se Interit qe nga ora 12:00 minute pas minute deri ne oren 23:00, ore ne te cilen mbyllet merkato. Lajmet do te pasqyrohen ne shqip nga inter.al dhe do te meren … Read More

ZYRTARE – Andy Polo eshte lojtar i Interit: Depozitohet kontrata!

31/01/2014, 14:47 |

Sulmuesi i ri i Universidad ne Peru, Andy Polo, klasi 1994, eshte zyrtarisht nje lojtar i Interit. Eshte depozituar perpara pak minutash, kontrata e lojtarit te ri Peruan i cili do ti bashkohet keshtu Primaveres se Cerrone.

Read More

Inter, blihet 20 vjecari Andy Polo. Talent, tifoz i Interit por edhe mjaft i zoti… (Video)

31/01/2014, 13:50 |

Interi ka blere Andy Polon, sulmuesin Peruan te klasit 1994, nga Deportivo Universitario San Martin.

Priten sot dokumentat e fundit te lojtarit i cili eshte ndjekur me kujdes dhe per nje kohe te gjate edhe nga … Read More

Shperthen Fredy Guarin: “Inter, dua te sqarohem. Faleminderit tifoze. Nese do te qendroj…”

31/01/2014, 12:50 |

«Klubi Inter: Ashtu sic jeni ju qe me nxorret ne merkato, sepse un nuk ja kerkova asnjeriu kete gje, pasi isha i qete dhe i lumtur ketu, tashme dua sqarim dhe respekt per mua, per tifozet dhe per … Read More

Sky – Hernanes, detajet e kontrates se tij me Interin. Marveshja me Lazion…

30/01/2014, 23:30 |

Lojtari ka nje marveshje me Interin. Agjenti i tij ka folur me Brancen dhe Ausilion ne seline e Interit dhe kontrata per mesfushorin do te kete kater vjet e gjysem me 2,9 milion euro neto ne sezon e … Read More

Hernanes drejt Interit: Eshte nisur per ne Milano?

30/01/2014, 23:13 |

Lajmet e fundit qe vijne persa i perket ceshtjes se transferimit te mesfushorit Brazilian te Lazios, Hernanes, tregojne se lojtari eshte nisur drejt Milanos me tren nga stacioni i Terminit ne oren 20:20.

Nese do te … Read More

SKY – Interi i thote ‘JO’ Monaco-s per Icardin. Ndersa Ranocchia…

30/01/2014, 18:17 |

Vjen ‘jo’ e Interit. Klubi zikalter ka bllokuar shitjen ne huazim te Icardit tek Monaco. Klubi Francez deshironte sulmuesin argjentinas ne nje huazim me te drejte blerje qe do bente Interin te dilte me fitim duke pare vleren … Read More

Di Marzio – Oret po kalojne por ende nuk kemi nje marveshje. Oferta e Interit…

30/01/2014, 16:16 |

Hernanes eshte lojtari ne qender te merkatos, me nje te ardhme ndermjet Lazios dhe Interit. Presidenti zikalter Thohir gjendet ne Rome, por ne axhende nuk ka ndonje takim me Lotiton per mesfushorin Brazilian, ndryshe nga sa u perfol.

Read More

Sky – Hernanes, tratativa ende e bllokuar. Icardi? Monaco po pret nga Interi…”

30/01/2014, 16:09 |

Mario Giunta i SkySport ka folur per tratativen ndermjet Lazios dhe Interit qe pritet te sjelle Hernanes tek Interi.

Sipas gazetarit tratativa nuk eshte zhbllokuar ende. Ja fjalet e tij: “Tratativa ndermjet Lazios dhe Interit duhet … Read More

Cericola (RadioRadio): “Rroga e Hernanesit tek Interi do te jete…”

30/01/2014, 16:00 |

Dalin shifrat e para per sa i perket kontrates se Brazilianit Hernanes me Interin.

Sipas Paolo Cericola, i derguari i Radio Radio per tu informuar per ceshtjet e Laziosl, Hernanes tek Interi do te perfitoje 3,3 … Read More