Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 20, 2020

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Inter-Cittadella, vjen zyrtarizimi! Ja se ku mund ta shikoni live ndeshjen e Kupes se Italise!

14/08/2013, 15:01 |

Tifozet e Interit mund ta shohin pa problem ndeshjen e pare zyrtare te zikalterve kete sezon kunder Cittadellas ne kohe reale. Ka ardhur me ne fund marveshja per transmetimin e ndeshjes se turit te trete te Kupes se … Read More

Sky – Kovacic jashte, Mazzarri shume i shqetesuar. Problemi eshte…

12/08/2013, 23:24 |

Nder shume motivet qe Mazzarri nuk eshte i lumtur kete nisje sezoni tek Interi eshte edhe demtimi i Kovacic qe nuk ka luajtur asnje ndeshje kete fillim sezoni.

Ne Pinzolo u fol per nje shqetesim te … Read More

Hashim Djojohadikusumo: Tjeter aleat i mundshem i Thohir tek Interi. Ai eshte i klasifikuar nga Forbes…

12/08/2013, 23:09 |

Hashim Djojohadikusumo, vellai i Prabowo Subianto (super favorit per fitimin e zgjedhjeve indoneziane ne fundin e vitit 2013), eshte aleati i mundshem i Erick Thohir pasi ai te bleje aksionet e shumices tek Interi. Ky lajm vjen nga … Read More

Di Marzio: “Isla deshiron te shitet me cdo kusht. Interi po e pret…”

12/08/2013, 22:58 |

Ju kishim thene disa dite me pare qe Isla kerkonte largimin nga Juventusi. Ai deshiron qe te luaje vitin qe vjen ne boterorin e Brazilit, dhe preferon Interin sepse mendon se do e zinte formacionin tek zikalterit.

Mazzarri si Gasperini dhe Benitez. Merkato eshte shqetesuese!

12/08/2013, 22:36 |

Massimiliano Nebuloni, gazetari i Sky afer Interit, tregon situaten e merkatos e cila lidhet edhe me gjendjen e Mazzarrit. Tekniku tani eshte ne Toskane per te rikarikuar baterite. Ashtu si ne epoken e Gasperinit dhe te Benitez, Interi … Read More

Kesaj radhe mbyllet me te vertete: Wallace po udheton drejt Milanos! Neser ai…

12/08/2013, 22:27 |

“Wallace eshte i Interit, me ne fund erdhem ne finish. Lojtari do te vije sot gjate oreve te vona ne Milano qe ti nenshtrrohet vizitave mjekesore dhe te filloje aventuren e tij tek Interi. Pas testeve do te … Read More

Gazzetta dello Sport – Eto’o, Interi fillon kontaktet: Sot do te meret vesh nese…

12/08/2013, 15:53 |

Kthimi tek zikalterit i Samuel Eto’o eshte me shume se nje enderr vere qe ne vetvete eshte nje nevoje e organikut. Keshtu Gazzetta dello Sport konfirmon: “Nuk eshte ne axhenden e Interit, por eshte nje ngjarje qe do … Read More

Wallace, ja arsyeja qe Interi zgjati kaq shume nje transferim te cilin e kishte ne xhep…

12/08/2013, 15:39 |

Sipas mediave Italiane, pas nje jave tratativash, sot ka ardhur rruga e lire per kalimin e Wallace tek Interi. Braziliani do te transferohet tek Interi nga Chelsea ne nje huazim te thjeshte, por nese gjithcka do te shkonte … Read More

Interi shpreson tek Thohir: Nese manjati do te investonte direkt ja goditjet e mundeshme ne merkato!

12/08/2013, 15:27 |

Interi, ne kete moment, ka nje buxhet praktikisht bosh per merkaton. Branca dhe Ausilio shohin perreth por gjithcka eshte e vdekur sepse nuk ka para. Duke mos pasur shitje te rendesishme, dy njerezit e merkatos zikalter duhet te … Read More

Inter: Nga 2010, 30 blerje por vetem 14 prej tyre kane mbetur. Ja lista e plote…

12/08/2013, 15:02 |

Nga 2010, viti i Tripletes, Interi ka blere plot 30 lojtare.

Por nga ket 30, vetem 14 kane qendruar dhe jane konfirmuar ne klubi, i cili po mundohet te beje nje merkato me te bindeshme se tre vitet e fundit.

Read More

Kombetaret, ja te gjithe te grumbulluarit zikalter per miqesoret e 14 Gushtit!

12/08/2013, 14:51 |

Jane 11 zikalterit e grumbulluar nga tekniket e kombetareve te tyre per miqesoret nderkombetare ne program per 14 gushtin e ardhshem.

Andrea Ranocchia eshte grumbulluar nga Cesare Prandelli per miqesoren e Italise kunder Argjentines, qe nga … Read More

Sky – Osvaldo, Wallace dhe Taider: Ja te gjithe te rejat!

12/08/2013, 14:30 |

Vijne te reja direkt nga SkySport per merkaton zikalter. Ne kundershtim me cfare eshte thene deri tani, sot nuk ka asnje takim me Bolognen per Taider.

Te pakten kete gje zbulon Alessandro Sugoni. “Wallace, ne fakt … Read More

Sky – Eto’o, jo tek Interi. Ja ku do te shkoje Kamerunasi…

12/08/2013, 1:01 |

Samuel Eto’o ka qene nje emer qe eshte lakuar shume tek Interi keto dite nga gazetat Italiane. Kamerunasi eshte ne merkato pasi manjati i Anzhit, Kerimov ka vendosur qe te mos shpenzoje me tek klubi rus.

Read More

Sky – Taider, do te diskutohet nga neser. Por Interi nuk deshiron qe…

12/08/2013, 0:53 |

Java qe po vjen do te jete ajo qe do te vendose kalimin perfundimtar te Wallace tek Inter dhe do te punohet per veshjen zikalter te Taider. Bologna ka kerkuar 6-7 milion euro plus gjysmen e kartonit te … Read More