Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 15, 2020

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Fiorentina-Inter: formacioni i mundshem! Palacio ndoshta jashte, ne mesfushe…

14/02/2016, 15:18 |

Eshte thene edhe gjate javes: provat taktike te Roberto Mancinit ne prag te ndeshjes ne Firenze kane qene jashtzakonisht shume.

Tekniku zikalter ka provuar disa zgjidhje te ndryshme duke varjuar nga 4-4-2 e deri tek 4-3-3. Deri pak dite me … Read More

Mutu zbulon: “Nje dite i bera nje tunel Blanc. Mu afrua Ronaldo dhe…”

13/02/2016, 14:32 |

Ne nje interviste te gjate per Gazzetta dello Sport, Adrian Mutu ka treguar nje ndodhi simpatike ne te kaluaren e tij si Interist.

“Vajta shume i ri ne mes kampionesh tek Interi. Kisha shok skuadre Baggion … Read More

Thohir per InterChannel: “Shume mashtrime neper gazeta, tani flas une”. Ndersa Mancini thote…

13/02/2016, 14:13 |

Roberto Mancini eshte ndaluar te flase per InterChannel perpara konferences per shtyp, por kesaj radhe me te ka qene edhe Presidenti i Interit, Eric Thohir.

Ja fjalet e Thohir: “Zgjedhjet e formacionit? Do te beja te … Read More

Mancini ka provuar Palacion me Icardin perseri: Ja formacioni i mundshem!

12/02/2016, 22:03 |

Sky Sport ka treguar pak me pare te rejat e fundit nga Appiano Gentile.

Kjo jave e kampionatit do te jete nje nga me te rendesishmet qe jane luajtur ndonje here: Do te perballen Napoli me … Read More

Sky – Thohir i kupton veshtiresite e skuadres, por eshte i kenaqur per…

12/02/2016, 21:39 |

Silvia Vallini, direkt nga Appiano Gentile, ka folur per Sky Sport 24 per ndeshjen e fundjaves ndermjet Fiorentines dhe Interit qe do te luhet ne oren 20:45 te dielen.

 Ne ate ndeshje do te jete prezent edhe Erick … Read More

Sky – Mancini, shume DVD per te studiuar Fiorentinen. Jovetic dhe Ljajic…

11/02/2016, 18:43 |

Mancini ka pare shume video ne ditet e kaluara per te kuptuar se cilat jane ndryshimet nga shtatori e deri me sot te skuadres se Souses.

Do te duhet nje Inter cinik ne fush … Read More

Inter nuk e humbet bomberin e saj: Icardi rekuperon per ne Firence e do te jete titullar!

11/02/2016, 16:51 |

Mauro Icardi ka kaluar problemin e shfaqur dje (e kishte kapur nje ftohje e lehte) dhe lojtari eshte rekuperuar per ndeshjen me Fioren.

Kete gje e tregon Andrea Paventi per Sky i cili shton: “Kur ai gjendet mire … Read More

Sky – JoJo dhe Icardi rikthehen neser ne stervitje. Qe te dy ne Firenze…

10/02/2016, 22:30 |

Massimiliano Nebuloni ne nje lidhje direkte me Sky Sport 24 nga Milano ka zbuluar disa detaje per lojtaret e demtuar ne shtepine Inter ne prag te ndeshjes ndaj Fiorentines qe do te luhet te dielen ne oren … Read More

Icardi eshte nje arme vdekjeprurese: Rekord absolut! Askush nga 2012 e ketej…

10/02/2016, 16:03 |

Mauro Icardi eshte nje arme vdekjeprurese per kundershtaret.

Maurito, ne fakt, ka vendosur nje rekord qe do e kishte zili cdo sulmues qendre: Icardi ka shenuar 51 gola ne Serie A, por i ka shenuar duke bere vetem 91 … Read More

Gazzetta – Nagatomo, rinovimi shume afer: nje vit plus opsion per nje tjeter

10/02/2016, 15:47 |

Po afrohet rinovimi i kontrates per Yuto Nagatomo.

Sipas asaj qe tregohet nga Gazzetta dello Sport, java e ardhshme do te jete ajo e duhura per zgjatjen e kontrates se Nagatomos. Te henen tjeter pritet te … Read More

Ne Appiano vazhdojne pergatitjet per Fiorentinen: Jovetic i vezhguar special!

10/02/2016, 15:39 |

Sipas asaj qe tregon Sport Mediaset, kete mengjes lojtaret e Interit i jane nenshtruar disa testeve ne klinike per disa analiza gjaku perpara se te behej stervitja.

Prezent ne stervitje ka qene edhe Stevan … Read More

Pirelli-Inter, perpara sebashku edhe per tre vjet te tjera: shifrat!

10/02/2016, 15:22 |

Eshte folur shume ditet e fundit per mundesine e rinovimit te kontrates se sponsorizimit ndermjet Interit dhe Pirellit.

Ajo qe te bente pershtypje ishin shifrat shume te uleta qe jane permendur ne ditet e kaluara, por … Read More

VIDEO – Manaj, dy golat qe derguan Interin ne finale

09/02/2016, 18:17 |

Manaj arriti qe te dergonte Inter Primavera ne finalen e Kupes se Italise sot.

Tranjeri i tij Vechi, e kishte thene edhe para ndeshjes: “Pres shume nga Manaj” dhe talenti shqipar nuk e la ne balte: Shenoi dy gola per … Read More

Po hyme ne ‘periudhen Icardi’. Ne kete periudhe ne karrieren e tij, ai ka bere gjithmone…

09/02/2016, 18:11 |

Golat e Icardit kunder skuadrave nga Verona kane qene dy golat e pare te fazes se dyte te kampionatit. Ne te paren Maurito kishte shenuar ne 8 raste.

Sic tregohet nga Corriere … Read More