Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 14, 2020

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Inter, Palacio eshte nje siguri. Kavilja u mund, tani e ka radhen rinovimi? Nderkohe…

20/05/2015, 15:25 |

Duke lexuar lajmet e merkatos te lidhura me Interin, me Icardin te paprekshem duket sikur Palacio eshte ai qe rrezikon me shume per sezonin tjeter.

Kerkimi, nga ana e zikalterve, per nje sulmues te dyte per … Read More

ZYRTARE – U leshuam sot licensat UEFA: Genoa nuk eshte!

20/05/2015, 14:59 |

Sot organizmi me i larte i futbollit Europian UEFA, ne baze te vendimeve te Komisionit te shkalles se pare dhe te dyte te Licensave UEFA, ka leshuar licensat per klubet qe mund te marin pjese ne kompeticionet europiane … Read More

Inter-Udinese: Rinis dialogu per Allan. Mund te behet, Udinese kerkon…

19/05/2015, 17:14 |

“Interi dhe Udinese jane rikthyer te flasin per Allan.” Keto jane lajmet qe vijne ne keto ore nga mediat Italiane te cilat nenvizojne se skuadra zikalter per mesfushorin brazilian eshte shume e interesuar. Allan kete sezon ka qene … Read More

Gazzetta dello Sport – Idea Stankovic, do te jete Oriali i Mancinit!

19/05/2015, 15:12 |

Per tu rikthyer te medhenj, ne shtepine Inter, do te duhen njerez me personalitet. E ne kete sens, sipas Gazzetta dello Sport, ne shenjester eshte Dejan Stankovic, i cili per momentin eshte zevendesi i Andrea Stramaccionit tek Udinese.

Read More

Foto SKY – Merkato dalese: Ja vleresimet dhe rrogat e lojtareve te Interit qe mund te largohen!

18/05/2015, 22:05 |

SkySport 24 ka analizuar edhe nje here merkaton dalese te Interit. Ne studiot e medias Italiane sot eshte folur per vlerat dhe rrogat e lojtareve te cilet mund te largohen kete merkato.

Ne kete liste eshte … Read More

Sky – Hakmarrje e Juves per Dybala: I ofron 5 milion euro Icardit! Interi pergjigjet: As per 100 milion!

18/05/2015, 20:19 |

Gianluca Di Marzio qe nga studiot e Sky Sport ka vene pikat mbi ‘i’ per sa i perket merkatos se Interit dhe Juventusit, qe vazhdojne te ‘haen’ me njera tjetren.

Pas tentatives se Interit per Dybala … Read More

Inter-Juve, shansi i madh i dyshes kroate. Nderkohe Shaqiri rikthehet si ’10’ e Interit…

16/05/2015, 14:33 |

Interi vazhdon te vrapoje pas endrres europiane dhe deshiron qe te munde Juventusin ne Meazza.

Zikalterit, kunder skuadres se Allegrit do i duhet te bejne pa Hernanes i skualifikuar dhe Guarin, gjithmone titullar por tashme eshte … Read More

Moratti: “Sot Interi te jape sinjalin edhe per Thohir. Mancini…”

16/05/2015, 14:13 |

Massimo Moratti, gjate intervistes se tij tek Radio 105, ka folur edhe per rendesine e ndeshjes se sotme kunder Juventusit.

Ja fjalet e tij: “Sot Interi duhet e jape nje sinjal karakteri, vazhdimesie. Dicka qe do … Read More

Thohir mberriti sot ne oren 9 ne Malpensa: Direkt ne Appiano! Ja programi i ngjeshur…

16/05/2015, 13:53 |

Me rastin e ndeshjes se sotme ndermjet Interit dhe Juventusit, edhe presidenti zikalter Erick Thohir ishte prezent ne stervitjen e shkurter qe Interi zhvilloi ne mengjes ne Appiano Gentile. Ai zbarkoi sot ne oren 9:00 te mengjesit ne … Read More

Inter-Juventus, parashikohen 70.000 spektatore! Gazzetta: “Ne mes qendron historia…”

16/05/2015, 13:33 |

Ja tek jemi, eshte dita e Inter-Juventus. Nje sfide kurre si te tjerat e as sot nuk eshte keshtu. Pavarsisht se nuk ka motive klasifikimi per Juventusin dhe disa lojtare jane lene ne shtepi nga Massimiliano Allegri ne … Read More

Bluzat 2015/16, Pak Trapattoni dhe pak Mourinho: Ndermjet Uefes dhe Tripletes! Ky eshte Interi i ri…

14/05/2015, 23:05 |

26 maji per te abonuarit e sezonit te ri do te jete nje date per tu shenuar. Ndersa 31 maji per tifozet e tjere, ne ndeshjen e fundit sezonale ndaj Empolit ne Meazza. Tashme po numerohen ditet dhe … Read More

Uefa promovon Interin dhe Thohir: “Plani i biznesit bind, llogarite jane permiresuar dhe…”

14/05/2015, 13:33 |

Ne dokumentin qe shpjegon ne detaje sanksionet e vendosura ndaj Interit per sa i perket temes se Fair Play Financiar, UEFA shpjegon arsyen e ketyre sanksioneve qe nga shume jane quajtur te lehta. Plani i biznesit i prezantuar … Read More

Mauro Icardi, ndryshon gjithcka: Ja sa do te fitoje! Imazhi 50%-50%! Koha dhe detajet…

13/05/2015, 14:43 |

Mungojne shtate-dhjete per firmen e tij ne kontrate. Rinovimi i Icardit ne realitet po vonon te vije, por dje eshte zhvilluar nje takim i rendesishem ndermjet Interit, Wanda Nara (qe po e ndjek kete ceshtje vete ne radhe … Read More

Sky – Kunder Juves ka mundesi te luhet me 4-2-3-1: Edhe Podolski…

12/05/2015, 22:46 |

Mund te kete hapsire edhe per Lukas Podolskin ne njembedhjeteshen e Interit qe do te sfidoje Juventusin ne ndeshjen e pare te javes se 36 ye Serie A, e cila do te luhet te shtunen ne oren 18:00 … Read More