Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 11, 2020

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Interi ka vendosur: Ranocchia tek Milani kurre!

11/07/2013, 0:25 |

Eshte folur sot edhe per Milanin qe kerkon Andrea Ranocchian, i cili ka qene objektiv edhe i Juventusit i cili u dorezua duke mare Ogbona, e tani me vone Andrea eshte obiektiv edhe i Napolit.

Por … Read More

Sky – Leonardo-PSG mer fund! Por Interi…

11/07/2013, 0:20 |

Leonardo sot ka dorezuar ‘celsat’ e PSG, dhe klubi e ka pranuar dorheqjen e tij. Ish tranjeri i Interit ka vendosur qe te largohet nga detyra ne klub pasi Federata Franceze e skualifikoi per nje vit pas te … Read More

Zanetti: “Ja kur mund te rikthehem. Edhe femijet e mi…”

11/07/2013, 0:08 |

Javier Zanetti po ben nxemjen. Kapiteni i Interit, i cili sot per here te pare ne keto 18 vjet nuk ishte prezent ne diten e pare te grumbullimit parsezonal, flet per demtimin e tij dhe jep nje date … Read More

Nje tjeter ish Interist i Tripletes ne shenjestren e Romes?

10/07/2013, 23:53 |

Ai u largua nje vit me pare, ne diten e fundit te merkatos por do te jete gjithmone ne zemrat e Interistave. Ai ishte me i miri absolut ne bote kur luante per Interin. Behet fjale per Maicon, … Read More

Interi deshiron te blindoje Juan Jesus: Sot takim me agjentin…

10/07/2013, 23:41 |

Agjenti i Juan Jesus sot ishte ne seline e Interit. Shoqeria zikalter deshiron te zgjase kontraten e te riut brazilian dhe per kete ka therritur ne zyrat e saj agjentin e tij, por per tani nuk eshte vendosur … Read More

VIDEO – Mberritja e skuadres ne Pinzolo!

10/07/2013, 23:07 |

Pamje te mrekullueshme ato te mberritjes se ekipit ne Pinzolo. Nje mori tifozesh presin skuadren ne momentin qe ata vijne, dhe sapo shkel i pari fillojne ovacionet.

Interi, si ne dy sezonet e fundit ne Pinzolo zhvillon grumbullimin … Read More

Nje foto per te gjithe me trofeun e Champions te 2010!

10/07/2013, 16:23 |

Eshte hapur nje tjeter ‘Solo Inter’ ne Milano, ne rrugen Venezia 1, ne bashkpunim me Pirellin. Ky dyqan i ri i ofron te gjithe tifozeve nje mundesi te mrekullueshme dhe unike: Secili qe blen ne kete dyqan qofte … Read More

Nese Interi do te luante nje ndeshje neser, ky do te ishte formacioni titullar i Mazzarrit…

10/07/2013, 15:21 |

Sot ka nisur sezoni per Interin. Pas dy diteve me teste atletike ne Pinetina, sot ne dreke skuadra ka arritur ne Pinzolo. Do te jene 12 ditet e grumbullimit, dhe do te kete stervitje cdo dite, shume pune … Read More

Di Marzio: “Dragovic, Interi bie dakod me Bazelin per 8 milion plus bonuse! Ranochia tani…”

10/07/2013, 1:17 |

Jave shume e rendesishme per Interin, jo vetem per sa i perket fushes, me fillimin e grumbullimit ne Pinzolo. Gianluca di Marzio tregon te gjitha skenaret e mundshme te diteve te ardheshme per sa i perket merkatos hyrese … Read More

EKSKLUZIVE – Campagnaro deshiron numrin 14: Do ja kerkoje personalisht Guarin!

10/07/2013, 0:55 |

Hugo Campagnaro ka zgjedhur numrin e tij te ardhshem te bluzes: Deshiron te veshe bluzen me numer 14 e cila i takon aktualisht Fredy Guarin.

Nje numer qe i ka sjellur mjaft fat kur e mbante … Read More

ZYRTARE – Bardi dhe Benassi shkojne tek Livorno!

10/07/2013, 0:36 |

Tashme eshte zyrtare. Francesco Bardi dhe Marco Benassi do te transferohen tek Livorno. Kete gje e ka komunikuar shoqeria toskane, e cila me nje komunikate ne website-n e saj zyrtar shkruan: “A.S. Livorno Calcio komunikon zyrtarisht qe ka … Read More

Isla, sot takimi deciziv ndermjet Interit dhe Juventusit: Ja situata!

10/07/2013, 0:18 |

E ardhmja e Mauricio Isla neser mund te kete zhvillime te medha. Sipas asaj qe raportohet nga redaksia e Sky Sport 24, neser eshte ne program nje takim merkatoje ndermjet Interit dhe Juventusit.

Ne kete moment … Read More

Sky – Te fundit nga merkato dalese: Ja te rejat per Kuzmanovic, Bessa dhe Silvestre!

10/07/2013, 0:06 |

Interi nuk po punon vetem ne merkaton hyrese, por drejtuesit zikalter po punojne fort edhe ne merkaton dalese. Pas huazimit te disa te rinjve diten e sotme, tashme e kane radhen tratativat e shitjes se lojtareve qe nuk … Read More

Ranocchia, oferte nga Napoli: Interi i thote jo! Tani…

09/07/2013, 23:51 |

Napoli kerkon me ngulm nje mbrojtes, dhe emri i pare ne listen e Rafa Benitez eshte ai i Andrea Ranocchias, pikerisht numri 23 i zikalterve.

Sipas asaj qe Gianluca Di Marzio tha para pak minutash ne … Read More