Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2020

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Sky – Ja linja e verdhe dhe e bardhe e Brances e Ausilios: Ne fillimit shitet, pastaj blihet. Objektivi…

08/06/2013, 22:16 |

Mazzarri do te flase vetem me ta dhe presidentin per merkaton. Kete gje e ka then direkt ne menyre te qarte ne konferencen e pare per shtyp si trajner zikalter: “Nuk flas me gazetaret per objektivat tane”, ka … Read More

Dusan Basta, tratatativa eshte ne nje faze te avancuar. Oferta e Interit…

08/06/2013, 21:52 |

Walter Mazzarrit i duhet nje mbrojtes krahu, dhe ne pole position duke mare parasysh koston e Isla dhe se Aurelio De Laurentus nuk deshiron te heqe dore nga Juan Camilo Zuniga (ne realitet duket sikur thjesht nuk deshiron … Read More

Sky – Ja plani i Interit per Diego Laxalt

08/06/2013, 21:28 |

Sipas asaj qe thuhet ne Sky, ne planet e Walter Mazzarri per 22 lojtaret qe deshiron te kete ne ekip sezonin e ardhshem nuk eshte Diego Laxalt. Pra eshte i mundur nje huazim i lojtarit te ri uruguajan … Read More

Mourinho telefonon Branca-n: “Urime Mazzarrit”. Nderkohe Walter i pergjigjet keshtu…

08/06/2013, 20:01 |

E shkuara dhe e tashmja e Interit shkembejne urimet per aventurat e tyre te reja.

Jose Mourinho dhe Walter Mazzarri, shume beteja fjalesh mes tyre, shum beteja ne fushe por ne baze gjithmone kane pasur respektin … Read More

VIDEO – Mauro Icardi, 19 vjec dhe ka shenuar 10 gola ne sezonin e tij te pare ne Serie A

07/06/2013, 0:50 |

Mauro Icardi, eshte pikerisht ky lojtar nje nga zbulimet me te medha te Serie A kete sezon. Italo-Argjentinasi i ka cmendur te gjithe me Sampdorian e tij me 10 golat qe ka shenuar, gje qe nuk e priste … Read More

FOTO – Zbulohen shenimet e Mazzarrit ne konferencen per shtyp

06/06/2013, 23:57 |

Direkt nga Sky, vjen nje zoom special i bllokut te shenimeve te Mazzarrit sot ne konferencen per shtyp.

Luca Marchetti zbulon gjashte linjat guide qe ai ndoqi gjate konferences per shtyp. Ja cilat jane ato:

1 – Skuadra do te … Read More

Stramaccioni tek Roma: Arsyet e nje ‘Po’-je te mundeshme

06/06/2013, 23:28 |

Sky raporton se Stramaccioni mund te ulet ne pankinen e Romes ne sezonin 2013-2014

Sipas asaj qe referohet nga Luca Marchetti ne studiot e Sky Sport 24, nje pjese e bordit drejtues te Romes po mendon … Read More

Italia U21, per Gazzetta-n mbrojtja zikalter eshte super: Tre lojtare 6,5 dhe dy noten 7! Donati si ‘Attila’…

06/06/2013, 14:49 |

Under 21 i Italise, me tranjer Devis Mangia mund Angline fale nje goli te Insigne por mbi te gjitha edhe fale lojes gjigande te lojtareve zikalter te cilet perbenin gjithe linjen e mbrojtjes dhe porten.

Mbrojtesi … Read More

Gazzetta – Icardi sot do te zhvilloje vizitat mjekesore. Prezantimi…

06/06/2013, 14:25 |

Ai erdhi dje ne Milano, dhe sot do te filloje aventuren e tij tek Interi duke zhvilluar vizitat mjekesore tek zikalterit.

Mauro Icardi, sulmuesi i ri i Interit, te cilin Interi e ka paguar 12,5 milion … Read More

Mazzarri: “Inter, do te punojme fort, 22 veta ne pregatitje, te rinjte dhe idete…”

06/06/2013, 13:50 |

Dita e Walter Mazzarrit ne shtepine e Interit, keshtu do te kujtohet 6 qershor 2013. Traineri i San Vincenzo merr ate qe la Stramaccioni dhe prezantohet perpara gazetareve ne Appiano Gentile. Ja konferenca e plote e tij:

-10 dite nga hapja e antarsimeve tek Inter Club Albania! Gjithcka qe duhet te dini…

06/06/2013, 0:12 |

Ne daten 15 Qershor do te hapen antarsimet tek Inter Club Albania per tu bere nje tifoz zyrtar i Interit. Kjo gje tashme dihet, por shume prej zikalterve qe e kane ndare mendjen te antarsohen, kane shume paqartesi … Read More

Dashuria eshte nje difekt i mrekullueshem…

04/06/2013, 0:45 |

Futbolli eshte vazhdimisht i lidhur me emotivitetin, ndjenjat ne pergjithesi. Dhe jo ato ndjenjat e ceketa, por ato te fortat qe zgjasin per nje jete te tere. Sa here eshte nderruar nje tranjer nga nje vendim i shpejtuar … Read More

(Video) Moratti: “Inter, 105 vjet plot me aventura!”

03/06/2013, 23:38 |

Massimo Moratti eshte intervistuar nga Inter Channel per 105 vitet e tij tek Interi. Presidenti ka folur per avanturat e tij ne drejtim te zikalterve qe ne diten e pare e deri me sot. Nderkohe qe videon e … Read More

Adonis prove

01/06/2013, 14:00 |

Qe sot do te shpallim Inter Topin e Arte.

Read More