Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 27, 2021

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Drejt Sassuolos, ja te rejat nga sulmi! Guarin dhe Palacio…

10/09/2014, 17:29 |

Nga Appiano Gentile vijne te rejat e fundit per sa i perket formacionit qe tekniku zikalter Walter Mazzarri mund te hedhe ne fushe ndaj Sassuolos ne javen e dyte te Serie A, perballe publikt ne Meazza.

Read More

Sky – Pakt Mazzarri-Guarin. Ja cfare i ka thene tranjeri sot Kolumbianit!

09/09/2014, 21:48 |

Eshte nje tip pakti. Mazzarri dhe Guarin jane takuar sot balle per balle. Nje takim qe ishte planifikuar prej ditesh dhe ka ndodhur sapo lojtari eshte kthyer ne Pinetina.

Tekniku – sic shpjegon per Sky Massimiliano … Read More

FOTO – Norvegji-Itali, ne fundin e pjeses se pare me i miri ne fushe Andrea Ranocchia!

09/09/2014, 21:35 |

Pjesa e pare kunder Norvegjise eshte mbyllur nga Kombetarja Italiane me avantazhin nje me zero.

Whoscored, pas fraksionit te pare te lojes publikoi notat e lojtareve per pjesen e pare dhe ai me noten me te … Read More

Inter-Sassuolo, surprizon Mazzarri: Eshte Guarin? Ja 3 motivet e teknikut te Interit!

09/09/2014, 12:33 |

Sot tekniku zikalter Walter Mazzarri do te gjeje grupin pothuajse te plote dhe do mund te punoje per sfiden e radhes kunder Sassuolos. Ndeshje, qe sipas Gazzetta dello Sport, mund te rezevoje ndonje surprize ne formacionin titullar.

Inter po kerkon Kovacic-at e rinj: Ja kater emrat te cilet po vezhgohen me shume kujdes!

09/09/2014, 12:23 |

Merkato e Interit, si e gjithe skuadrave te tjera te medha, vazhdon edhe kur ajo eshte e mbyllur zyrtarisht.

Qe nga ky muaj e deri ne Janar, vezhguesit zikalter vazhdojne te shkojne rreth e perqark botes … Read More

Interistat Shqiptare ja arrijne qellimit: InterClubAlbania behet InterClub me i madh ne Europe!

08/09/2014, 22:39 |

Ishte nje enderr, nje enderr e enderruar ne grup dhe e bere realitet me pune, vullnet dhe dashuri. 

Objektivi qe ne diten e pare te hapjes se anetaresimeve ishte i qarte per InterClubAlbania dhe anetaret e … Read More

Sky – Xherdan Shaqiri, Interi ka nje plan per ne Janar. Zikalterit e dine se cfare…

08/09/2014, 17:37 |

I ftuar ne studiot e SkySport24, Gianluca Di Marzio ka folur per merkaton dhe per tratativat qe jane nisur merkaton e veres qe lam pas por nuk u mbyllen me sukses e sipas tij, kane premisa qe te … Read More

Inter, kunder Sassuolos shume surpriza: Palacio eshte gati, rikthehet edhe Moratti. Me pas…

08/09/2014, 17:24 |

Vazhdon ne menyren me te mire rekuperimi i Rodrigo Palacios.

Sulmuesi zikalter eshte gati qe ti bashkohet skuadres qe nga ndeshja e ardhmeshme ne kampionat, ku Interi do te perballet me Sassuolon perpara publikut te vet.

Read More

Dhjete lojtaret e larguar, vetem nje ne nivele te larta: Thohir dhe viti zero, zgjedhja e duhur…

07/09/2014, 23:38 |

Ai i kesaj vere per Interin ishte viti zero i merkatos.

Ishin plot dhjete lojtare ne skadence kontrate, ku kishte futbolliste qe thjesht ju mbaronte kontrata ose huazimet: Javier Zanetti, Esteban Cambiasso, Diego Milito, Walter Samuel, … Read More

Fitimet: Interi fiton terren, Milan renie. Juventusi larg, Napoli humb…

07/09/2014, 14:11 |

Nis me veshtiresi rruga drejt nje prej qellimeve te Thohir: Ajo e fitimeve.

Presidenti i Interit e tregon gjithmone se sa e rendesishme eshte ana financiare dhe jo me kot e shikonte si fondamentale rikthimin e … Read More

Agjenti i Guarin: “Po punon me Mazzarrin. Valencia dhe Real? Ja problemi. Ne Janar…”

07/09/2014, 13:55 |

Fredy Guarin ishte ne qender te merkatos ne vere. Nje largim i lajmeruar, por i pa kokretizuar.

Valencia dhe Real Madrid e provuan deri ne diten e fundit, por pa shkuar asnjehere me shume se sa … Read More

Drejt Sassuolos – Programi i stervitjeve gjate javes

07/09/2014, 13:32 |

Pas stervitjes se djeshme, skuadra e Walter Mazzarrit do te perfitoje dy dite pushim e do te fillojne stervitjen serisht te marten mbasdite. Nderkohe perpara ndeshjes se dyte te Serie A ndaj Sassuolos, zikalterit do te sterviten si … Read More

Palacio eshte gati po kunder Sassuolos me Icardin do te jete…

07/09/2014, 12:58 |

Eshte rikthyer ne grup prej nje jave por nga pak na nisur qe te stervitet me topin.

Rodrigo Palacio konfirmon deshiren e tij per tu rikthyer te gjuaje topin ne fushat e blerta, dhe kombinimi me … Read More

U21 Itali-Serbi: Gjysma e futbollisteve tek Italia nga Interi! Ja notat e tyre…

06/09/2014, 15:33 |

Italia Under 21 e Gigi di Biagio mund Serbine e cila shkoi edhe ne avantazh 2-0, por Italianet e vegjel e kthyen kete rezultat.

Nisja e lojes nga lojtaret Italian ishte shume zhgenjyes por ata fshine … Read More