Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Corriere – Taider, Inter blen gjysmen tjeter te kartonit vetem per…

01/07/2014, 15:50 |

“Pasi shiti ne nje cmim super te ulet Christodoulopoulos, Bologna duket se do te shese per nje shifer thuajse qesharake edhe gjysmen e kartonit te Taider tek Interi. Rinovimi i bashkepronesise nuk eshte i mundur, sepse te ishte … Read More

Republica – Polo do te kaloje tek Millionarios: Ja formula! Interi deshiron…

01/07/2014, 15:49 |

Andy Polo i ka hipur dje ne mbremje nje avoni per ne Bogota, ku e pret nje kontrate futbollistike me Millionarios, skuadra me e mire Kolumbiane.

Sulmuesi Peruan i Interit do te transferohet ne Kolumbi ne … Read More

Inter, syte tek Medel. Besiktas del jashte loje: “Nuk mund ta blejme sepse…”

01/07/2014, 15:40 |

Interi ka vene syte tek Gary Medel, nje nga lojtaret me pozitiv te Kilit dhe protagonist ne Boterorin e Brazilit. Ai sapo ka rene nje kategori me poshte e Cardiff City dhe Medel keshtu do te largohet nga … Read More

Marca: “Atletico, Guarin i pari ne listen e blerjeve: Eshte i perzgjedhuri. Nga Madridi paralajmerojne…”

30/06/2014, 15:17 |

Atletico Madrid ka vene syte mbi Fredy Guarin. Klubi Kampion i Spanjes deshiron te zevendesoje Thiagon i cili zgjodhi te mos rinovoje dhe te shkoje tek Chelsea ne Angli e keshtu ata duan te besojne tek Kolumbiani i … Read More

Record – Casemiro tek Interi: Tratativa eshte e avancuar. Benfica kerkon ta rrembeje…

30/06/2014, 15:08 |

Interi deshiron te vere duart sa me shpejte mbi Casemiron por Benfica po tenton ta rrembeje ate nga Reali perpara Interit.

Kete gje shkruan e perditshmja Portugeze Record e sipas tyre, Luzitanet jane te bindur se … Read More

Sky – Icardi, Atletico ofron 20-22 milion euro: Ja sa kerkon Thohir!

30/06/2014, 14:28 |

Atletico Madrid vazhdon te kerkoje me ngulm talentin e Interit dhe te futbollit argjentinas, Maurito Icardin.

Ekipi i Madridit, finalist i Champions League dhe kampion i Spanjes ne sezonin qe kam pas kane vene ne pjate … Read More

Thohir: “Zanetti do te jete zv. President. Bluza me numer 4 do te terhiqet. Mazzarri…”

30/06/2014, 13:36 |

Ne fundin e mbledhjes se Bordit Drejtues se F.C. Internazionale, Erick Thohir eshte ndalur te flase me gazetaret. inter.al sjell tek ju fjalet e Presidentit te Interit ne shqip me poshte:

Si shkoi mbledhja e Bordit … Read More

Shkodran Mustafi i pelqen Interit: Ja si mund te arrihet marveshja…

29/06/2014, 15:04 |

Shkodran Mustafi tek Interi? Eksperti i merkatos se Sky Sport Luca Marchetti shpjegon se per te bindur presidentin e Sampdorias, Massimo Ferrero qe te shese lojtarin e Kombetares Gjermane zikalterit duhet te vene ne pjate nje shume mjaft … Read More

Takim per Cercin. Tratativa mund te mbyllet pozitivisht me disa lojtare ne marveshje?

29/06/2014, 14:47 |

Inter nuk ka mundur te mbylle goditjen Lamela dhe tashme po mundohet te beje goditjen Alessio Cerci nga Torino.

SportMediaset shkruan se vlersimi fillestar i klubit te Cairos eshte 20 milion euro, dhe ofertat e Everton … Read More

Gazzetta – Casemiro eshte nje piste serioze: Ne rast shitje, Reali deshiron…

29/06/2014, 11:49 |

Tema e mesfushes vazhdon te jete nje nga temat me te diskutuara te merkatos zikalter.

Mazzarri insiston ne emrat e tij, nderkohe nga Russia pritet te vije me siguri M’Vila. Shpresa per ardhjen e Berhamit mbetet, … Read More

Rolando po afrohet me Interin? Porto mund ta shese per…

29/06/2014, 11:44 |

Nuk degjoheshin prej kohesh por Interi dhe Porto jane rikthyer te negociojne.

Argumenti i dites natyrisht qe eshte e ardhmja e nje nga lojtareve te deshiruar nga Mazzarri, Rolando. Mbrojtesi (i cili eshte edhe ne skacende … Read More

Mazzarri therret ne raportim skuadren: Ibarbo ose Biabiany ne grumbullimin e Pinzolos?

29/06/2014, 11:37 |

Gjithcka gati per grumbullimin zikalter. Ne daten 5 Korrik do te jete dita X dhe Walter Mazzarri ka gati listen e te grumbulluarve per ne Pinzolo. Do te jete Ruben Botta (i kerkuar me ngulm nga Torino dhe … Read More

Atletico e ka seriozisht edhe per Handanovic…

29/06/2014, 11:25 |

Jo vetem Icardi. Merkato ne dalje tek Interi duhet te beje llogarite edhe me kerkesat qe vijne nga Spanja jo vetem per Icardin. Keto oferta mund te sjellin shume para ne kasat zikalter, por lojtaret qe kerkohen jane … Read More

Atletico serisht: Deshiron Icardin! Siper 25 milione euro behet? Nese ai largohet, endrra quhet…

29/06/2014, 11:10 |

Ai eshte blinduar nga Thohir disa here por vetem deshira e Presidentit zikalter duket se nuk do te mjaftoje.

Corriere dello Sport, ne versionin e saj te perditshem, ngre serisht pisten e nje transferimi te mundshem … Read More