Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Bookies – Inter-Juventus, ja koeficentet e ndeshjes! Rezultati me i pamundur eshte…

24/04/2018, 16:25 |

Interi do te luaje ndaj Juventusit te shtunen ne oren 20:45 nje ndeshje qe pritet te vendose shume per fatin e zikalterve ne rrugetimin e tyre drejt Champions League.

Zikalterit do te perballen me nje Juventus qe vjen nga humbja … Read More

FORMACIONI ME I MIRE I JAVES NE SERIE A: Nje Interist ne 11 titullare!

24/04/2018, 15:06 |

Me perfundimin e Javes se 34 te Serie A, website i njohur i futbollit, WhoScored.com ka publikuar edhe formacionin me te mire te javes ne Itali ku ben pjese edhe nje futbollist zikalter.

Interi fitoi ndaj Chievos ne transferte me … Read More

Spalletti i ka bere nje kerkese klubit per Marcelo Brozovic: “Nuk dua qe lojtari…”

24/04/2018, 14:34 |

Marcelo Brozovic ka marre Interin prej dore dhe ajo klauzole e lojtarit ne kontrate prej 50 milione eurosh nuk duket me nje shume e larte. 

“E pabesueshme parabola e tij, tregon Tuttosport.”

“Brozovic qe kur ka filluar te luaje si regjizor … Read More

WhoScored – Brozovic nuk mbahet me! Ne 6 ndeshjet e fundit, ai eshte lojtari qe…

24/04/2018, 13:53 |

Kush do ta kishte menduar nese do te ishte pyetur pak jave me pare nese  Brozovic do te arrinte te permbyste gjithcka dhe do te kalonte nga futbollisti me i padeshiruar i Interit ne njeriun kyc te skuadres.

Kete gje … Read More

Gazzetta – Keto jane te rejat e fundit per formacionin anti-Juventus: Vecino, Karamoh dhe Candreva…

24/04/2018, 10:54 |

Tashme jemi vetem 4 dite larg ndeshjes se madhe ndaj Juventusit qe do te vendose shume per garen ne Champions por mund te vendose edhe titullin ne Itali. 

Interi duhet te fitoje per te mos ndalur hapin drejt Champions ku … Read More

SHTYPI I DITES – “Materazzi karikon Interin: “Ku ka me bukur se sa…” (24 Prill 2018)

24/04/2018, 10:17 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 24 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport nuk ka ndonje titull specifik ne faqe te pare per zikalterit:

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e saj  te … Read More

“Spalletti mund te behet tranjer i Juventusit. Kjo sepse Allegri eshte drejt Arsenalit. Tekniku zikalter…”

23/04/2018, 23:26 |

Ndonjehere imagjinata e gazetareve, sidomos ne Itali, e kalon cdo kufi.

Edhe pse e papritur, sot ka qene radha e gazetarit te njohur italian Maurizio Pistocchi, i cili ka hedhur nje teori te tijen ne lidhje me nje ndryshim pankinash … Read More

Kepuca e Arte, Mauro Icardi ‘kap’ Harry Kane: ja klasifikimi

23/04/2018, 23:09 |

Mauro Icardi ka arritur te shenoje perseri edhe ne transferten e Verones ndaj  Chievos kete fundjave duke e cuar ne 26 numrin e golave kete  sezon ne Serie A.

Argjentinasi i Interit po kalon nje sezon mjaft te mire ne … Read More

FCIN – Ja te gjitha klubet e interesuara per Dalbert. Klubi me i interesuar cuditerisht eshte…

23/04/2018, 17:18 |

Piero Ausilio beri me dije dje ne prag te ndeshjes ndaj Chievo Verona se Henrique Dalbert eshte njeri prej zikalterve qe ka me shume merkato. 

Fjalet e drejtorit sportiv te Interit ne fakt jane te sakta, sepse gjejne konfirmime.

Read More

CIES – Inter, cfare goditje: De Vrij nder lojtaret me te mire me parameter 0 ne qarkullim

23/04/2018, 16:32 |

Observatori futbollistik CIES ka perpiluar nje liste me lojtaret me te mire ne qarkullim me parameter 0. 

Ne kete liste, kryeson portieri i Napolit, Pepe Reina, i cili eshte ne vendin e pare nga lojtaret qe do te lirohen me … Read More

Juventus, Cuadrado: “Ndaj Interit do te luajme si ne nje finale…”

23/04/2018, 15:32 |

Juventusi rrezikon qe te kete mare nje goditje teper te rende psikologjike pas humbjes se djeshme ndaj Napolit ne minuta e fundit te ndeshjes. 

Ishte nje gol qe coi ne delir jo vetem tifozet e Napolit, por edhe shume tifoze … Read More

Ausilio: “Blerja e Cancelo, Karamoh, Spalletti, Dalbert, Asamoah dhe FPF: ju tregoj gjithcka…”

23/04/2018, 12:46 |

I intervistuar ne lidhje direkte ne frekuencat e Rai Radio 1, gjate emisionit ‘Radio edhe une Sporti’, Piero Ausilio, drjetori sportiv i Interit, ka folur kete mengjes per disa nga temat me te nxehta te skuadres s e Spallettit nje … Read More

Dalbert-Inter drejt ndarjes: braziliani do te largohet nga Milano nese…

23/04/2018, 12:11 |

Ai eshte ende nje objekt misterioz per te gjithe duke filluar nga mediat por edhe per tifozet zikalter qe e priten me entuziazem. 

Behet fjale per Dalbert Henrique, lojtari i ardhur nga Nice ne France dhe me pritshmeri te larta … Read More

“Juventinet jane gjysem kriminela. Tashme e kane per zakon te bejne…”

23/04/2018, 11:44 |

Nese kujtojme emrin e Nicolino Berti, nuk ka se si te mos vijne ne mendje deklaratat e tij pas nje derbi te humbur ndaj Milanit:

“Si ndiheni pas kesaj humbje? “Mire, sepse me mire i humbur se sa Milanist.”

Read More