Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Gazzetta – Berhami eshte afruar, mungon marveshja me Napolin. Xhaka takim gjate javes. M’vila…

08/06/2014, 13:15 |

Interi dhe Berhami po afrohen. Te enjten eshte zhvilluar nje takim ndermjet Piero Ausilios dhe agjentit te mesfushorit, i cili kerkohet me ngulm nga Mazzarri.

Valon Berhami perfaqeson lojtarin ideal per mesfushen zikalter: Do te linte … Read More

Nga Turqia: “Besiktas ben gati oferten per te blere Silvesteren. Tani eshte radha…”

06/06/2014, 21:06 |

Önder Özen, drejtori sportiv i Besiktas po pergatit nje oferte per te blere Matias Silvestre nga Interi.

Kete gje shkruajne mediat turke sot, dhe sipes tyre, klubi bardhezi eshte shume i interesuar per mbrojtesin Argjenitinas. Nuk … Read More

Serie A, ja te gjitha datat e sezonit 2014-2015! Kampionati do te filloje…

05/06/2014, 20:55 |

Federata Italiane dhe Lega Serie A kane zyrtarizuar datat e turneut te sezonit te ri. Me poshte gjeni te gjitha datat e Kampionatit nga fillimi deri ne fund.

Ndeshja e pare do te luhet: Te dielen … Read More

Gazzetta dello Sport – Xhaka ka zgjedhur Inter, shume shpejt pergjigje nga Borussia: Oferta eshte…

04/06/2014, 20:29 |

Eshte ne evolucion situata ne lidhje me transferimin e Granit Xhaka.

Sipas asaj qe shkruan Gazzetta dello Sport, shume shpejt pritet nje pergjigje nga Gjermanet persa i perket Xhakes i cili do te ishte shume i … Read More

Zanetti: “E drejte qe Interistat te duan Kovacic: Eshte serioz, i ri dhe i zoti. Shpresoj…”

04/06/2014, 19:31 |

Javier Zanetti gjate intervistes se tij per te perditshmen Italiane Tuttosport, ka folur me tone shume entuziaste dhe pozitive per Mateo Kovacic, i cili shihet nga shume njerez si pasardhesi i tij.

Ja cfare ka thene … Read More

Sky – Strama tek zyrat e Interit: Zgjidh kontraten me Interin! Udinese tashme…

04/06/2014, 18:40 |

Sky Sport nuk pret zyrtarizimin por jep lajmin: Andrea Stramaccioni eshte tranjeri me i ri i Udineses.

“Detajet e fundit per zgjidhjen e kontrates qe e lidhte me Interin jane mbyllur dhe nga Xhakarta kane ardhur … Read More

Agjenti i Bardit: “Te ardhmen e ka tek Interi, por tani eshte Handanovic.”

02/06/2014, 17:33 |

Vincenzo Rispoli, agjenti i portierit Francesco Bardi, konfirmon se vitin qe vjen djaloshi do te kete akoma nje shans tjeter ne Serie A. Ja cfare ka thene ai ne nje interviste per mediat Italiane: “Francesco eshte nje lojtar … Read More

ZYRTARE – Italia, ja 23 te grumbulluarit: Ranocchia rezerve, Rossi jashte si Destro…

01/06/2014, 19:37 |

Cesare Prandelli ka bere zgjedhjet e tij. Komisari teknik i Italise ka bere me dije listen qe atyre qe dot te udhetojne me kombetaren Italiane ne Brazil me daten 5 qershor, sot pasdite ne Coverciano.

Lojtaret … Read More

Interi eshte nje histori e veshtire dashurie, jo nje produkt serie…

31/05/2014, 22:37 |

Ah sa e vertete eshte shprehja me lart. E ka thene i madhi Beppe Severgnini, pikerisht ai. Autori i me shume se 100 librave, si dhe i pese kryeveprave mbi Interin qe cdo Interist duhet ti lexoje me patjeter … Read More

Sky – Xhaka zevendesuesi i Cambiassos? Borussia deshiron plusvalence. Interi mund te fuse…

31/05/2014, 21:29 |

Per SkySport24 kane folur per Granit Xhaka, mesfushorin e Borussia Mönchengladbach me origjine Shqiptare por me pashaporte Zviceriane.

Karriera e tij e re mund te mare drejtimin e duhur: Interi e kerkon sepse deshiron qe te … Read More

Sky – Ranocchia eshte shume afer rinovimit. Ai ka bindur edhe…

31/05/2014, 16:59 |

Andrea Ranocchia eshte shume afer rinovimit. Vijne konfirmime nga Sky persa i perket te ardhmes se mbrojtesit te Kombetares Italiane.

Sipas medias Italiane, pas fjaleve te Zanettit qe e shihte Andrea Ranocchian si Kapiten te Interit, … Read More

Gazzetta dello Sport konfirmon: “Inter, del ne pah emri i Facundo Ferreyra…”

31/05/2014, 12:46 |

Dje disa media ne Itali zbuluan nje oferte huazimi te derguar nga Interi dhe qe kishte te bente me Facundo Ferreyra, sulmuesi argjentinas i ex Velez. Nje interes i konfirmuar edhe nga agjenti i tij. Sot ky lajm … Read More

Adriano ndodhet ne Milano: “Deshiroj nje shans tjeter ne Itali, kam ndryshuar…”

29/05/2014, 22:35 |

Deshiron te rikthehet te luaje dhe te flase me Massimo Morattin qe per te ka qene si nje baba.

Adriano e ka thene kete gje ne mikrofonat e Gianluca Di Marzio per Sky. Ish sulmuesi zikalter … Read More

Sky – Interi hidhet ne sulm: Ka nje plan per Luiz Gustavo! Nderkohe oferte edhe per Xhaken: Ja detajet!

29/05/2014, 16:19 |

Interi hidhet ne sulm per objektivat e mesfushes. Sipas asaj qe thote Sky, ne fakt, zikalterit po bejne nje tentative edhe per Luiz Gustavo.

“Levizja e Interit eshte kjo: Te kerkoje te shese sa me shpejte … Read More