Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Europa League: Interi sot do te vezhgoje me kujdes tre lojtare!

20/02/2014, 18:18 |

Sot eshte nata e Europa League dhe Interi ka derguar neper europe vezhguesit e talentave, te cilet do te shohin me kujdes disa lojtare dhe do ti analizojne per ti kthyer ne objektiva real ne vere.

Read More

Thohir: “Vidic? Eshte bere me 90%. Branca u largua? Ja pse. Largesia? Mendoj se…”

20/02/2014, 14:11 |

Erick Thohir eshte rikthyer ne Itali dhe inter.al sjell tek ju ne shqip deklaratat e tij ne Malpensa: “Kemi bere pike ne ndeshjet e fundit por edhe kemi pare nje futboll te mire. Kami pasur me shume mundesi … Read More

Sky – “Icardi, model i Interit te ri. Tani…”

20/02/2014, 0:05 |

“Icardi po vrapon aq shpejt sa nje Ferrari, eshte momenti i tij, eshte java e tij” – thote Matteo Barzaghi per SkySport24 nga Appiano Gentile.

Lojtari deshiron nje fanelle titullari, por per Mazzarrin nuk eshte ende … Read More

Infermieria – Kovacic ne grup, Alvarez jo…

19/02/2014, 16:25 |

Kohe rikthimesh ne stervitje tek Interi. Ne diten e djeshme eshte pare sebashku me shoket e tij ne stervitje Mateo Kovacic, qe duket se nuk ka me shqetesime ne gju. Kroati edhe sot ka vazhduar stervitjen e tij … Read More

Te grumbulluarit e Sabellas per miqesoren e 5 Marsit: Tre Interiste ne liste!

19/02/2014, 15:55 |

Eshte publikuar lista e te grumbulluarve te Sabelles per ndeshjen e Argjentines ndaj Rumanise, ndeshje e cila do te luhet me 5 Mars, dhe ndermjet lojtareve te grumbulluar ka 3 Interista. Ja lista e plote:

Messi, … Read More

Mallkimi vazhdon: Si ne ndeshjen e pare, Maicon nuk mund te luaje dot ndaj Interit!

19/02/2014, 15:21 |

Mallkimi i Maicon duket se vazhdon. Mbrojtesi Brazilian do te jete i detyruar te ndalet per rreth 15 dite: Ai doli perpara kohe nga fusha ne ndeshjen e kampionatit ndaj Sampdorias. Neser do te behen vizitat mjekesore, por … Read More

Tani Icardi nuk mund te gaboje me. Ne qershor Interi me ne krye Thohir…

17/02/2014, 16:18 |

Tani endrra e te gjithe Interistave eshte qe Mauro Icardi te kaloje nga fjalet tek faktet, dhe te tregoje ne fushe grinten e nevojshme per tu kthyer ne nje bomber te vertete. Mundesite i ka te gjitha.

Nga Anglia: Interi eshte ne pole position per Ben Arfa!

17/02/2014, 15:33 |

Newcastle hap mundsine ndersa Interi nuk deshiron te humbe kohe.

Drejtuesit zikalter po levizin per Hatem Ben Arfa, per kete gje jane te sigurte ne Angli, sidomos mediat afer skuadres se Newcastle United, te cilat shpjegojne … Read More

Vidic-Inter, cdo gje eshte vendosur: Ja shifrat e para dhe kohezgjatja e kontrates!

17/02/2014, 15:22 |

Gjithcka duket e bere tashme per Nemanja Vidic, blerjen e pare te Interit per sezonin e ri.

Sipas asaj qe raporton Goal.com, mbrojtesi Serb ka arritur marveshjen me Interin mbi bazen e 3 milion eurove … Read More

Juan Jesus: “Ne luajme tek Interi, duhet te japim gjithmone maksimumin. Icardi dhe Palacio…”

16/02/2014, 1:15 |

Edhe Juan Jesus ka folur per InterChannel pas ndeshjes. Ja fjalet e mbrojtesit te talentuar Brazilian: “Te mendojme per ndeshjen tjeter tani. Me vjen keq per golin qe pesuam sepse nese nuk do e devijoja une Handanovic do … Read More

Mazzarri ne InterChannel: “Kuzmanovic beri nje ndeshje te madhe. Sot ishim te zotet…”

16/02/2014, 0:56 |

Ne mikrofonat e Inter Channel, Walter Mazzarri e ka komentuar keshtu fitoren ndaj Fiorentines.

Keto jane fjalet e tranjerit zikalter: “Jane gjithmone lojtaret ata qe zbresin ne fushe, jo une. Tranjeri jep idete, por eshte merita … Read More

Icardi, numra te cmendur: Nje gol cdo 22 prekje topi!

16/02/2014, 0:18 |

Numrat e Mauro Icardit kete sezon me Interin jane me te vertete te cmendur.

Bomberi Argjentinas ka shenuar 3 gola edhe pse ka luajtur shume pak por numrat e statistikes qe te bejne me shume pershtypje … Read More

Snai – Fiorentina eshte favorite sot ndaj Interit: Ja koeficentet!

15/02/2014, 14:31 |

Sipas njerezve te basteve te Snai, kompanise gjigande Italiane, Fiorentina edhe pse ka shume mungesa sot, eshte favorite ndaj Interit: Fitorja e tyre kuotohet me koeficentin 2,10, barazimi me 3,30 dhe fitorja e Interit me 3,50.

Read More

Mazzarri: “Juventusi i paarritshem? Do ta shohim sezonin qe vjen. Thohir me pelqen sepse…”

15/02/2014, 14:19 |

Walter Mazzarri ka qene protagonist ne programin “I signori del calcio”.

Tekniku zikalter ka folur per mikrofonat e Sky dhe ka treguar momentin e Interit dhe raportin me Thohir: “Juventusi i paarritshem? Kete vit besoj se … Read More