Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 27, 2021

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Agjenti i Chivu: “Kuptohet shume mire me Mazzarrin. E ardhmja e tij eshte…”

19/07/2013, 18:37 |

Victor Becali, agjenti i Cristian Chivu, ka folur per FcInterNews.it, dhe qarteson te tashmen dhe te ardhmen e lojtarit zikalter, i cili ka pasur probleme fizike kohet e fundit, aq sa Mazzarri ka kerkuar kohe per ta vleresuar.

Read More

VIDEO – Tifozi i Arsenal ndjek autobuzin e skuadres per 8 kilometra dhe pastaj lojtaret…

19/07/2013, 18:03 |

Nje skene shume simpatike ka ndodhur ne Vietnam gjate turneut veror te Arsenalit. Gjate kalimit te autobuzit se Gunersave, nje tifoz nuk ka mundur te rezistoje dot, dhe ka nisur te ndjeke autobuzin e ekipit te zemres me … Read More

Icardi: numri 9, ja pse. Une, Messi, dhe tifozeve u them qe…

19/07/2013, 17:48 |

Roberto Scarpini ka intervistuar Mauro Icardin ekskluzivisht per Inter Channel, interviste qe eshte transmetuar ne oren 17:00 per Radio Appiano. Ja fjalet e tij te plota:

Fanella me e shitur ne Pinzolo eshte e jotja: je … Read More

Nje anetar i familjes Moratti nuk eshte i bindur qe te shitet klubi!

19/07/2013, 10:54 |

Massimo Moratti dalengadale po mendon te shese krijesen e tij. Interi, ndoshta brenda muajt do te perfundoje ne duart e Erick Thohir, edhe pse jo te gjithe anetaret e familjes presidenciale nuk jane dakord per kete projekt.”

Me ardhjen e Isla-s, formacioni i Interit do te jete keshtu!

17/07/2013, 15:47 |

Eshte ceshtje oresh dhe me pas Mauricio Isla do te behet me te gjitha efektet nje lojtar i Interit. Me ardhjen e lojtarit qe luan ne krahun e djathte mund te filloje te mare forme Interi i ri … Read More

Nje pretendent i ri per Schelotton?

17/07/2013, 15:31 |

Chievo ka kerkuar tek Interi huazimin e Ezequiel Schelottos.

Zikalterit do e pranonin sigurisht kete operacion, por duhet te bisedohet per rrogen e lojtarit zikalter, i cila eshte shume e larte per parametrat e ekipit … Read More

Inter, me Thohir dy super blerje ne Gusht!

17/07/2013, 15:18 |

Tashme mirkuptimi ndermjet Eric Thohir dhe Massimo Morattit per kalimin e kuotave duket se ka ardhur.

Ja cfare shkruan sot gazeta Torineze Tuttosport per kete gje ceshtje: “Thohir nuk do ti zere direkt vendin Morattit, por … Read More

Di Marzio: “Isla, sapo mbaroi takimi Inter-Juventus: Neser takim me Udinesen!”

17/07/2013, 14:40 |

Cdo gje shkon perpara, ashtu sic ishte menduar.

Mauricio Isla eshte gjithnje e me prane Interit. Hap pas hapi, tratativa ka gjetur nje zgjidhje. Ka pasur sot nje takim i cili para pak minutash ka mbaruar, operacioni eshte drejt fundit … Read More

Pinzolo – Stervitja e mengjesit e bazuar tek goditjet e lira dhe mbajtjen e topit!

17/07/2013, 14:28 |

Fokusi ishte i perqendruar tek ushtrrimet e shpejtesise, mbajtja e topit dhe puna ne goditjet e lira kete mengjes ne stervitjen e paradites per Interin e cila si cdo dite u zhvillua ne stadiumin “La Pineta”.

Read More

Corriere – Handanovic nuk eshte i lumtur: Ja perse!

17/07/2013, 14:18 |

Samir Handanovic nuk eshte dhe aq i lumtur keto dite tek Interi.

Kete gje e zbulon Corriere dello Sport, dhe motivi mesa duket eshte i qarte. Nuk ka te beje fare me merkaton, por gjithcka eshte … Read More

Inter-Trentino: Mazzarri ka vendosur! Ja formacioni qe do te hedhe ne fushe…

17/07/2013, 14:04 |

Walter Mazzarri pergatit njembedhjeteshen titullare qe sot mbasdite do te perballet me formacionin lokal te Trentinos.

Sipas te rejave te fundit qe vijne nga Marco Barzaghi, i derguari i SportMedsiaret, Interi do te hedhe ne fushe … Read More

Ja perse Interi i ka thene jo Dusan Bastas!

16/07/2013, 15:57 |

Interi po mbyll marveshjen me Mauricio Islan, dhe praktikisht e ka braktisur fare pisten qe e conte tek Dusan Basta. Motivimet jane me shume se nje: Mazzarri, i cili, nese flasim teknikisht, preferon lojtarin e Juventusit dhe e … Read More

Sky – Ausilio konfirmon gjithcka. Sot eshte dita e Islas! Tani Branca…

16/07/2013, 15:38 |

Ausilio e konfirmon. Ne Milano eshte Marco Branca qe eshte gati te takoje drejtuesit e Juventusit per Mauricio Isla-n, i cili eshte shume afer bluzes zikalter.

Kete gje e ka shpjeguar per Sky Sport 24 Massimiliano … Read More

Bomba e fundit e Vierit: “Skuadra ime e zemres eshte dhe ka qene gjithmone…”

16/07/2013, 15:14 |

Per shume vjet ka veshur bluzen zikalter, dhe ka shenuar pafund duke u kthyer ne nje benjamin te tifozerise se Interit.  Por, Bobo Vieri ka ndryshuar shume qe nga ajo kohe, qe prej dites qe eshte larguar ka … Read More