Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Ruben Botta kerkohet shume edhe pse i demtuar! Ai i kerkohet Interit nga…

24/06/2013, 0:33 |

Ruben Botta, talenti i Tigre qe Interi e ka mare me parameter zero, do ti duhet te qendroje pa luajtur rreth 6 muaj per shkak se ka thyer ligamentet e kryqezuara te gjurit.

Por pavarsisht kesaj, … Read More

Miqesoret verore, vendoset edhe kundershtari i fundit! Interi me 10 ose 11 Gusht do te perballet me…

24/06/2013, 0:16 |

Corriere dello Sport flet per miqesoret qe do te luaje Interi kete vere perpara fillimit te sezonit.

Me sakte po behet fjale per miqesoren e dates 10 ose 11 gusht, ndeshje qe do te organizohet nga … Read More

Sky – Kater takime ne program per Interin

23/06/2013, 12:54 |

Dite te nxehta vere, dite te nxehta edhe per merkaton e Interit e cila ka hyre ne dinamikat e saj, sepse edhe pak dit e po afrohet grumbullimi ne Pinzolo.

Sipas asaj qe thuhet nga Sky, java qe vjen do … Read More

VIDEO – Ishak Belfodil, ja kush eshte blerja me e re e Interit!

22/06/2013, 13:15 |

Ishak Belfodil eshte sulmuesi me i perfolur kete merkato nga gazetat. Ai ka shkelqyer sezonin qe sapo lame pas me Parmen, duke luajtur mjaft mire por edhe duke shenuar gola mjaft te bukur. 

Ishak eshte e … Read More

Boterori Under 20: Ja talenti qe Interi e kerkon me ngulm…

22/06/2013, 12:49 |

Ne boterorin Under 20 Interi ka 4 perfaqesues: Livaja, Duncan, Alborno dhe Laxalt.

Por zikalterit kane vene ne shenjester nje futbollist te peste, te cilin e ndjekin prej kohesh e ka terhequr vemendjen e shume klubeve … Read More

FOTO – Inter, nga Brazili vijne fotot e para te bluzes se dyte te sezonit te ri…

22/06/2013, 12:38 |

Sezoni i ri po afrohet, po ashtu edhe thashethemet e pamjes se fanellave te Interit.

Pasi para disa ditesh dha disa detaje per bluzen e pare te Interit sezonin qe vjen, blogu brazilian Todosobrecamisetas, nje nga … Read More

Sky – Kolarov i veshtire, por Interi…

21/06/2013, 17:40 |

Del ne skene serish emri i Aleksandar Kolarov ne listat e shpenzimeve te Interit por edhe Juventusit.

Ish futbollisti i Lazios, i cili luan per City-n, mbetet nje objektiv shum i veshtire per tu arrire, por … Read More

Ne 2012, Interi i pari per perfitime: Ja te gjitha shifrat!

20/06/2013, 22:24 |

Interi eshte ekipi qe ka pasur perfitimin monetar me te madh ne krahasim me 14 ekipet me te mira ne Serie A.

Ky eshte rezultati vjetor i observimit te prezantuar nga Osservatorio Leanus, studim i cili … Read More

Sky – Agjentet e Pinilla prezent tek selia e Interit. Ai tani…

20/06/2013, 21:24 |

Mauricio Pinilla eshte nje Interist, kjo gje dihet. Por edhe Interi ka disa sezone qe interesohet per te, edhe pse nuk eshte bere asnje hap zyrtar ne drejtim te tij.

Nga studiot e Sky Sport, eksperti … Read More

Mundo Deportivo – Tani Interi rikthehet ne sulm per nje objektiv te vjeter…

19/06/2013, 0:14 |

Vijne shume lajme merkatosh nga shtepia e Barces.

Sot Mundo Deportivo analizon kapitullin e shitjeve tek skuadra blaugrana: Nder lojaret qe do te largohen nga Camp Nou jane emrat e Víctor Valdés, Thiago Alcántara, Bojan e … Read More

Interi i se ardhmes: Sigurohet super talenti Capello, mundet ne duel Juventusi dhe Milani…

19/06/2013, 0:08 |

“Nga Bologna eshte blere Alessandro Capello”.

Kete gje lajmeron Gazzetta dello Sport ne faqet e saj. Ai eshte i klasit 1995, sulmues mjaft potent, pjesar i Kombetares U18, dhe ka debutuar tashme ne ekipin e madh … Read More

Under 21, sot finalja Itali-Spanje: Ne fushe do te jene kater Interista…

18/06/2013, 15:26 |

Sot ne oren 18:00, ne Teddy Stadium ne Jeruzalem do te luhet Itali-Spanje, ndeshje e vlefshme per Kampionatin Europian U21.

Skuadra e Devis Mangia, pasi eleminoi pretendentet e Hollandes, do te mundohet te riktheje trofeun ne … Read More

Eric Thohir gati te prezantoje nje oferte te re tek Moratti…

18/06/2013, 15:04 |

Eric Thohir hidhet ne sulm perseri.

Manjati Indonezian eshte gati te prezantoje nje oferte te re per Morattin per te mare ne dore paketen e aksioneve te maxhorances tek Interi: 260 milionet qe ai ka ofruar … Read More

FOTO – Inter, te rinjte vlejne sa nje thesar gjigand! Vetem 8 prej tyre bejne 60 milion euro…

17/06/2013, 17:01 |

Mediat Italiane bejne llogarite e Interit ne keto dite te nxehta merkatoje. Ato shkruajne sot per vleren e lojtareve te rinj zikalter, te cilat i kane llogaritur nje per nje, duke dal ne nje shume perfundimtare. Vlera e tyre shkon … Read More