Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Redi Asabella

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Redi Asabella

Nis Boterori, Inter uron gjithe te “tijet”. Me dedikim te vecante per Ranocchia…

12/06/2014, 9:03 |

I shumeprituri Boteror “Brazil 2014” eshte gati te startoje, dhe sot ne mbremje ceremonia e hapjes do te hape vallezimet ne token e futbollit. Interi – nga faqja e tij zyrtare – ka dashur te dergoje nje “fat … Read More

Zamorano: “Perez me ka pyetur per Vidal”. Shpjegohet Juve-Guarin, por asin ne dore e ka Inter

10/06/2014, 8:22 |

“Kur kam erdhur ketu gjashte muaj me pare, vete Florentino Perez me ka pyetur per Vidal dhe une i thashe ta merrte me sy mbyllur. Eshte nje lojtar i jashtezakonshem qe mund te jete perfekt per Real Madrid. … Read More

Icardi eshte i gjithi i Inter, blihet dhe gjysma tjeter nga Samp. OLÈ: “Tani asgje te perbashket me…”

06/06/2014, 10:18 |

Inter ka blere te gjithe kartonin e Mauro Icardi, sic ishte e parashikuar ne akordin me Sampdoria-n qe ne qershorin e shkuar. Ne total zikaltrit kane derdhur ne arkat e klubit gjenovez 12.5 mln (duhet te hidhnin akoma 6) per … Read More

GdS – M’Vila, Ausilio ka po-ne e Thohir. E tani…

06/06/2014, 8:48 |

Interi kerkon Yann M’Vila: do te jete ai i shumkerkuari metodist nga Mazzarri? Dje lajmi i interesimit te ri te zikalterve, sot konfirmimi nga Gazzetta dello Sport, sipas te ciles tratativa mund te zhbllokohet perfundimisht javen qe vjen “Pasi morren nje … Read More

CDS – Thohir i ben qejfin Mazzarri-t? Emri i duhur eshte…

05/06/2014, 8:23 |

Ceshtje prioriteti. Per repartin sulmues zikaltrit duhet te bejne te mundur, te detyruar dhe nga largimet, qe te blejne disa lojtare, pa humbur objektivat ama. Mazzarri duhet vene ne kushtet me te mira per te punuar, dhe per … Read More

Gazzetta – Guarin, Alvarez, Taider dhe Kuzmanovic: ikin te gjithe?

30/05/2014, 9:14 |

” «do ut des» eshte po aq e vjeter sa bota dhe bota e tregetise i vjen perqark ketij parimi qe te con direkt tek shkembimi, te japesh per te marre. Mire: Interi aktual – qe ka ne … Read More

Benfica nuk do e bleje Siqueira: te rejat

30/05/2014, 8:32 |

Skuadrat Italiane, shiko Inter dhe Milan, ndjekin nga afer situaten e Guilherme Siqueira (28), mbrojtes i majte i huazuar nga Granada tek Benfica. E veshtire qe luzitanet ta blejne kartonin e brazilianit. Ja perse te interesuarat direkte do e kene … Read More

Juventus kerkon Guarin por Tottenham eshte perpara. Interi kerkon…

28/05/2014, 9:49 |

Juventusi nuk e leshon pisten qe te con tek Fredy Guarin, lojtari kolumbian ama mund te afrohet vetem ne raste te largimit te Arturo Vidal. Vidal pelqehet nga Real Madrid dhe Barcelona de te dyja skuadrat hedhin hipoteza … Read More

Inter, goditja eshte ne dirigjence: me Ausilio nderrohet rregjistri

28/05/2014, 9:38 |

Era e ndryshimit ne shtepine Inter, te pakten per sa i perket asaj qe ka kerkuar Thohir, duhet te jete mbi te gjitha ne nivel mediatik. Te drejta dhe mese te goditura, vendimet e marra nga pronesia e … Read More

Inter-Lamela, mund te behet! Tottenham do…

28/05/2014, 9:21 |

Erik Lamela nuk ka arritur te caje ne Angli. Me Tottenham, argjentinasi ka luajtur sezonin e tij me te keq qe kur luan ne nivel profesionist, i paguar 30 milione euro sezonin e kaluar ka luajtur pak dhe … Read More

PAUL INCE: “Inter do te thote dashuri, vendosim ne 2 jave. Tifozet per mua…”

26/05/2014, 10:11 |

Edhe Paul Ince ka folur per Sky per sa i perket te kaluares se tij dhe te ardhmes se djalit te tij, me shume mundesi me ngjyrat zikalter. “Kam kaluar nje periudhe shume te bukur ketu, eshte e … Read More

Andreolli: “Qendroj tek Inter. Per Morosini…”

21/05/2014, 13:06 |

Ne Bergamo eshte luajtur ndeshja ne kujtim te Piermario Morosini dhe mbrojtesi zikalter Marco Andreolli, mik i ish lojtarit te Livorno dhe Udinese, ka folur dhe per te ardhmen e tij, i intervistuar nga SkySport. Read More

Moratti: “Recoba, Zanetti e Mourinho xhevahiret e mi. Por El Chino kishte pak deshire per tu stervitur. Thohir-et jane…”

19/05/2014, 16:06 |

Massimo Moratti eshte ndalur ne mikrofonat e Sport Non Stop, emision i RSI, Radio Televisione Svizzera Italiana. Presidenti i nderit i Inter ka prekur tema te ndryshme, te kaluara dhe aktuale, duke u kredhur ne kujtime por duke folur dhe … Read More

Ne kangjellat e Meazza jane vendosur posterat e kater argjentinasve…

19/05/2014, 14:08 |

Me ta eshte mbyllur epoka e Interi-t te Moratti-t. Kater argjentinasit dje kane pershendetur ne ndeshjen me Chievo Verona (skuadra zikalter ka humbur dy me nje dhe sigurisht qe do te donte ti kshte pershendetur ne nje menyre … Read More