Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

About Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Rinor Sopaj

Icardi largohet në qershor? Interi e di si t’i investojë 40 milionët! Toure, Gignac, Babacar, Lavezzi, Schmelzer.

25/02/2015, 11:24 |

Icardi largohet për 40 milionë? Interi tashmë e di se si do t’i investonte ato para në rast të largimit të argjentinasit. Na siguron Gazzetta dello Sport, e cila gjithashtu jep edhe emrat e transferimeve të mundshme në rast të largimit … Read More

Mancini në konferencë: “Vidic dhe Mateo mirë. Icardi si Tevez? Do të mund të luanin bashkë”.

24/02/2015, 10:40 |

U ndal pak frymëmarrja, por fitorja erdhi. Interi merr tri pikë të rëndësishmë në një stadium ku kishte kohë që nuk kishte fituar. Në Cagliari zikaltërit fituan falë golave të Mateo Kovacic dhe Mauro Icardi, njerëzit që përfaqësojnë … Read More

Rishikim Cagliari – Inter, Mancini i beson Podolskit dhe e rilanson Brozovic. Jashtë Handanovic. Zola me tre dyshime.

23/02/2015, 11:08 |

 Një ndeshje e vështirë për Interin e Roberto Mancinit, ajo ndaj Cagliarit sonte e cila i përket javës së 24 të Seria A. Në Sant’Elia, do të bënte mirë vetëm skuadra e cila është parë në tri ndeshjet … Read More

Moratti: “Do t’i duhen vite Interit dhe Milanit për t’u rikthyer në majë”.

22/02/2015, 22:40 |

Që nga Nëntori i vitit 2013 ai nuk është më president i Interit, dhe jo shumë larg ai dha dorëheqje nga pozita e presidentit të nderit, megjithatë ai vazhdon ta përcjell klubin nga afër dhe vazhdon të flas … Read More

Toni: “Skudeto i humbur kundër Mout, cfarë pendimi”.

22/02/2015, 10:08 |

Luca Toni, sulmuesi i Hellas Verona, sot u ballafaqua me të kaluarën e tij, në Romë. Ish-lojtari i Romës, kampion bote me Italinë pati rrezikuar triumfin e Interit të Jose Mourinhos në Serie A, por pastaj ndodhi humbja … Read More

Inter “ok” për Cagliarin, por ka tri ndeshje që nuk fiton.

22/02/2015, 9:18 |

Interi ka një traditë favorizuese ndaj Cagliarit, edhe pse ka tri ndeshje që nuk ka fituar në Sardenja. Suksesi i fundit i zikaltërve ishte në vitin 2009. Që nga atëherë Interi ka arritur vetëm dy barazime dhe një … Read More

Santon: “Po kthehem në top formë. Djaloshi, tani është baba”.

21/02/2015, 22:36 |

Intervista e Davide Santon për Sky. Lojtari zikaltër, i rikthyer në “bazë” pas eksperincës në Newcastle, shpjegon evolucionin e tij jo vetëm në nivelin e futbollit.

“Jam mirë, po rekuperohem pas shumë muajve jashtë fushës për shkak të lëndimeve por … Read More

Javier Zanetti: “I nevrikosur me Osvaldon, por jo aq sa është ai me vetveten”.

21/02/2015, 15:22 |

Javier Zanetti, ish-kapiteni dhe tani zëvendës presidenti i Interit, dha një deklaratë për mikrofonët e La Gazzetta dello Sport. Shumë tema u prekën, duke filluar me jetën e tij si drejtues, por që , nuk e ka humbur … Read More

Mazzarri thyen heshtjen: “Nuk u shkarkova për shkak të asaj që tregonte skuadra në fushë”.

20/02/2015, 15:54 |

Walter Mazzarri thyen heshtjen dhe flet për herë të parë pas shkarkimit nga Inter:

“Për mendimin tim, nuk kishte ndonjë arsye që kishte për bazë lojën e skuadrës në fushë që ndikoi në shkarkimin tim. Interi … Read More

GdS – Shaqiri si Wes: është një kategori tjetër.

20/02/2015, 11:30 |

Xherdan Shaqiri si Wesley Sneijder: Gazzetta dello Sport bën një krahasim mjaft të madh për zviceranin pas paraqitjes së tij në Glasgow. “Tani po e rigjen formën pas “pushimeve” në Bavari, Shaq po tregon se është një lojtar … Read More

Mancini: “Të penduar? Po, por rezultati 3-3 në Glasgow nuk është i keq”.

19/02/2015, 23:46 |

“Senzacioni im është që pjesën e parë e kemi nisur në mënyrë shumë të mirë, por menduam se ndeshja mbaroi pas atij fillimi të mirë. Kemi bërë gabime të cilat i dhanë mundësinë atyre të rifuten në lojë, duhet të … Read More

Rishikim Celtic-Inter, Mancini mendon për 4-3-2-1 me Shaqiri-Kovacic pas Icardi. Titullar edhe Kuzmanovic dhe Dodo?

19/02/2015, 10:59 |

Të gjashtëmbëdhjetat e Europa League, tani fillon puna serioze. Pas një periudhe me pritje të mëdha (por munguan rezultatet), tani Inter e ka kuptuar që nuk do të ketë më shaka. Fitimi i këtij trofeu që kohë më parë … Read More

Nga Moratti tek Thohir: indoneziani do trofe. Përshpejton në merkato për Yaya Toure dhe Dybala.

18/02/2015, 10:29 |

Po të ishte akoma ai, karriga e tij prej presidenti, sot do t’i mbushte 20 vite. Massimo Moratti, përkundrazi, ka hequr dorë nga udhëheqja e shoqërise. Tani është Erick Thohir që ka dëshirë të filloj me fitore. “Në … Read More

Icardi: “Atmosfera e Celtic Park nuk më frikëson. Thashethemet më zbavisin, por unë tashmë jam në një klub të madh”.

17/02/2015, 14:07 |

Edhe dy ditë na ndajnë nga ndeshja që do luhet në Glasgow, Mauro Icardi “rrëfehet” për Daily Record, duke folur për ndeshjen kundër Celtic dhe nga pritjet e tij:

“Mbështetësit e Celtic do të krijojnë një … Read More