Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Rinor Sopaj

Agjenti i Andriy Lunin: “Interi e ndjek, kushton gjashtë milionë”

02/04/2018, 10:36 |

Sipas disa thashethemeve të merkatos, Interi tashmë ka filluar të mendojë për pasardhësin e Handanovicit dhe ai mendohet të jetë Andriy Lunin, portier ukrainas i lindur më 1999.

Irakli Khvedeliani nga PlayersAgency, tregon për FcInterNews.it, situatën e lojtarit të Zorya … Read More

Icardi i pandalshëm: 24 gola për dy sezone radhazi, vetëm Nyers dhe Meazza si ai

31/03/2018, 17:55 |

Mauro Icardi, i cili sot arriti numrin e 24 golave në kampionat, është vetëm lojtari i tretë në historinë e Interi që ka shënuar të paktën 24 gola në dy kampionate të Serie A-së pas Stefano Nyers(1949-50 dhe 1950-51) dhe … Read More

Interi interesohet për De Arrascaetan. Cruzeiro do 15 milionë

30/03/2018, 20:50 |

Rritet numri i klubeve të interesuara për mesfushorin e Cruzeiros, Giorgian de Arrascaerta, i cili sapo ka nënshkruar një kontratë të re me klubin brazilian: pas nënshkrimit, lojtari ka shënuar dy gola dhe ka dhënë një asist për Rafael Sobis. … Read More

Rishikim Inter-Napoli – Kthehen titullarët Miranda dhe Icardi. Dyshimet e Spallettit ne mesfushë: pesë për dy vende

11/03/2018, 10:36 |

Interi kthehet ne fushë pas shtyrjes së derbit dhe përballet me një Napoli i cili vjen nga humbja ndaj Romës. Një takim i cili përmban pikë të rëndësishme për kualifikimin në Ligën e Kampionëve dhe skudeton. Zikaltërit do kërkojnë që … Read More

Rishikim Milan-Inter – Spalletti rigjen Icardin dhe Mirandan. Karamoh nxeh motorret. Candreva zhvendoset ne mes?

04/03/2018, 11:03 |

Derby Della Madonnina vendimtar per Interin. Zikalterit, perkunder suksesit kunder Beneventos, jane akoma te brishte dhe kerkojne pergjigje kunder Milanit te ringjallur nga Gatusso. Ajo e cila ne shikim te pare mund te duket si ndeshja me keqe e mundshme, … Read More

RaiSport – Edhe Napoli e donte Asamoahn, por do shkoje tek Interi: oferte superiore e zikalterve

03/03/2018, 18:13 |

Kwadwo Asamoah ka hyre fuqishem ne radarin e Interit. Interesimin e fuqishem te zikalterve per mbrojtesin e krahut te majte e konfirmon edhe gazetari Ciro Venerato nga RaiSport: “Edhe Napoli e donte anesorin e Juventusit, Giuntoli po negocionte per Asamoah, … Read More

Rafinha: “Messi më ka folur për Interin. Dua derbin dhe Ligën e Kampionëve, për Spallettin dhe Icardin…”

24/02/2018, 13:36 |

Në merkaton e janarit, Interi ia doli që ta sjellë në Milano nga Barcelona. Braziliani, qysh në paraqitjet e tij të para me Interin, ka dëshmuar cilësitë e tij në shërbim të zikaltërve dhe shpreson që të kthehet sa më … Read More

Rishikim Napoli-Inter – Besim dhe aspak frikë: Spalletti beson. Perisic alla Salah dhe D’Ambrosio vetëm me detyra mbrojtëse?

21/10/2017, 10:06 |

Provimi më i vështirë në momentin më të mirë. Interi pas fitores në derbi kaloi Juventusin në klasifikim dhe tashmë ndodhet në vendin e dytë si ndjekësi i parë i Napolit. Sonte zikaltërit do ndeshen pikërisht me kryesuesin … Read More

Rishikim Inter-Milan – Spalletti me një dyshim: t’i besojë J. Marios apo Vecinos? Nagatomo në të majtë

15/10/2017, 9:17 |

Fitorja në derbi do të konfirmonte se jemi në rrugën e duhur për ta parë një sezon prej një Interi të vërtetë dhe për ta lënë pas Milanin në klasifikim (-10). Ky është qëllimi i zikaltërve të cilët … Read More

Rishikim Roma-Inter – Spalletti ka një dyshim në mesfushë: pesë për tre vende. Dalbert dhe Cancelo në stol

26/08/2017, 10:29 |

Lojëra të çuditshme të kalendarit. Në javën e dytë të kampionatit italian Luciano Spalletti, për herë të parë do jetë si kundërshtar i klubit të Romës. Nuk kishte qenë asnjëherë sa ishte trajner i Zenitit, tani e bën … Read More

FcIN – Perisic-Inter, prova për rinovim: kontratë katërvjecare e vlefshme 20 milionë euro

04/08/2017, 9:44 |

Perisic-Inter prova për rinovim. Telenovela e stërzgjatur e lidhur me largimin e kroatit mund të ketë arritur në një pikë përmbysëse në ditët e fundit. Manchester Unitedi nuk heq dorë, por nuk arrin që t’i plotësojë kërkesat e … Read More

TMW – Inter, “PO” nga Vidal: mbetet të kalohet pengesa Ancelotti

24/07/2017, 18:15 |

Interi nuk dorëzohet për Arturo Vidalin. Në gjendjen aktuale, trajneri i Bayern Munichut, është e vetmja pengesë e madhe për t’u kryer ky operacion. Përkundër faktit, që kiliani do ta pranonte me shumë kënaqësi transferimin në Milano (ofertë … Read More

GdS – Vidal, shumë shpejt sulm i ri nga Interi. Mesfushori ka thënë po, por Ancelotti…

22/07/2017, 10:10 |

Interi vazhdon të kërkojë goditjen në mesfushë dhe tani pasi që u shuan të gjitha shpresat për Nainggolan, në horizont shfaqet vetëm Arturo Vidal. “Nga Munichu nuk vijnë sinjale të mira, por Sabatini dhe Ausilio nuk heqin dorë … Read More

Interi e do Vidalin: gati 50 milionë. Keita, Leipzig do hënën. Vecino: Ranocchia në marrëveshje?

18/07/2017, 10:43 |

Interi vazhdon të kërkojë goditjen në mesfushë. Në orët e fundit, nënvizon Gazzetta dello Sport, duket se po merr formë ideja Vecino. Mesfushori i Fiorentinas ka një klauzolë prej 25 milionë eurove dhe për këtë Interi është i … Read More