Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Rinor Sopaj

Shaqiri, lojtari më kreativ në Seria A.

09/02/2015, 20:30 |

Xherdan Shaqiri do të thotë kreativitet. Kjo është karakteristika kryesore që tregoi lojtari i përfaqësueses zvicerane me origjinë nga Kosova në ndeshjen kundër Palermos.

Transferimi më i shtrenjtë i skuadrës zikaltër në merkaton e fundit … Read More

Guarin: “Në Inter të gjithë “leader”. Të lumtë, Brozovic”

09/02/2015, 13:12 |

Sot Mancini e ka përdorur rreshtimin 4-3-3. A mund të jetë kjo zgjidhja e përkohshme deri sa rreshtimi 4-2-3-1 të jetë më optimist?

“Ne duhet gjithmonë të respektojmë zgjedhjet e misterit, duhet të jemi gjithmonë në dispozicion në momentin që … Read More

Thohir: “Dje një Fredy Guarin i shkëlqyer. Pozitive edhe dopieta e Icardit”

09/02/2015, 12:02 |

Edhe Erick Thohir është ndalur të flas për fitoren e Interit ndaj Palermos. Presidenti, në deklaratat për Sky Sport 24, ka dashur t’i urojë në një mënyrë të veçantë dy protagonistët e ndeshjes: “Kundër Palermos një Fredy Guarin … Read More

CdS – Osvaldo, jemi në detaje, të martën pritet lamtumira.

08/02/2015, 12:03 |

Në edicionin e sotëm të Corriere dello Sport, shkruhet për detajet për një transferim të mundshëm të Pablo Daniel Osvaldos në Boca Juniors. Sulmuesi thuhet se ka marrë leje nga klubi i Buenos Aires që të mund t’i … Read More

Icardi: “Futbolli është një kënaqësi”.

07/02/2015, 14:31 |

Icardi, a ju pëlqen futbolli?

Epo, është një sport i cili më jep kënaqësi. Prandaj edhe e luaj dhe aq, unë nuk shikoj kurrë ndeshjet dhe nuk kam ide se çka po ndodhë në futboll

Inter-Palermo, Mancio me Puscas nga minuta e parë? Dhe Kovacic…

07/02/2015, 10:16 |

Inter – Palermo mund të jetë rasti i madh i George Puscas. Duke e pasur parasysh gjendjen jo të mirë fizike të Lukas Podolskit, gjithashtu problemin në kavilje të Rodrigo Palacios, Roberto Mancini po mendon seriozisht që t’i … Read More

Santon: ‘Jam në shtëpi’.

06/02/2015, 16:36 |

Çfarë presim tani nga Santon?

Jam kthyer si një lojtar me më shumë eksperiencë pas tri vitesh e gjysëm. Kam luajtur rreth 100 ndeshje në Angli, edhe pse nuk kam luajtur që nëntë muaj për shkak … Read More

CdS – Kundër Palermos do të jetë 4-3-3, Rannochia në dyshim.

06/02/2015, 13:00 |

Mancini konfirmon rreshtimin 4-3-3, por duhet shqyrtuar gjendja e Rannochias. Nuk ka dyshime thotë “Corriere dello Sport”, e cila shpall formacionin që do të zbresë në fushë kundër Palermos të dielën në mbrëmje. Përpara Handanovic, mbrojtja do të … Read More

Agjenti i Susic: Interi e do atë vetëm në Qershor

06/02/2015, 11:23 |

Mesfushori i Hajduk Split, Tino Sven Susic ishte nje nga emrat qe ishin të lidhur me Interin në merkaton e Janarit. Lojtari mendohej se do të arrinte tek Interi në Qershor, por në orët e fundit të merkatos … Read More