Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Rinor Sopaj

Thohir: fjalë lamtumire Interit. Steven Zhang do jetë presidenti i ri!

18/07/2017, 10:01 |

Një skenar për të cilin flitej shumë duket se dje gjeti një konfirmin në deklaratat e lëshuara nga Erick Thohir për të përditshmen indoneziane <<Tempo>>. Diçka e pritur duke parë edhe zhvillimet në shoqërinë zikaltër. Tashmë i nominuari … Read More

Inter-Manchester United: shkëmbim Perisic-Martial? Jovetic…

18/07/2017, 9:37 |

Çdo ditë që kalon duket se e dërgon më afër Manchester Unitedit kroatin Perisic ndërsa sytë e Sabatinit dhe Ausilios tashmë e një kohë janë vënë pas Anthony Martial, i lindur më 1995, që dy sezone lojtar i … Read More

Interi dhe Keita gjithnjë e më afër. Senegalezi gati të thotë po. Mbyllet brenda 48 orëve?

18/07/2017, 9:23 |

Bëhet i gjallë merkato i Interit. Dje Keita Balde ishte në Milano me të fejuarën dhe agjentin Roberto Calenda, në restorantin Pier 52, një nga vendet më të frekuentuara nga agjenti i senegalezit. Kontakte të vazhdueshme me Sabatinin … Read More

GdS – Mbrojtësi anësor dhe qendror: dy prurje të reja

16/07/2017, 11:08 |

“Në mbrojtje pritet të bëhen të paktën dy goditje: një mbrojtës anësor (braziliani Dalbert i cili pritet të arrijë së shpejti për 20 milionë euro) dhe një qendror. Profilet në krye të listës janë Issa Diop dhe Davinson Sanchez. Të … Read More

Martial çelësi për të zhbllokuar transferimin e Perisic. Berardi mbetet një mundësi. Keita…

16/07/2017, 9:54 |

Ivan Perisic dje nuk ishte pjesë e skuadrës për miqësoren kundër Nürnbergut. Kroati, shkruan Gazzeta dello Sport, do të bëjë gjithçka që mos të niset për në Kinë me zikaltërit dhe pret që shpejtë të arrihet marrëveshja për … Read More

Keita objektivi, në program takimi me Lotiton dhe agjentin. Pëlqehet Vecino

16/07/2017, 9:29 |

Me Perisicin i cii kërkon largimin, Interi po bëhet gati për të gjetur zëvendësimin. Martial mund të hyjë në negociatat të cilat do ta dërgonin kroatin te Mourinho, Keita është një tjetër objektiv i zikaltërve. Janë dy mundësi … Read More

FcIn – Di Maria, jemi afër: është arritur marrëveshja, pritet vetëm largimi i Perisic. Pastaj Nainggolan, një qendërmbrojtës dhe…

14/07/2017, 15:15 |

Interi i ndaluar në merkato? Po, por vetëm në shikim të parë. Kohëzgjatja është më e madhe, por nga ana e zikaltërve bëjnë me dije që puna e mundimshme do jap rezultate dhe Spallettit do t’i vijnë përforcimet … Read More

Në mbrojtje mendohet edhe për Lindelof: kushton rreth 20-25 milionë. Vije në qoftë se…

29/04/2017, 10:29 |

Interi është shumë i gjallë në merkato dhe mbi të gjitha në mbrojtje, një repart i cili këtë sezon ka lënë shumë për të dëshiruar dhe që e ka bërë të qartë se duhet bërë investime nga ana … Read More

Janë takuar Ausilio dhe agjenti i Bernardeschit, bisedimet në fazë të avancuar: në qoftë se largohet Perisic…

29/04/2017, 10:06 |

Sipas raportimeve në edicionin e përditshëm të Gazzetta dello Sport, gjatë ditës së djeshme në Milano është zhvilluar një takim në mes të Piero Ausilios dhe Beppe Bozos, agjentit të Frederico Bernardeschit. Interi nuk ka hequr dorë nga … Read More

Nga Rodriguez deri te Berardi, ja kë po e ndjek Interi

06/04/2017, 12:59 |

Interi tashmë ka filluar përgatitjet për merkaton e radhës. Përveç një mbrojtësi qendror, nga Manolas te De Vrij e deri tek Van Dijk, klubi zikaltër është në kërkim edhe të një mbrojtësi të krahut të majtë dhe një … Read More

Pedulla: “Brozovic mund të largohet, dy goditjet e para do jenë…”

31/03/2017, 11:43 |

Eksperti i mirënjohur i merkatos, Alfredo Pedulla, ka dhënë konfirmime të rëndësishme në lidhje me merkaton e zikaltërve.

Pedulla është i bindur që zikaltërit i kanë në dorë dy lojtarë, Manolasin dhe Berardin: “Interi në verë … Read More

Nuk ka më dyshime, Pioli ka vendosur: ja Interi që do përballet me Atalantan

12/03/2017, 9:37 |

Edhe pak orë na ndajnë nga përballja në mes të Interit dhe Atalantas. Nga stërvitjet e fundit, sipas raportimeve nga Gazzetta dello Sport, Stefano Pioli duket se tashmë nuk ka dyshime rreth formacionit titullar dhe tashmë është i gatshëm të … Read More

Perisic: “Goli im? Një top i përsosur nga Banega. Nuk dorëzohemi dhe në qoftë se vazhdojmë kështu…”

05/03/2017, 18:51 |

Ivan Perisic, autori i dy golave në ndeshjen kundër Cagliarit për Inter Channel e ka komentuar kështu këtë përballje: “Goli i parë është meritë e një aksioni të bukur nga Banega, më ka parë në momentin e fundit, … Read More

Pioli: “Zërat mbi të ardhmen? Vlen vetëm e mira e Interit. Rreshtimi? Vendos në bazë të…”

05/03/2017, 18:35 |

Pas ndeshjes kundër Cagliarit, trajneri Stefano Pioli u intervistua nga Premium Sport: “Mund të jesh një fitues kur e dëshmon se ke mësuar nga gabimet e bëra në humbje. Sot kemi qenë efikasë, më të vëmendshëm. Kemi krijuar … Read More