Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Rinor Sopaj

Icardi: “Në qoftë se shënojnë të tjerët dhe fitojmë, nuk ka asnjë problem. Vendi i tretë objektivi”

05/03/2017, 18:10 |

Mauro Icardi pas ndeshjes kundër Cagliarit, u intervistua nga Premium Sport: “Pas një rënie duhet të ngrihesh përsëri, sot ia arritëm ta bëjmë këtë mjaft mirë. Vendi i tretë është objektivi ynë nga këtu e deri në fund, … Read More

CdS – Griezmann, Sanchez por jo vetëm. Berardi dhe Bernardeschi…

03/03/2017, 11:43 |

Interi qysh tani ka filluar punën për të sjellë në Milano një sulmues të madh për sezonin e ardhshëm. Ashtu siç u tha më herët se Griezmann është pothuajse i paarritshëm dhe se për Sanchez konkurrenca është shumë … Read More

Antoine Griezmann është ëndrra e Suning. Francezi pothuajse i paarritshëm por…

03/03/2017, 11:21 |

Ndër objektivët e Suning për merkaton e verës, sigurisht se është Antoine Griezmann edhe pse rruga për të arritur te francezi është shumë e komplikuar për disa arsye. Ka kontratë të vlefshme me Atleticon deri më 2021 dhe … Read More

Inter-Roma: 3-4-2-1 me Medelin në qendër të mbrojtjes. Mbi 55 mijë bileta të shitura

25/02/2017, 10:37 |

Tashmë numri i biletave të shitura për përballjen ndërmjet Romës dhe Interit ka kaluar shifrën e 55 mijë ulësve. Trajneri Pioli ka punuar me rreshtimin 3-4-2-1 me Medelin në qendër të mbrojtjes, Murillon në të djathtë dhe me … Read More

Pioli vazhdon me mbrojtjen me tre: jashtë Ansaldi, Kondogbia kthehet si titullar

12/02/2017, 11:01 |

Ky është formacioni i mundshëm i Interit sipas të përditshmes italiane Gazzetta dello Sport

Skuadra e cila luajti në Juventus Stadium i ka pëlqyer Stefano Pioit i cili po mendon të luaj me po të njëjtin rreshtim vetëm që disa … Read More

Pioli: “Të gjithë kanë dëshirë për të punuar dhe sakrifikuar. Në Torino për të luajtur si Inter”

29/01/2017, 0:27 |

Pas fitores kundër Pescaras me rezultat 3-0, Premium Sport ka intervistuar trajnerin e Interit i cili i udhëhoqi zikaltërit drejt fitores së shtatë radhazi në Serie A: “Kemi luajtur kundër një skuadre e cila ka ditur si të … Read More

Eder: “Sekreti? Puna dhe sakrifica. Duhet të vazhdojmë përpara kështu. Kundër Juves…”

29/01/2017, 0:11 |

Pas fitores kundër Pescaras me rezultat 3-0, Sky Sport ka intervistuar autorin e golit të tretë të zikaltërve, sulmuesin Eder.

“Sekreti? Mendoj që është puna dhe sakrifica e të gjithëve. Trajneri na ka thënë fjalë të … Read More

Sky – Inter-Chiasso: hapësirë për Gabigol dhe Kondogbian

11/11/2016, 13:09 |

Nesër në mëngjes, Stefano Pioli, do ta zhvillojë miqësoren e parë me skuadrën e tij të re. Italiani do ta ketë mundësinë t’i testojë disa lojtarë. Në këtë miqësore do të ketë hapësirë për Gabigolin dhe Kondogbian, lojtarë … Read More

FCIN1908 – Pioli përmbys Marcelinon: ja pse

06/11/2016, 13:49 |

Pioli po fiton pozicione kundrejt Marcelinos. Me Gianfranco Zolan në sfond. Sipas Fcinter1908.it, ish-trajneri i Lazios nuk e ka vetëm mbështetjen e drejtuesve zikaltër (italiani ka mbështetjen e Ausilios, Gardinit dhe Zanettit) por gjithashtu angazhimi i tij është … Read More

Mandorlini: “Jo kontakte të drejtpërdrejta por e ëndërroj Interin. Do të isha super krenar”

24/10/2016, 21:12 |

Një prej kandidatëve kryesorë për të marrë drejtimin e skuadrës së Interit në rast të largimit të De Boer, është i gatshëm për Interin. Andrea Mandorlini, i intervistuar nga FCINTER1908.IT, deklarohet: “Për mua do të ishte një arritje … Read More

Juventus heq dorë nga Berardi. Marotta: “Në qoftë se nuk dëshiron të vijë, nuk do ngulim këmbë”

22/10/2016, 14:17 |

I intervistuar nga Rai Sport, Beppe Marotta, ka dhënë deklarata të rëndësishme për Domenico Berardin, sulmuesin e Sassuolos i cili është një nga lojtarët që pëlqehet më së shumti nga klubi zikaltër dhe që në afatin e fundit kalimtar hasën … Read More

De Boer: “Ju lumtë djema, shumë disiplinë. Goli fantastik, Samiri fantastik! Për mua…”

20/10/2016, 21:46 |

Një fitore thelbësore, me rëndësi jashtëzakonisht të madhe, për zikaltërit të cilët mposhtën Southamptonin: tri pikë të cilat e mbajnë në jetë objektivin evropian të Interit. Mund të buzëqesh Frank De Boer, për një rezultat i cili e … Read More

Joao Mario: “Duhet të kthehemi në Champions. Scudetto? Do të shohim. Banega…”

09/10/2016, 9:44 |

Mesfushori i Interit, Joao Mario, ka folur për mediat, në prag të ndeshjes kundër Andorrës: “Scudetto? Mund të mendojmë akoma. E vërtetë që Juventus është një skuadër shumë e fortë. Ka fituar pesë kampionatet e fundit radhazi dhe … Read More

Wanda: “Juve e donte Icardin, jo Higuainin. Ofronin më shumë por ai dëshiron të jetë Totti i Interit”

07/10/2016, 10:08 |

Wanda Nara, e intervistuar nga SportWeeek, ka treguar detajet e ripërtërirjes së kontratës së Mauro Icardit me Interit deri më 2021: “Ne zonjat, në qoftë se e ndajmë mendjen për një gjë…Unë asnjëherë nuk kam thënë që “Mauro … Read More