Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

About Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Rinor Sopaj

Moratti dhe Tronchetti kanë vendosur: kthehen me 31%, ja propozimi i Suning. Sugjerohet…

04/10/2016, 11:15 |

Sipas të përditshmes la Repubblica, Massimo Moratti është i gatshëm ta bëj një rikthim të jashtëzakonshëm tek Inter, së bashku me Marco Tronchetti Provera. Vendimi për t’u kthyer në krye të shoqërisë zikaltër, është duke e provokuar tashmë … Read More

Inter, në Rome gjithcka (pothuajse) ndryshe. Ja dyshja jo e zakonshme

01/10/2016, 10:16 |

Interi i Europa League nuk e ka lënë të kënaqur trajnerin Frank de Boer, i cili në këtë pikë po e mendon revolucionin kundër Romës. Të dielën do të jetë një skuadër pothuajse plotësisht e ndryshme ku mbi … Read More

Sparta Praga-Inter: de Boer këmbëngul në 4-2-3-1. Palacio sulmuesi i vetëm, Icardi…

29/09/2016, 9:17 |

Rifillon nga Praga rruga e Interit në fazën e grupeve të Europa League. Formacioni zikaltër, pas humbjes kundër Hapoel, pothuajse është i detyruar t’i marrë tri pikët kundër Spartës. Frank de Boer, nuk ndërron ide, dhe këmbëngul në … Read More

Interi po zhvillon një skuadër të re. Trajneri de Boer…

28/09/2016, 13:24 |

Lëvizjet në merkato në Itali kryesisht po bëhen duke kërkuar të rinj me perspektivë, vecanërisht Interi i de Boer. Jo vetëm trajneri holandez po u beson lojtarëve si Miangue, Gnoukouri por ka edhe një lojtar, Icardin, i cili … Read More

CdS – Kthehemi tek 4-2-3-1 me Medel-Joao Mario në mesfushë

11/09/2016, 11:38 |

Edhe Corriere dello Sport parashikon një Inter të rreshtuar në 4-2-3-1, mbi të gjitha duke pasur parasysh edhe provat teknike të mbajtura dje nga Frank De Boer. Në këtë sistem – që do të ishte i treti në … Read More

Formacioni i mundshëm: Inter me 4-3-3, kthehet Murillo. Në sulm është Eder, Banega para mbrojtjes

28/08/2016, 10:00 |

Dje trajneri holandez ka qenë shumë i qartë, duke shpjeguar se 4-3-3 do të jetë si pikë referimi. Pas humbjes së rëndë nga Chievo, de Boer do të shfaq një Inter të rreshtuar në një sistem të cilin … Read More

Thohir: “Skudeto? Nuk është e pamundur, por objektivi mbetet Champions. Mjaft me revolucione, por do t’i marrim edhe dy të tjerë”

21/08/2016, 9:03 |

“Nuk do të blejmë shumë lojtarë si në vitet e shkuara, por sigurisht që do ta forcojmë skuadrën me një ose dy elemente të reja. Së bashku me Suning kemi blerë Candrevan: objektivi mbetet që të forcohet skuadra”. … Read More

Icardi, mur nga zikaltërit. Pas gushtit do të zyrtarizohet ripërtërirja e kontratës deri më 2021

20/08/2016, 9:03 |

Një seri në mes të Icardit-Interit-Napolit, që përfundon me ripërtërirjen e kontratës deri më 2021. Kështu kthehet në jetë premtimi i Interit i bërë një vit përpara gruas-agjentes Wanda Nara.

Sipas La Gazzetta dello Sport, edhe pas … Read More

De Boer: “Interi i përsosur për mua, kontaktet e para pas Tottenham. Merkato…”

09/08/2016, 9:44 |

Vijnë fjalët e para të Frank De Boer si trajner zikaltër, ai u intervistua nga De Telegraaf. “Nuk e kam menduar dy herë, situata është e përsosur”, ka thënë ish-trajneri i Ajax. “Isha pak i befasuar nga interesimi … Read More

CdS – Gabigol po, pastaj një mesfushor: emrat

09/08/2016, 9:20 |

Rreth 20 milionë në plusvalencë dhe rreth 25 milionë për katër prurje: ky është bilanci pozitiv i merkatos së Interit. Ndërsa tani ka akoma hapësirë për disa goditje përfundimtare. Sipas Corriere dello Sport, Suning do t’i dhurojë dy … Read More

Lance! – Gabigol po shkon drejt Interit: stafi dëshiron të përmbyll, po negociohet për..

05/08/2016, 11:12 |

Gabigol po shkon drejt Interit. kështu shkruan agjencia braziliane “Lance!”, sipas të cilës propozimi prej 25 milionë eurosh i ka bindur agjentët dhe familjarët e sulmuesit të cilëve do t’iu takonin shtatë milionë euro. Tani, vazhdon agjencia, po … Read More

Flet Gabigol: “E ardhmja? Gjithcka në duart e agjentëve dhe prindërve të mi. Shpresoj se gjithcka do të zgjidhet shumë shpejt”

05/08/2016, 11:01 |

Pas shumë lajmeve nga mediat të cilat kërcejnë nga një emër në tjetrin, duke e bërë shumë këtë merkato edhe më intriguese. Gabigol ka folur duke treguar për këndvështrimin e tij rreth kësaj cështje: “Të jem i sinqertë, … Read More

Agjenti i Gabigol: “I përqendruar tek Olimpiada, presim oferta zyrtare. Kontakte me Interin.”

02/08/2016, 10:30 |

Objektivi i merkatos së Interit dhe Juventusit, Gabigol, e ardhmja e të cilit akoma nuk është e qartë. Sulmuesi i Santos është pjesë e kombëtares së Brazilit e cila do të paraqitet në Olimpiadë.

Për ta … Read More

Mancini, ripërtërirja e kontratës e lidhur me rezultatet. Në tetor…

01/08/2016, 9:19 |

Orë të nxehta përsa i përket situatës e cila lidhet me Roberto Mancinin, e ardhmja e të cilit është e paqartë edhe pse ka pasur ndjenja të mira pas takimit në New York me drejtuesit e Suning: “Është … Read More