Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

731 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Babai i Joao Marios: “Djali im është i lumtur. E ardhmja? Do ta dini brenda një jave”

Babai i Joao Marios: “Djali im është i lumtur. E ardhmja? Do ta dini brenda një jave”
Rinor Sopaj

Mund të mbyllet gjithcka brenda një jave dhe Joao Mario të jetë lojtar i Interit

Babai i Joao Marios, i intervistuar nga Corriere dello Sport e ka dhënë bekimin e tij për kalimin në Itali (më saktësisht te Interi): “Djali im është shumë i lumtur pasi të dielën e përjetoi një ditë të paharrueshme, fitoi Evropianin. Në fushë ka qenë i jashtëzakonshëm dhe i ka dhuruar lumturi kombit tonë. Tani po i shijon pushimet të cilat i meriton, por mbetet gjithmonë i informuar për të ardhmen e tij. I kam thënë se brenda një jave-10 ditëve do të dijë dicka…Gjatë këtyre ditëve kemi disa takime dhe besoj se dicka do të zhbllokohet”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.