Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

8,532 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Balotelli gjithmone protagonist: Ne aeroport pritet Podolski por Mario…

Balotelli gjithmone protagonist: Ne aeroport pritet Podolski por Mario…
Inter Club Staff

Mario Balotelli u be protagonist edhe ne aeroportin e Linates sot kur po pritej Podolski.

Tifozet qe ishin prezent ne aeroport, nderkohe qe po prisnin Lukas Podolskin, kane rikthyer ne objektiv te koreve te tyre (jo pak fyese) ish-sulmuesin e Interit, rikthimi i te cilit ne Milano sa vjen e behet edhe me i pamundur per shkak te deshires se tifozeve.

Sot nuk kane munguar koret e perhershme ndaj tij si: “Balotelli figlio di puttana” dhe “Noi Balotelli non lo vogliamo”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.