Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,020 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Balotelli-Inter? Mos jeni te cmendur gje? Pergjigja e Curva Nord eshte vetem nje… ose me sakte dy!

Balotelli-Inter? Mos jeni te cmendur gje? Pergjigja e Curva Nord eshte vetem nje… ose me sakte dy!
Inter Club Staff

Eshte pozicionar qarte Curva Nord, tifozeria ultras e Interit, per sa i perket zerave qe vijne nga Anglia te cilet thone se Balotelli do te rikthehet tek zikalterit.

Ne fillimin e ndeshjes ndaj Chievos, Curva Nord ka kenduar per rreth 5 minuta “Balotelli figlio di puttana” qe ne shqip do te thote “Balotelli bir kurve.” si dhe “Balotelli non lo vogliamo qe ne shqip do te thote “Balotellin nuk e duam”.

Jo vetem Curva Nord por e gjithe tifozeria zikalter eshte kunder nje lojtari qe nese do ti pyesje te gjithe perpara 5 vitesh se cili eshte lojtari i preferuar tek Interi, jo pak do te thonin emrin e tij, por Mario beri te pamunduren qe te urrehej nga tifozeria e Interit, tifozeria e atij Interi qe e beri te madh, qe i dha mundesine te behej dikush e qe “SuperMario” po e shperdoron si askush me pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.