Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

1,230 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Banega: Appiano dhe neser nisja per ne Brunico! Ne Oslo debutimi me bluzen e Interit?

Banega: Appiano dhe neser nisja per ne Brunico! Ne Oslo debutimi me bluzen e Interit?
Inter Club Staff

Dita e dyte e punes per Ever Banega ne Appiano Gentile ajo e sotshmja perpara se te arrije Primaveren e Interit ne Brunico ku do te zhvilloje edhe fazen pergatitore.

Per sa i perket paraqitjes se pare me bluzen zikalter, nuk mund te perjashtohet prezenca e tij 5 gushtin e ardhshem kur djemte e Roberto Mancinit do te perballen ne miqesoren e Oslos (Norvegji) kunder Tottenhamit te Mauricio Pochettinos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.