Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,014 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Banega per IC: “Eshte tripleta e pare ne karrieren time. Kemi nje grup me shume kualitet”.

Banega per IC: “Eshte tripleta e pare ne karrieren time. Kemi nje grup me shume kualitet”.
  • On 12/03/2017, 19:07

Nuk kisha shenuar kurre nje triplete, eshte hera e pare. Keshtu nis te flas per mikrofonat e Inter Channel Ever Banega. “E nisem ndeshjen ne menyren me te mire te mundshme. Te shenosh 5 gola ne pak minuta tregon skatesin tone, e dinim qe nuk kishte perfunduar dhe u perkushtuam gjate 90 minutave. Mbrojtja dhe mbulimi nga Gagliardini e Kondogbia me favorizojne? Me ata ndihem shkelqyeshem, por ne i kemi te gjithe lojtaret me shume kualitet. Interi me i bukur? Po, si per rezultatin ashtu edhe per nivelin e treguar ne loje. Ne nivelin personal mund te them qe golin e pare e preferoj me shume”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.