Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,851 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Barca-City, ne Camp Nou edhe Ausilio: skenaret e mundshem te merkatos…

Barca-City, ne Camp Nou edhe Ausilio: skenaret e mundshem te merkatos…
Bujar Berishaj

Perderisa Juventus fitonte dhe kualifikohej ne cerekfinale ne Signal Iduna Park, disa kilometra me larg, ne Camp Nou, Piero Ausilio, drejtor sportiv i Inter, ishte i pranishem ne spektaklin Barcelona-Manchester City, para se te darkonte me Ariedo Braida, dirigjenti i ri blaugrana.

Nje ndeshje e madhe, me skenare te mundshem te merkatos ne sfond: ne skuadres e Pellegrinit ka disa lojtar qe pelqehehet shume nga klubi zikalter: nuk esht enje mister qe Mancini eshte nje vleresues i madh i Yaya Toure, por edhe James Milner, ne skadence kontrate me Citizens, qe mund te futet ne planet interiste. Champions League, me skenare te mundshme te merkatos ne sfond: Ausilio punon ne Camp Nou.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.