Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

413 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Barcelona, shtypi katalanas nuk dorezohet: “Gati per nje sulm te ri per Lautaron. Klubi ka bere me dije…”

Barcelona, shtypi katalanas nuk dorezohet: “Gati per nje sulm te ri per Lautaron. Klubi ka bere me dije…”
Inter Club Staff

Barcelona me sa duket nuk dorezohet per Lautaro Martinez e nuk do te dorezohet as ne ditet ne vazhdim.

Perkundrazi, pas largimit zyrtar te Luis Suarez, eshte parashikuar nje sulm i ri per El Toron zikalter (sipas mediave ne Katalonje).

Per kete eshte e bindur radio “RAC1”, radio me kryesore e Katalonjes, e cila eshte edhe shume afer klubit te Bartomeu.

Ajo ka qene radio qe u akuzua nga Messi se ka nxjerre biseden e bere privatisht me tranjerin e ri te Barcelones, Koeman.

Sipas kesaj Radio, Barcelona me sa duket nuk eshte dorezuar asnjehere per Lautaron dhe vazhdon te jete ne gjurmet e tij.

“Klubi na ka siguruar se behet fjale per nje operacion te komplikuar, por ata do ta provojne perseri per te sapo te shiten edhe disa lojtare te tjere ne skuader.”

Nderkohe qe ne Spanje kane ide te tjera, Interi nga ana e saj e ka deklaruar me shume se nje here se Lautaro eshte jashte merkatos.

Kjo gje eshte bere nepermjet Marottes dhe Ausilios por me sa duket, sipas katalanasve, kjo gje nuk e ndal dot Barcelonen… te enderroje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.