Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

322 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Barcelona, zbulohet se cfare i ka thene Presidenti Bartomeu drejtuesve te Interit per Lautaron!

Barcelona, zbulohet se cfare i ka thene Presidenti Bartomeu drejtuesve te Interit per Lautaron!
Inter Club Staff

Eshte pikerisht ceshtja Lautaro Martinez nje nga ceshtjet qe turbullon me se shumti shtepine Inter kohet e fundit.

Barcelona vazhdon presingun e saj per argjentinasin me klubin zikalter qe nuk eshte dorezuar ende per te dhe as nuk deshiron ta shese.

Por koha per te filluar dhe mbaruar kete tratative nuk eshte e pafundme sipas asaj qe tregon Gazzetta dello Sport.

“Ajo qe po ben Interin te dyshoje ne kete moment eshte fakti se pse Barcelona po nxitohet kaq shume me kete histori.”

“Kohe ka, sepse kampionatet ende nuk kane rifilluar. Por katalanasit po kerkojne ta mbyllin kete operacion qe ne muajin maj.”

“Por ka edhe nga ata qe tregojne se Bartomeu, Presidenti i Barcelones, i ka thene drejtuesve te Interit se nese ky operacion nuk do te mbyllet brenda ketij muaji, ata jane te gatshem te nderrojne objektiv.”

“Drejtuesit e Interit nuk jane impresionuar nga ky gjysme-kercenim, sepse Lautaro nuk eshte ne merkato por fjalet e ti me shume se te verteta jane konsideruar nje bllof.”

“Gjithesesi dihet tashme qe ditet me te rendesishme per kete operacion jane ato qe do te vijne.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.